مدال‌های المپیاد جغرافیا در سال 1398


تابستان به انتها رسید و رنگ مدال‌های دانش‌پژوهان المپیادی دوره‌ی تابستانه‌ی  1398مشخص شد. دوره‌ی امسال دو تغییر اساسی نسبت به سال‌های گذشته داشت:

  • اول آنکه طول دوره از سه ماه در دهه‌ی هشتاد، کوتاه‌تر و کوتاه‌تر شد تا امسال به حدود 5 هفته رسید.
  • دوم اینکه که سقف تعداد مدال‌ها تقریباً در تمام رشته‌ها رعایت شد و تعداد گواهی‌های حضور در دوره بسیار افزایش یافت.

هر چه بود، گذشت و اکنون به خاطره‌ای خوب یا بد (که چند روز بیشتر بدی آن دوام ندارد و برای همه به خوبی یادگار می‌ماند) برای بچه‌ها تبدیل شده است. بچه‌های این دوره می‌توانند خاطرات خود را در این تاپیک [+] ثبت کنند تا آیندگان از تجربه‌های آن‌ها بهره‌مند شوند.

در جدول زیر مدال‌های المپیاد جغرافیای سال 1398 به ترتیب نوع مدال و حروف الفبا اعلام شده است. برای تمام این عزیزان بهترین آرزوها را داریم و امیدواریم مانند المپیادی‌های گذشته، هر سال بر افتخارات ایشان نیز اضافه شود. با مدال یا بی‌مدال، طلایی یا برنزی، دختر یا پسر، از هر شهر و زبانی، المپیادی به خاطر زحمات و اهدافش همیشه سربلند است.

اسامی مدال‌آوران المپیاد جغرافیا سال 1398
www.irysc.com
ردیف  نام  استان مدال
1 مریم اکبری سریزدی البرز طلا 
2 یلدا حدادی دیزیجانی قم  طلا 
3 آیلین خدایاری صومعه البرز طلا 
4 یاسمن خلیلی فارس طلا 
5 مائده زارع همدان طلا 
6 مهراوه سخائی البرز طلا 
7 دانیال طاهرخانی قزوین طلا 
8 ساینا محمدیان لرستان  طلا 
9 فاطمه احمدی پرنیان همدان  نقره 
10 علی اکبر آذری اصفهان  نقره 
11 ریحانه باجی خوزستان  نقره 
12 محمد توانا خراسان جنوبی  نقره 
13 آتنا توانگری‌فرد تهران  نقره 
14 امیرحسین دهقان‌زاده خامنه آذربایجان شرقی  نقره 
15 ساره رحمانی جامی خراسان رضوی  نقره 
16 فائزه رمضانی خراسان رضوی  نقره 
17 علی عبوسی تهران  نقره 
18 امیرحسین علیمرادی همدان نقره 
19 یاسمن فرهی پرشکفتی تهران  نقره 
20 محمدحسن مرادی چالشتری چهار محال بختیاری نقره 
21 سجاد مقدس خراسان رضوی  نقره 
22 زهرا میرپردل خراسان رضوی  نقره 
23 ایمان نجفی کوپائی تهران  نقره 
24 رویا نیلچی مرکزی نقره 
25 ویدا احمدی اصفهان  برنز
26 امیرحسین آزادی آذربایجان غربی  برنز
27 نرگس بنی‌اردلان تهران  برنز
28 محمدمهدی بی‌باک خراسان رضوی  برنز
29 ریحانه چرخی نصرت آبادی خراسان رضوی  برنز
30 ریحانه خاتمی پاشاکی تهران  برنز
31 ابوالفضل دعاکوی بجدنی تهران  برنز
32 امین‌مهدی صحرانورد تهران  برنز
33 لیلا طلوعیان آذربایجان شرقی  برنز
34 مینا عظیمی پناه تهران  برنز
35 سیداسماعیل مصطفویان گیلان برنز
36 زهرا معماریان تهران  برنز
37 کوثر نورزاده تهران  برنز

 


کلمات کلیدی:

مدال المپیاد جغرافیا مدال المپیاد 1398 المپیادهای علمی ایران باشگاه دانش پژوهان جوان آیریسک کلاسهای المپیاد مدالهای المپیاد آیریسک المپیاد آزمایشی آیریسک شبیه ساز المپیاد آیریسک


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط