المپیادهای علمی ایران

IRanian Young Scholars Club


.:. المپیادهای علمی ایران .:. آیریسک: المپیاد ادبی

جستجو پیرامون این موضوع:    

[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]


در ابتدای راه مطالعاتی المپیادهای علمی و ادبی سال 94-1393 هستیم. پیش از این [در اینجا] برنامه‌های آموزشیسامانه‌ی کلاس و مشاوره‌ی المپیاد آیریسک برای سال تحصیلی پیشِ‌رو اعلام شده بود. این برنامه‌ها برای دانش‌آموزان سراسر کشور طرح‌ریزی شده است، در دوره‌های آموزشی مقطعی و جامع سعی شده علاوه بر آموزش‌های مورد نیاز و المپیادهای آزمایشی سراسری، نیازهای سطوح مختلف دانش‌آموزی از مقدماتی تا پیشرفته در نظر گرفته شده و دانش‌پژوهانی که با جدیت و تمام انرژی در این برنامه‌ها شرکت کنند، به صورت مناسبی برای آزمون‌های المپیاد آماده شوند.

اما ممکن است دانش‌آموزی هنوز علاقمندی و رشته‌ی مناسب خود را انتخاب نکرده باشد یا برنامه‌ی جامعی برای مطالعه‌ی مباحث نداشته باشد یا دیگر فعالیت‌های او با برنامه‌ی کلاس‌های المپیاد آیریسک تداخل داشته باشد یا ... ، این شد که سامانه‌ی برگزاری کلاس و درخواست مشاوره‌ی انفرادی و نیمه‌گروهی آیریسک راه‌اندازی شد تا هر کس با هر مقدار پیشرفت در مطالعه‌ی المپیاد بتواند درخواست خود را به طور مفصل ارایه کرده و در برنامه‌ریزی ویژه‌ی آیریسک در زمان‌های دل‌خواه خود شرکت نماید.

ارایه‌ی درخواست برای استفاده از این خدمت آیریسک بسیار ساده است، روی تصویر مقابل یا اینجا کلیک کرده و کلیه‌ی اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و مرحله به مرحله به پیش بروید. همکاران ما در آیریسک در اسرع وقت با شما تماس گرفته و بهترین برنامه‌ی مورد نیاز شما را پیشنهاد خواهند داد. بدیهیست دقت و صحت نوشتار، بازدهی کلاس‌ها و مشاوره‌ها را ده‌ها برابر خواهد کرد.

المپیادهای علمی ایران - جمعه، 20 تير ماه، 1393 بازدید [ 246 ]

پس از جلسات متعدد اتاق فکر آیریسک، برنامه‌‌های گوناگون و مسیر آموزش و آزمون‌های المپیاد‌های علمی و ادبی در سال تحصیلی 94-1393 اعلام گردید.برنامه آموزش المپیاد در سال 1393 و 1394 برای دریافت دفترچه‌ی راهنمای این برنامه‌ها به اینجا مراجعه نمایید. اعلام این برنامه پیش از آغاز سال تحصیلی می‌تواند راهنمای برنامه‌ریزی دانش‌پژوهان عزیز، اولیای گرامی و مسوولین محترم آموزشی مدارس و ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور باشد تا در سال جاری سرفصل‌های مورد نیاز را در زمان مربوطه بررسی و تکمیل نمایند. همچنین برنامه‌ی کلاس‌های آموزشی و مشاوره‌ی آیریسک به طور اختصاصی در اینجا قرار گرفته است.

علاوه بر برنامه‌های جامع، برای دانش‌پژوهانی که نیازمند آموزش و مشاوره‌ به صورت اختصاصی یا پیشرفته‌تر از موارد اعلام شده هستند، سامانه‌ی ثبت درخواست آموزش و مشاوره‌ی اختصاصی [اینجا] با توجه به سطح علمی هر دانش‌پژوه راه‌اندازی شده است تا آیریسک بتواند پاسخ‌گوی همه‌ی دانش‌آموزان با هر نیاز آموزشی از سطح مقدماتی تا بسیار تخصصی باشد.

امیدوارم به یاری حضرت حق امسال نیز کلیه‌ی رویدادهای المپیادی آیریسک به نحو احسن اجرا گردد و رضایت مخاطبین و پیشرفت علمی بخشی از تلاش‌گران ایران عزیز را به همراه داشته باشد.

المپیادهای علمی ایران - دوشنبه، 16 تير ماه، 1393 بازدید [ 630 ]

پنجمین رادیو المپیاد آیریسکپنجمین رادیو المپیاد آیریسک منتشر شد. برای دریافت فایل این برنامه به اینجا مراجعه نمایید.

سری برنامه‌های رادیو المپیاد آیریسک که اولین شنبه‌ی هر ماه منتشر می‌شود، به مباحث گوناگون حوزه‌ی المپیاد می‌پردازد. در این برنامه اولین، بهترین، بزرگترین جامعه‌ی آماری و همین‌طور تنها برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی المپیاد معرفی شده‌اند؛ همچنین گپ و گفت این قسمت به همایش‌های دانش‌آموزی و آموزش مشاوران المپیاد آیریسک اختصاص دارد، در پایان نیز اخبار المپیادی خرداد را خواهید شنید.

در هر لحظه از شبانه‌روز می‌توانید با کلیک بر اینجا (بخش رادیو المپیاد)، پیشنهادات و انتقادهای خود را درباره‌ی این مجموعه برای آیریسک ارسال کنید. حتما نظرات خوب شما پس از جمع‌بندی در ساخت برنامه‌های بعدی استفاده خواهد شد.

 

المپیادهای علمی ایران - شنبه، 7 تير ماه، 1393 بازدید [ 796 ]

پس از رقابت دانش‌آموزان مدارس کشور در مرحله‌ی اول المپیادهای سال 1392 و رتبه‌بندی مدارس استان‌های کشور براساس پذیرفته‌شدگان در المپیادهای رتبه بندی مدارس و آمار مرحله دوم المپیاد 1393علمی و ادبی [اینجا]، اکنون که نتایج مرحله‌ی دوم المپیادهای سال 93-1392 اعلام شده است، آمار پذیرفته‌شدگان هریک از دبیرستان‌ها و همچنین آمار قبولی استان‌های کشور آماده شده است تا بتواند راهگشای برنامه‌ریزی‌های کوتاه و بلندمدت مسوولین آموزشی باشد. به علاوه این آمار می‌تواند برای انتخاب صحیح خانواده‌ها و دوری از تبلیغات گسترده و گاه نادرست، راه چاره‌ای صحیح را نشان دهد.

لازم به ذکر است که با وجود رشد و توزیع متناسب‌تر المپیادی‌های دوره‌ی تابستانه در سال جاری، همچنان شاهد نتایج ناموزون در این مسابقه هستیم که امید است با تلاش‌های مسوولین آموزشی و همکاری آیریسک بتوانیم قدم‌های مثبتی در این راه برداریم.

جهت دریافت فایل رتبه‌بندی مدارس و مشاهده‌ی نقشه‌ی توزیع پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیاد در سطح کشور، به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

المپیادهای علمی ایران - سه شنبه، 27 خرداد ماه، 1393 بازدید [ 5273 ]

پس از تلاشی چشمگیر، نتایج مرحله‌ی دوم المپیادهای علمی از سوی باشگاه دانش‌پژوهان جوان اعلام شد. اعلام نتایج مرحله دوم سال 1393برای دریافت فایل پذیرفته‌شدگان (به ترتیب حروف الفبا) بر روی نام هر رشته کلیک نمایید. لازم به ذکر است که پذیرفته‌شدگان المپیاد کامپیوتر باید طبق خبر پیشین [اینجا] در روز پنجشنبه 29 خرداد 1393 برای شرکت در کلاس‌های آموزشی و آزمون عملی برنامه‌نویسی به باشگاه دانش‌پژوهان جوان به آدرس تهران، بلوار آفریقا (جردن)، کوچه نیلوفر، پلاک 8 مراجعه نمایند.

همچنین دانش‌آموزانی که نام آنها در لیست اعلام شده از سوی باشگاه وجود ندارد و به نتیجه‌ی اعلام شده اعتراض دارند تا ساعت 14 روز سه‌شنبه 27 خرداد فرصت دارند تا با مراجعه به ادامه‌ی مطلب و دریافت فرم مربوطه، اعتراض خویش را به باشگاه فکس نمایند.

ادبی ریاضی زیست شناسی شیمی فیزیک کامپیوتر نجوم

 

المپیادهای علمی ایران - يكشنبه، 25 خرداد ماه، 1393 بازدید [ 3907 ]

همراهان آیریسک از اسفند سال 1392، در اولین شنبه‌ی هر ماه، رادیو المپیاد را گوش می‌دهند.چهارمین رادیو المپیاد آیریسک - خرداد 93 این سری از برنامه‌ها سعی دارد در کنار یادگیری مهارت‌های تخصصی هر رشته، نگاه کلی دانش‌آموزان و خانواده‌ها را به مقوله‌ی المپیاد وسعت بخشد تا همگی از شرکت در تلاش و مسابقه‌ای علمی لذت ببریم. در سه برنامه‌ی گذشته انتخاب هدف، علاقمندی و برنامه‌ریزی را موضوع اصلی بحث قرار دادیم و در چهارمین قسمت رادیو المپیاد به تقابل المپیاد و کنکور نگریسته‌ایم. همچنین اخبار المپیادی روز و ماه را برای شما از قلم نینداخته‌ایم تا مروری بر اطلاعات مورد نیاز شما صورت گیرد.

برای دانلود چهارمین رادیو المپیاد آیریسک به اینجا بروید.

المپیادهای علمی ایران - شنبه، 3 خرداد ماه، 1393 بازدید [ 859 ]

المپیاد و المپیادی شدن یک برنامه‌ی چند روزه و چند هفته‌ای منحصر به مرحله‌ی اول و دوم نیست. نردبان المپیاد 1393 - تهرانسال‌ها است باور داریم علاوه بر آشنایی، علاقه، پشتکار و یک برنامه‌ریزی بلندمدت، کلید طلایی موفقیت در المپیاد، آشنایی اطرافیان و ایجاد فضای مناسب برای دانش‌پژوه است.
بدین منظور و در راستای گسترش نگاه صحیح به این مسابقه‌ی علمی، آیریسک همایش بزرگ آشنایی و برنامه‌ریزی المپیاد را در روز 24 مرداد 1393 در تهران برگزار می‌نماید. در این همایش که با حضور مشاورین تحصیلی متخصص المپیاد، مدرسین و مولفین و مدیران آیریسک برگزار می‌شود، موضوعاتی از قبیل آشنایی با مسیر المپیاد، برنامه‌ریزی صحیح مطالعه در هر یک از رشته‌های المپیادی و فعالیت‌های خدماتی آیریسک تشریح می‌گردد. از آنجا که بسیاری از مباحث به صورت مشاوره‌ی خانواده ارایه می‌شود، از کلیه‌ی اولیاء گرامی دعوت می‌شود تا با حضور به همراه دانش‌آموزان و مسوولین آموزشی، بر کیفیت و اثربخشی این همایش بیفزایند. در ضمن شرکت کلیه‌ی دانش‌پژوهان تهران و شهرستان در این همایش آزاد است.


جهت کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت نام در این برنامه، به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.

 

المپیادهای علمی ایران - پنجشنبه، 1 خرداد ماه، 1393 بازدید [ 4307 ]
آیریسک در یک نگاه

روابط عمومی

ثبت نام و پرداخت

نشریه المپیاد

فرصتهای جدید

گاه‌شمار آیریسک
اطلاعات بیشتر
در اینجا

گاه‌نگار المپیاد آیریسک
موضوعات مطالب آیریسک
خبرهای قبل‌تر
این بلوک در حال حاضر فاقد محتوی می باشد .
فایلهای المپیادی
ظرفیت دوره‌های آیریسک
  آموزش مشاوران
  همایش 24 مرداد
المپیادی‌ها و کودکان سرطانی

حمایت دانش پژوهان ایران از کودکان سرطانی

فعالیت‌های آیریسک 94-1393

معرفی فعالیت‌های آیریسک در سال 93-1393