المپیاد و آیریسک در تلگرام فیلم المپیاد شیمی
کلاس المپیاد نوروز 1396 وب المپیاد

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شروع راه المپیاد،از پایه دهم

Miss,seyedeh آواتار ها

میانگین پست در روز
    0.03
    نوع دبیرستان
    نمونه دولتی
    پایه‌ی تحصیلی
    اول دبیرستان
    رشته‌ی المپیاد
    شیمی
    تشکرها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول شدن
    در 1 پست

Exclamation شروع راه المپیاد،از پایه دهم

سلام دوستان،ببخشید من کل تاپیکو گشتم ولی اون چیزی که مد نظرم بود رو پیدا نکردم
    نمیدونم شاید هم خوب جستجو نکردم به هر حال اگر واقعا مشابه این سوال من با پاسخ هست خب راهنماییم کنید.
    اول بگ من تازه پایه نهم رو تموم کردم و امسال اگه خدا بخواد میرم دهم.
    راستش با المپیاد از سال هفتم آشنا بودم ولی خوب تنبلی کردم آزمونی شرکت نکردم چیزی هم نخوندم.
    از امسال قبل از انتخاب رشته قرارم بود که برم المپیاد کامپیوتر ولی خوب رشته تجربی زدم و رشته تجربیها که نمیتونن کامپیوتر بدن.بنابراین گزینه دومم شیمی هس که واقعا هم بهش علاقه دارم و هم استعداد،
    خب مث همه کلی تو اینترنت واسه شروع کار گشتم که چیا باید بخونم و چی کار کنم.
    تقریبا تو اکثر جاها خوندن کتاب شیمی عمومی مورتیمر هم ب چشم میخورد یه سری جاها علاوه بر اون کتابای دیگه ای هم توصیه کرده بودن.
    به هر حال من کلی گشتم که کتاب شیمی عمومی مورتیمر رو چاپی گیر بیارم ولی نبود(دوستان اگه میدونن معرفی کنن).خب به ناچار دانلود کردم البته خوندن از روی تبلت واقعا سخته امیدوارم چاپیش گیر بیاد.
    یادمه یجا نوشته بود که مطالب کم اهمیت و حفظیاتی رو نخونید.میخوام واقعا بدونم که جاهایی که کم اهمیتن دقیقا کجاهان؟مثلا باید راجب نظریه اتمی(تاریخچش)هم بخونیم؟و کامل حفظ باشیم؟اینطور که فقط حفظیاته میشه.خیلی مشکل دارم که الان که کتابو باز کردم چطور شروع کنم خوندم چه صفحه هایی رو بخونم و حفظ کنم یا در کل چطوری مفهومی بخونم.فک کنم اگه تجربه خودتونو تو خوندن این کتاب بیان کنید خیلی مفید واقع بشه.اینکه اولین بار چطور خوندین و مثلا چقدر صفحه اولو مطالعه کردین؟
    قصد دارم تو مرحله اول آزمایشی دهم شرکت کنم.پس تقریبا هفت ماه وقت دارم.بنامو بر این گزاشتم که اول شیمی دهم رو بخونم تا ی چیزای کلی دستگیرم بشه به نظرتون خوبه؟
    اخه کتاب درسی کلی مطلب داره که به نظرم نیازی به خوندنش نیست واقعا گیج شدم.
    توجه کنید در تمام این موارد من خودم تنها هستم ما فقط یه المپیادی تو شهرمون داریم که اونم تو آزمایشی دهم شرکت کرد و قبول شد اما رشتش زیسته.همین پارسال.
    خلاصه سرتونو درد نیارم یه نقشه کلی از مسیری که باید طی کنم بهم بدین.
    اگه هم فک میکنین بهتره که از سال سوم تو المپ شرکت کنم اینم بگین اگر به صلاحمه همینکارو میکنم.
    یه سوال دیگه من شیمی مورتیمر رو از کتاب بیشتر دوست دارم حتما باید کتابای درسی رو کامل بخونم؟
    ببخشید زیاد حرف زدم ممنون

2. اخبار المپیاد را در موبایل دریافت کنید اخبار المپیاد را در موبایل دریافت کنید
    IRYSC-team آواتار ها

میانگین پست در روز
    0.12
    نوع دبیرستان
    غیره
    نام دبیرستان
    ایران
    پایه‌ی تحصیلی
    فارغ التحصیل
    تشکرها
    165
    از این کاربر 663 بار در 165 ارسال تشکر شده است.
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 5 تاپیک
    نقل قول شدن
    در 32 پست

پیش فرض پاسخ : شروع راه المپیاد،از پایه دهم

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss,seyedeh نمایش پست ها
    سلام دوستان،ببخشید من کل تاپیکو گشتم ولی اون چیزی که مد نظرم بود رو پیدا نکردم
    نمیدونم شاید هم خوب جستجو نکردم به هر حال اگر واقعا مشابه این سوال من با پاسخ هست خب راهنماییم کنید.
    اول بگ من تازه پایه نهم رو تموم کردم و امسال اگه خدا بخواد میرم دهم.
    راستش با المپیاد از سال هفتم آشنا بودم ولی خوب تنبلی کردم آزمونی شرکت نکردم چیزی هم نخوندم.
    از امسال قبل از انتخاب رشته قرارم بود که برم المپیاد کامپیوتر ولی خوب رشته تجربی زدم و رشته تجربیها که نمیتونن کامپیوتر بدن.بنابراین گزینه دومم شیمی هس که واقعا هم بهش علاقه دارم و هم استعداد،
    خب مث همه کلی تو اینترنت واسه شروع کار گشتم که چیا باید بخونم و چی کار کنم.
    تقریبا تو اکثر جاها خوندن کتاب شیمی عمومی مورتیمر هم ب چشم میخورد یه سری جاها علاوه بر اون کتابای دیگه ای هم توصیه کرده بودن.
    به هر حال من کلی گشتم که کتاب شیمی عمومی مورتیمر رو چاپی گیر بیارم ولی نبود(دوستان اگه میدونن معرفی کنن).خب به ناچار دانلود کردم البته خوندن از روی تبلت واقعا سخته امیدوارم چاپیش گیر بیاد.
    یادمه یجا نوشته بود که مطالب کم اهمیت و حفظیاتی رو نخونید.میخوام واقعا بدونم که جاهایی که کم اهمیتن دقیقا کجاهان؟مثلا باید راجب نظریه اتمی(تاریخچش)هم بخونیم؟و کامل حفظ باشیم؟اینطور که فقط حفظیاته میشه.خیلی مشکل دارم که الان که کتابو باز کردم چطور شروع کنم خوندم چه صفحه هایی رو بخونم و حفظ کنم یا در کل چطوری مفهومی بخونم.فک کنم اگه تجربه خودتونو تو خوندن این کتاب بیان کنید خیلی مفید واقع بشه.اینکه اولین بار چطور خوندین و مثلا چقدر صفحه اولو مطالعه کردین؟
    قصد دارم تو مرحله اول آزمایشی دهم شرکت کنم.پس تقریبا هفت ماه وقت دارم.بنامو بر این گزاشتم که اول شیمی دهم رو بخونم تا ی چیزای کلی دستگیرم بشه به نظرتون خوبه؟
    اخه کتاب درسی کلی مطلب داره که به نظرم نیازی به خوندنش نیست واقعا گیج شدم.
    توجه کنید در تمام این موارد من خودم تنها هستم ما فقط یه المپیادی تو شهرمون داریم که اونم تو آزمایشی دهم شرکت کرد و قبول شد اما رشتش زیسته.همین پارسال.
    خلاصه سرتونو درد نیارم یه نقشه کلی از مسیری که باید طی کنم بهم بدین.
    اگه هم فک میکنین بهتره که از سال سوم تو المپ شرکت کنم اینم بگین اگر به صلاحمه همینکارو میکنم.
    یه سوال دیگه من شیمی مورتیمر رو از کتاب بیشتر دوست دارم حتما باید کتابای درسی رو کامل بخونم؟
    ببخشید زیاد حرف زدم ممنون
    سلام دوست عزیز،
    شما اینجا رو خوندی؟

اولا که شیمی عمومی‌ها کتاب‌های فراوانی در کتاب‌فروشی‌ها هستند. ثانیا برای بار اول شما همه مطالب را می‌خوانید و بعد از آمادگی مقدماتی و حل سوالات ایتدایی، کم‌کم با مفاهیم پراهمیت و کم اهمیت آشنا می‌شوید.

در المپیاد شیمی باید همه‌ی مطالب رو آمادگی تقریبا کامل داشته باشید تا امیدی به قبولی حتی در مرحله‌ی اول باشد.

موفق باشی

آیریسک هنوز در اول راه است ...

Miss,seyedeh آواتار ها

میانگین پست در روز
    0.03
    نوع دبیرستان
    نمونه دولتی
    پایه‌ی تحصیلی
    اول دبیرستان
    رشته‌ی المپیاد
    شیمی
    تشکرها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    نقل قول شدن
    در 1 پست

پیش فرض پاسخ : شروع راه المپیاد،از پایه دهم

بله خوندم اون جایی که لینک دادینمنتها به نظرم خوندن تاریخچه ی شیمی و نظریه یونانیها نیازی نباشه،نه تو مرحله اول نه تو مرحله دوم از این چیزا سوالی نمیاد.ینی این مدت من ندیدم.

---- دو نوشته به هم متصل شده است ----

بله خوندم اون جایی که لینک دادینمنتها به نظرم خوندن تاریخچه ی شیمی و نظریه یونانیها نیازی نباشه،نه تو مرحله اول نه تو مرحله دوم از این چیزا سوالی نمیاد.ینی این مدت من ندیدم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع