المپیاد ریاضی

username:
password:
 • موبایل‌های المپیادی :) اخبار المپیاد در تلفن همراه شما!
 • تقویم آموزش و آزمون‌های سراسری المپیاد در سال تحصیلی 95-1394
 • اعطای نمایندگی آیریسک برای گسترش المپیاد در استان‌های کشور
 • تالار افتخارات مدال‌آوران المپیاد آیریسک باز هم درخشان است.
 • برنامه‌ی کلاس‌های المپیاد آیریسک در پاییز 1394
 • فروشگاه کتاب آیریسک عرضه‌کننده برترین و جدیدترین کتب المپیاد، بیش از 280 عنوان کتاب المپیادی و صدها کتاب آموزشی دیگر
المپیادهای علمی ایران - آیریسک: المپیاد ریاضی

جستجو پیرامون این موضوع:    

[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]


کلاس‌های المپیاد پاییز 1394کلاس‌های آمادگی المپیادهای علمی و ادبی توسط آیریسک در پاییز سال 1394 در شهر تهران برگزار می‌شود. این کلاس‌ها برای 6 هفته از 8 آبان تا 13 آذر در روزهای جمعه از ساعت 8 تا 12:30 تشکیل می‌شود. مخاطب اصلی این دوره، دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دوم و سوم دبیرستان هستند که برای مرحله‌ی اول و دوم المپیاد آماده می‌شوند. ثبت نام کلاس‌ها آغاز شده و تا اواخر مهرماه ادامه دارد. اما هر رشته‌ای که ظرفیت آن تکمیل شود، از لیست کلاس‌ها خارج خواهد شد.

توضیحات بیشتر و لینک‌های تکمیلی دوره پاییزه المپیاد سال 1394:

برای کسب اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با تلفن 02166980538 تماس بگیرید.

المپیادهای علمی ایران - شنبه، 11 مهر ماه، 1394 بازدید [ 85 ]

رتبه‌بندی و آمار استانها در مدالهای المپیاد 1394

تحلیل آمار مدال‌های المپیادهای علمی سال 1394 توسط آیریسک انجام گرفته و هم‌اکنون برای برنامه‌ریزی بهتر در دسترس مدیران ادارات آموزش و پرورش و علاقمندان قرار می‌گیرد. نگاه دقیق به این آمار نشان می‌دهد که توزیع ناهمگونی از علاقه‌ی دانش‌آموزان به المپیاد در استان‌های کشور وجود دارد و همین‌طور در صورتی که برنامه‌ریزی مناسبی برای المپیادی‌ها انجام شود، کمبود امکانات تا حد خوبی جبران خواهد شد. به طور مثال مدال‌های استان چهارمحال و بختیاری گواهی بر این مدعا است.

امیدواریم با نگاه ساختارمند به این آمار، راه را برای دانش‌پژوهان سال‌های آینده هموارتر کنیم و شاهد رشد فرهنگ المپیادی و کیفیت نتایج در سراسر کشور باشیم. برای دریافت رتبه‌بندی استان‌های کشور در مدال‌های المپیاد سال 1394 به اینجا [+] مراجعه نمایید.

المپیادهای علمی ایران - جمعه، 10 مهر ماه، 1394 بازدید [ 421 ]

به مناسبت عید سعید قربان کانال المپیاد آیریسک در تلگرام راه اندازی شد. هدف از ایجاد این گروه، اخبار المپیاد و آیریسک در تلگرامرساندن اخبار المپیاد و آیریسک در اسرع وقت به دانش‌پژوهان و مسوولین علاقمند است. این گروه فقط خواندنی است و اخبار با موضوعات زیر در آن منتشر می‌شود:

 • بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌های المپیاد
 • اخبار تیم‌های المپیاد ایران و مسابقات جهانی
 • تازه‌های کتاب‌ها و آموزش المپیاد
 • اخبار فعالیت‌های المپیادی در سراسر کشور
 • اخبار آیریسک و المپیادهای آزمایشی

برای عضویت در این گروه، ابتدا تلگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت نموده و سپس روی تصویر روبه‌رو کلیک کنید. برای عضویت در این گروه هیچ محدودیتی وجود ندارد و تمام اطلاعات و مشخصات کاربران کاملا محفوظ و امن باقی خواهد ماند.

المپیادهای علمی ایران - پنجشنبه، 2 مهر ماه، 1394 بازدید [ 350 ]

اعلام نتایج تابستانی و مدال‌های المپیاد سال 1394

پس از برگزاری دوره‌ی تابستانی و امتحانات داخلی این دوره در باشگاه دانش‌پژوهان جوان، کم کم نتایج دانش‌پژوهان و مدال‌های طلا، نقره و برنز مشخص می‌شود. اگرچه شرکت‌کنندگان دوره با فایل‌های نمرات مدال خود را تخمین زده‌اند، اما با توجه به تغییر ضرایب سوالات و همچنین مهلت رسیدگی به اعتراضات، ممکن است جابجایی‌های اندکی در نتایج نهایی صورت گیرد. بنابراین آیریسک تا اعلام نهایی نتایج توسط کمیته‌های علمی صبر می‌کند و پس از اعلام رسمی مدال‌های هر رشته، آن را در ادامه‌ی مطلب اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

پی‌نوشت: مدال‌های رشته‌ی ریاضی اعلام شد.

المپیادهای علمی ایران - شنبه، 28 شهريور ماه، 1394 بازدید [ 3482 ]

تابستان رو به اتمام است و هر دانش‌آموز جدی و تازه‌کار المپیادی، یا کار خود را شروع کرده و در حال آزمون و خطای برنامه و مطالعه است مشاوره رایگان المپیاد یا در مرحله‌ی تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی برای آینده قرار دارد. فرصت را نباید از دست داد، چشم به هم بزنید مهر آغاز می‌شود و با پلک زدن بعدی به بهمن می‌رسیم. برای کمک در تصمیم‌گیری و بهینه‌کردن برنامه‌ریزی المپیادی دانش‌آموزان، همکاران ما در آیریسک از امروز با دانش‌آموزانی که در لیست پیامک المپیادی ثبت نام کرده‌اند تماس می‌گیرند و برنامه‌ی آن‌ها را تصحیح خواهند کرد.

جهت ثبت نام در خبرنامه‌ی پیامکی المپیاد به اینجا مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید. به علت محدودیت‌های اجرایی، فقط روزانه 100 نفر در لیست تماس قرار خواهند گرفت، پس شاید چند روز بعد نوبت شما برسد، ناامید نباشید.

پی‌نوشت: برای ارسال برنامه و مکتوبات المپیادی، به ایمیل معتبر نیاز دارید، علاوه بر شماره‌ی تلفن، آن را هم به دقت وارد کنید.

المپیادهای علمی ایران - شنبه، 31 مرداد ماه، 1394 بازدید [ 1247 ]

مثل هر سال با فرا رسیدن تابستان، تیم‌های المپیاد ایران به مسابقات جهامی اعزام می‌شوند تا در رقابتی بزرگ و ایران در المپیادهای جهانی 2015بین‌المللی نتیجه‌ی سال‌ها تلاش دانش‌پژوهان ایرانی در هر رشته مشخص شود. این محک علاوه بر توانایی فردی، قدرت برنامه‌ریزی و آموزش کشورها را در علوم پایه مشخص می‌کند و چراغ راه برنامه‌ریزی آینده‌ی آنها است.

پیشتر اعضای تیم‌های المپیاد ریاضی [+]، المپیاد زیست‌شناسی [+]، المپیاد شیمی [+]، المپیاد فیزیک [+]، المپیاد کامپیوتر [+] و المپیاد نجوم و اخترفیزیک [+] ایران را معرفی کرده بودیم و در ادامه‌ی مطلب به بررسی نتایج به دست آمده توسط اعضای هر تیم می‌پردازیم.

پی‌نوشت: نتیجه‌ی المپیادهای ریاضی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر و نجوم در ادامه‌ی مطلب قرار گرفته است.

 

المپیادهای علمی ایران - جمعه، 2 مرداد ماه، 1394 بازدید [ 2636 ]

پس از اعلام نتایج مرحله‌ی دوم المپیادهای علمی و ادبی سال 1394 [در اینجا] عده‌ی خیلی کمی موفق شده‌اند ثبت نام و اعتراض به مرحله دوم المپیاد 1394از سد این مرحله بگذرند و در حال آماده شدن برای ثبت نام و شرکت در دوره‌ی تابستانه هستند، این دوستان تبریک ویژه‌ی ما را پذیرا باشند. شاید تعداد کمتری نسبت به دسته‌ی قبل، از تصحیح برگه‌ی خود رضایت ندارند و قصد دارند به این نتیجه اعتراض کنند، به این عزیزان عرض می‌کنیم که حتما با دقت این کار را بکنند که حقی ضایع نشود، امیدواریم نتیجه‌ی دل‌خواه یا اطمینان کافی را به دست آورند. آخرین و بزرگ‌ترین دسته از شرکت‌کنندگان نیز برای المپیادهای سال آینده یا کنکور آماده می‌شوند که حتما در هر یک با جدیت پیش بروند، موفقیت بزرگی به دست می‌آورند، برای همه‌ی ایشان موفقیت و سلامت و شادی را در سایه‌ی لطف خداوند آرزو داریم.

به همه‌ی شرکت‌کنندگان در مرحله‌ی دوم المپیادها توصیه می‌کنیم به دقت ادامه‌ی مطلب را دنبال کنند تا اطلاعات لازم برای ثبت نام و شرکت در دوره، اعتراض به نتایج یا روش تصحیح برگه‌های المپیاد را به دست آورند.

المپیادهای علمی ایران - پنجشنبه، 18 تير ماه، 1394 بازدید [ 1876 ]

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه رمضان و شب‌های قدر، پس از تصحیح تمام برگه‌های تستی و نتایج مرحله دوم المپیاد 1394تشریحی المپیادهای علمی و ادبی که در اردیبهشت 1394 برگزار شده بود توسط کمیته‌های علمی باشگاه دانش‌پژوهان جوان، هم‌اکنون اسامی پذیرفته‌شدگان این مرحله و راه‌یافتگان به دوره تابستانی اعلام می‌شود. برای مشاهده‌ی لیست قبول شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی در سال 1394، اینجا را کلیک کنید.

برای تمام دانش‌پژوهان قبول شده آرزوی کسب برترین مدال و برای دانش‌آموزان عزیزی که از این مرحله بازمانده‌اند، آرزوی شادی و موفقیت در ادامه‌ی مسیر زندگی داریم.

المپیادهای علمی ایران - پنجشنبه، 18 تير ماه، 1394 بازدید [ 3699 ]
آیریسک در یک نگاه

روابط عمومی

ثبت نام و پرداخت

نشریه المپیاد

فرصتهای جدید

نردبان و همایش المپیاد

تبلیغات

محصولات المپیادی
با حمایت

وزارت فرهنگ و ارشاد به پرداخت ملت