گسترش خدمات فروشگاه کتاب آیریسک


از ابتدای مرداد 1391 که فروشگاه اینترنتی کتاب آیریسک افتتاح شد، همواره گسترش کیفی و کمّی افزایش خدمات فروشگاه آیریسک در تابستان 1392خدمات این بخش بوده جزء اهداف آیریسک بوده است. برای اولین بار منابع معتبر المپیادی از ناشرین مطرح این حوزه جمع‌آوری و طبقه‌بندی گردید و با ایجاد سامانه‌ی فروش پستی، امکان ارسال آن به کوچکترین شهرستان‌های ایران فراهم شد. اعتماد صدها دانش‌پژوه و ارسال هزاران کتاب، موفقیت این بخش را گواه است.

با پایش تهران و شهرهای گوناگون، نبود اطلاعات کافی و عدم دسترسی دانش‌آموزان به منابع کارآمد بسیار مشهود است. آیریسک به عنوان مجموعه‌ای که خود را موظف به کاهش اختلاف امکانات در ایران می‌داند، به دنبال راه‌کارهایی برای رفع این مشکل می‌باشد. بدین منظور، کتب کمک‌درسی راهنمایی، دبیرستان و کنکور از ناشرین معتبر پس از بررسی و به تدریج تا انتهای تیرماه به فروشگاه کتاب آیریسک اضافه خواهد شد. همچنین در طرحی آزمایشی، امکان ارسال با پیک نیز برای کتاب‌های خریداری شده در شهر تهران به خدمات پست سفارشی و پیشتاز اضافه گردید. امیدواریم با ارسال نظرات، انتقادات و درخواست‌های خود را از طریق بخش تماس با آیریسک اعلام نمایید تا سهمی در بهتر شدن خدمات ارایه شده برای دانش‌پژوهان ایرانی داشته باشید.


 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

کتاب درسی منابع المپیاد فروشگاه آیریسک فروشگاه کتاب فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی کتاب کتب دبیرستان کتابهای تیزهوشان کتابهای راهنمایی


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط