اعلام نتایج مرحله دوم المپیادهای 1393 + روش اعتراض


پس از تلاشی چشمگیر، نتایج مرحله‌ی دوم المپیادهای علمی از سوی باشگاه دانش‌پژوهان جوان اعلام شد. اعلام نتایج مرحله دوم سال 1393برای دریافت فایل پذیرفته‌شدگان (به ترتیب حروف الفبا) بر روی نام هر رشته کلیک نمایید. لازم به ذکر است که پذیرفته‌شدگان المپیاد کامپیوتر باید طبق خبر پیشین [اینجا] در روز پنجشنبه 29 خرداد 1393 برای شرکت در کلاس‌های آموزشی و آزمون عملی برنامه‌نویسی به باشگاه دانش‌پژوهان جوان به آدرس تهران، بلوار آفریقا (جردن)، کوچه نیلوفر، پلاک 8 مراجعه نمایند.

همچنین دانش‌آموزانی که نام آنها در لیست اعلام شده از سوی باشگاه وجود ندارد و به نتیجه‌ی اعلام شده اعتراض دارند تا ساعت 14 روز سه‌شنبه 27 خرداد فرصت دارند تا با مراجعه به ادامه‌ی مطلب و دریافت فرم مربوطه، اعتراض خویش را به باشگاه فکس نمایند.

ادبی ریاضی زیست شناسی شیمی فیزیک کامپیوتر نجوم

 


 
 
اطلاعات تكميلي نتايج مرحله دوم المپيادهاي علمي سال 1393
 
 
دريافت كارنامه:
ضمن آرزوی موفقيت در ساير عرصه‌های علمی برای بازماندگان از این مرحله، كارنامه‌ای جهت اطلاع صادر شده است كه در صورت تمايل می‌توانند طبق برنامه‌ي زير جهت دريافت آن مراجعه نمايند:
 • دانش‌پژوهان رشته‌ي كامپيوتر: روزهای 26 و 27 خردادماه (قابل ذكر است روز 27 خرداد تحويل كارنامه فقط تا ساعت 12 مقدور خواهد بود)
 • دانش‌پژوهان ساير رشته‌ها: روزهاي 27 و 28 خردادماه
 
محل دريافت كارنامه:
 • تهران: بلوار سردار جنگل، تقاطع بزرگراه شهيد همت، خيابان فرزانه غربي، دبيرستان علامه حلي تهران از ساعت 9 الی 14
 • شهرستان‌ها: ادارات كل آموزش و پرورش استان‌ها - معاونت پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از ساعت 9 الی 14
اعتراض پذيرفته‌نشدگان المپياد كامپيوتر:
طبق مصوبه شورای باشگاه هر دانش آموز می‌تواند حداكثر در مورد دو سؤال درخواست تجديدنظر بدهد. به دانش آموزان اطمينان داده می‌شود كه در صورت وارد بودن دست كم يكی از درخواست‌ها، تمامی پاسخ‌ها بازبينی خواهد شد. مهلت ارسال درخواست تجديدنظر تا روز سه شنبه 93/3/27 راس ساعت 14 است. فرم درخواست تجديدنظر را از اينجا دانلود نماييد. فرم درخواست بايد به دقت تكميل و از طريق نمابر به شماره‌های 22019970- 22027820-021 ارسال شود.
 
به منظور رعايت حقوق كليه شركت كنندگان تهراني و شهرستاني رسيدگي به تقاضاها فقط از طريق ارسال نمابر مذكور ممكن است و از دانش آموزان تقاضا می‌شود از مراجعه به باشگاه دانش پژوهان جوان اكيداً خودداری كنند. كميته‌های علمی در اسرع وقت درخواست‌ها را به دقت بررسی خواهند كرد و نتيجه به صورت تلفنی به دانش‌آموز و مكتوب به آدرس پستی آنان ارسال خواهد شد.
 
اعتراض پذيرفته‌نشدگان ساير رشته‌ها (ادبي، رياضي، زيست‌شناسي، شيمي، فيزيك، نجوم)

با توجه به موارد مورد اشاره، چنانچه دانش آموزي به نتيجه اعلامي خود اعتراض داشته و خواستار رسيدگي مجدد باشد بر اساس مصوبه شوراي باشگاه افراد مذكور مي توانند به يك سوم سؤالات تشريحي المپياد مربوطه با توجه به كارنامه اخذ شده درخواست رسيدگي مجدد (مطابق فرم رسيدگي مجدد) بدهند و مراتب را به روش زير فقط تا پايان وقت اداري روز پنج شنبه 93/3/29 ساعت 14 جهت بررسي ارسال نمايند. بديهي است كميته علمي ذيربط در اسرع وقت بررسي دقيق را انجام داده و پاسخ آن را به صورت مكتوب به آدرس پستي اعلام شده ارسال خواهد شد. به درخواست هايي كه بعد از مهلت اعلام شده ارسال مي گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

زمان ثبت نام پذيرفته‌شدگان:

پذیرفته‌شدگان این مرحله از المپیادهای علمي (به استثناي المپياد كامپيوتر) می توانند در دوره آموزش تابستانی که از روز سه شنبه 93/4/3 در محل باشگاه دانش پژوهان جوان آغاز می گردد، شرکت نمایند. اين پذيرفته‌شدگان روز دوشنبه 93/4/2 ساعت 8/30 صبح جهت ثبت نام به همراه پدر یا مادر به آدرس مدرسه راهيان حضرت زهرا (س) واقع در تهران، بلوار آفريقا (جردن)، نبش خيابان سايه مراجعه نمایند. دانش آموزانی که جهت ثبت نام به همراه نماینده اعزامی آموزش و پرورش مراجعه می نمایند می بایست تعهدنامه مربوط به ولی دانش پژوه را که ضمیمه می باشد بعد از امضای ولی به تأیید اداره آموزش و پرورش منطقه برسانند.

 

مدارك مورد نياز جهت ثبت نام:

 1. گواهی اشتغال به تحصیل عكس دار ممهور به مهر آموزشگاه (در سال جاری) از محل تحصیل، حاوی مشخصات کامل، پایه و رشته تحصیلی دانش آموز، ضمناً اگر دانش آموزی تغییر رشته داده است، ارائه گواهی مبنی بر انجام تغییر رشته با درج نمره مربوطه ضروری است.
 2. خلاصه سابقه تحصیلی دوره متوسطه(ريز نمرات) يا کارنامه سال اول و دوم و سوم دبیرستان که به امضاي مدير رسيده و ممهور به مهر مدرسه باشد. (کپی مدارک فوق پذیرفته نمی شود) بدیهی است چنانچه دانش آموزی شرایط لازم برای شرکت در مرحله اول المپیاد مندرج در بخشنامه شماره 104/218120 مورخ 92/10/15 باشگاه دانش پژوهان جوان را نداشته باشد، از وی ثبت نام به عمل نخواهد آمد.
 3. اصل شناسنامه به همراه یک برگ تصوير صفحه اول (در صورت وجود توضیح یک کپی از صفحه توضیحات)
 4. چهار قطعه عکس رنگی4×3 پشت نویسی شده با مشخصات کامل (عکس ها یک شکل و در سال جاری گرفته شده باشد.)
موارد ضروري:
 • باشگاه دانش پژوهان جوان برای تأمین خوابگاه دانش آموزان شهرستانی كه در دوره آموزش تابستانی شرکت می کنند، برنامه ریزی نموده است. لذا شایسته است دانش آموزان شهرستانی وسایل شخصی مورد نیاز خود شامل (حوله، مسواک، خمیردندان، لیوان، 2 ملحفه تمیز، کفش و لباس ورزشی، دفترچه بیمه درمانی، بيمه تكميلي، کارت بیمه حوادث دانش آموزی و ماشین حساب) را همراه داشته باشند.
 • ضروري است دانش آموزان المپياد زيست شناسي، شيمي و فيزيك روپوش سفيد آزمايشگاهي در طول دوره به همراه خود داشته باشند.
 • مقررات مربوط به پوشش دانش پژوهان در دوره آموزش تابستانی مانند مقررات دبیرستان های دخترانه و پسرانه است. لذا ضروری است پذیرفته شدگان دختر با روپوش و مقنعه مدرسه و دانش آموزان پسر با لباس مناسب در دوره حضور یابند.
کلمات کلیدی:

المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد زیست شناسی المپیاد شیمی المپیاد فیزیک المپیاد کامپیوتر المپیاد نجوم آیریسک باشگاه دانش پژوهان جوان المپیادهای علمی نتایج المپیاد نتایج مرحله دوم اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم المپیاد مرحله دوم المپیاد 1393


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط