برنامه‌ی کلاس‌های جمع‌بندی مرحله‌ی دوم 93 و معرفی اساتید آیریسک (1)


همانطور که در خبر پیشین اشاره شده است [اینجا] کلاس‌های آموزش، جمع‌بندی نکات و حل مساله‌ی مرحله‌ی دوم آیریسک در نوروز 1393 برگزار خواهد شد. برنامه‌ی کلاس‌های جمع‌بندی مرحله اول 1392 آیریسک حضور در این کلاس‌ها برای کلیه‌ی دانش‌آموزانی که امسال به سمت مدال دورخیز کرده‌اند یا قصد خلاصه‌برداری و جمع‌بندی نکات سوالات مرحله‌ی دوم سال‌های گذشته را دارند یا می‌خواهند هر چه حرفه‌ای‌تر و با دوراندیشی‌ بیشتر خود را برای آزمون‌ مرحله دوم امسال آماده کنند، مفید خواهد بود.

با توجه به اینکه برنامه‌ریزی پیش از انجام هر کاری موفقیت آن را بیشتر خواهد کرد، برنامه‌ی زمانی و همچنین معرفی اساتید قطعی این دوره‌ها در رشته‌های  شیمی، فیزیک و کامپیوتر که دوره‌های جمع‌بندیشان از ساعت 8:00 روز پنج‌شنبه 7 فروردین‌ماه 93 آغاز خواهد شد و تا ساعت 17:25 روز دوشنبه 11 فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت؛ را می‌توانید در ادامه‌ی مطلب مشاهده نمایید. همچنین برای ثبت نام در این دوره‌ها، به اینجا مراجعه کرده و با تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه‌ی هر دوره، ثبت نام خود را قطعی نمایید. اگرچه سعی ما بر پوشش حداکثری دانش‌پژوهان در بالاترین کیفیت است، اما بدیهی است که در صورت تکمیل ظرفیت هر یک از رشته‌ها، از پذیرش دانش‌پژوهان متقاضی جدید معذور خواهیم بود.

پی‌نوشت۱: برنامه‌ی دقیق‌تر رشته‌‌های زیست، ریاضی، نجوم و ادبی به زودی اعلام خواهد شد.

پی‌نوشت۲: برنامه‌ی آموزشی و طرح درس دپارتمان فیزیک آیریسک در ادامه‌ی مطلب به‌روز رسانی شد.


 

                                                                  

 
المپیاد کامپیوتر (دختران)
روز رنگ اول زنگ دوم زنگ سوم نهار و نماز  زنگ پنجم زنگ ششم
۹:۳۰ تا ۸:۰۰ ۱۱:۲۵ تا ۹:۵۰ ۱۳:۱۰ تا ۱۱:۴۰ ۱۴:۱۵ تا ۱۳:۱۰ ۱۵:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ۱۷:۲۵ تا ۱۶:۰۰
۷ فروردین پنج‌شنبه مرتضی محمدآبادی



 
اقشین بهمرام
۸ فروردین جمعه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (اول) مرتضی محمدآبادی محمد امین قیاسی
۹ فروردین شنبه مرتضی محمدآبادی محمد امین قیاسی
۱۰ فروردین یک‌شنبه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (دوم) سبحان میریوسفی سبحان میریوسفی
۱۱ فروردین دوشنبه سبحان میریوسفی افشین بهمرام
 
 
المپیاد کامپیوتر (پسران)
روز رنگ اول زنگ دوم زنگ سوم نهار و نماز  زنگ پنجم زنگ ششم
۹:۳۰ تا ۸:۰۰ ۱۱:۲۵ تا ۹:۵۰ ۱۳:۱۰ تا ۱۱:۴۰ ۱۴:۱۵ تا ۱۳:۱۰ ۱۵:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ۱۷:۲۵ تا ۱۶:۰۰
۷ فروردین پنج‌شنبه محمد امین عابدی



 
مرتضی محمدآبادی
۸ فروردین جمعه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (اول) محمد امین قیاسی مرتضی محمدآبادی
۹ فروردین شنبه محمد امین قیاسی مرتضی محمدآبادی
۱۰ فروردین یک‌شنبه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (دوم) محمد امین قیاسی محمد امین قیاسی
۱۱ فروردین دوشنبه افشین بهمرام سبحان میریوسفی

 

معرفی اساتید رشته‌ی کامپیوتر:

افشین بهمرام

  • لیسانس ریاضی از دانشگاه امیرکبیر(۱۳۸۴)
  • فوق لیسانس ریاضی گرایش ترکیبیات از دانشگاه شریف (۱۳۸۶)
  • دکتری ترکیبیات از دانشگاه تهران (۱۳۹۲)
  • دوره تحقیقاتی گراف در دانشگاه Illinoisآمریکا (۲۰۱۲) زیر نظر پروفسور WestوFriedland
  • دارنده مدال برنز المپیاد دانشجویی در سالهای ۸۳-۸۴ و مقام چهارم در مسابقات جهانی ریاضیIMC-2004
  • دارنده ۱۰مقاله  ISI در نظریه گراف و ارایه بیش از ۱۵ سخنرانی در کنفرانس های بین المللی ترکیبیات
  • نویسنده کتاب ریاضی عمومی ۲  انتشارات راهیان ارشد و کتاب در دست تالیف نظریه گراف برای انتشارات خوشخوان
  • دارنده ۱۰ ثبت اختراع در وسایل کمک آموزشی ریاضی  که به عنوان طرح برگزیده در جشنواره نو آوری بنیاد ملی نخبگان (۱۳۸۹) انتخاب شده است.
  • سوابق تدریس:
  1. ده سال سابقه تدریس المپیاد ریاضی و کامپیوتر در مدارس انر‌‌ٰژی اتمی، علامه‌حلی، علامه طباطبایی، سلام، مفید و.....
  2. مدرس دروس ترکبیبات و گراف در پردیس علوم و پردیس فنی دانشگاه تهران
  3. مدرس دوره‌هایawesome math  برای دانش آموزان برگزیده شیکاگو در دانشگاه Illinois

مرتضی محمدآبادی

  • مدیر برنامه‌ریزی و تالیف انتشارات دانش‌پژوهان جوان
  • کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه صنعتی‌شریف
  • دارنده‌ی مدال برنز المپیاد کشوری کامپیوتر سال‌های ۷۴ و ۷۵
  • مدرس المپیادهای ریاضی و کامپیوتر در دبیرستان‌های مطرح تهران (علامه‌حلی‌ها، مفید، سلام، هاتف و ....)
  • مدرس المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سمپاد شهرستان‌ها (قزوین، زنجان، کرمان، ایلام، شاهرود، سمنان، بابل، ارومیه، بناب و ...)
  • مولف کتاب‌های:

الفبای المپیاد ریاضی و کامپیوتر

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

المپیاهای ریاضی ایران مرحله اول

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

 

محمد امین عابدی

  • دارنده‌ی ۲ مدای طلای المپیاد کشوری کامپیوتر سال‌های ۹۱ و ۹۲
  • مدرس المپیاد کامپیوتر در دبیرستانهای سلام، مفید، علامه‌حلی، موتلفه و ...

محمد امین قیاسی

  • دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری کامپیوتر سال ۹۱
  • دارنده‌ی مدال برنز المپیاد کشور کامپیوتر سال ۹۰
  • فارغ‌التحصیل دبیرستان علامه‌حلی همدان
  • دانشجوی مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف
  • مدرس المپیاد کامپیوتر در مدارس مطرح تهران و شهرستان‌ها 

سبحان میریوسفی

  • دارنده‌‌ی مدال طلای المپیاد کامپیوتر سال ۹۱
  • فارغ‌التحصیل دبیرستان علامه‌حلی (۱) تهران
  • مدرس المپیاد کامپیوتر و برنامه‌نویسی در دبیرستان‌های علامه‌حلی، سلام، مدارس سمپاد شهرستان‌ها و ...
 

                                                                 

 

 
المپیاد شیمی (دختران)
روز رنگ اول زنگ دوم زنگ سوم نهار و نماز  زنگ پنجم زنگ ششم
۹:۳۰ تا ۸:۰۰ ۱۱:۲۵ تا ۹:۵۰ ۱۳:۱۰ تا ۱۱:۴۰ ۱۴:۱۵ تا ۱۳:۱۰ ۱۵:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ۱۷:۲۵ تا ۱۶:۰۰
۷ فروردین پنج‌شنبه استوکیومتری، محلول‌ها و تعادل- پیام افتخارجهرمی حل سوال گازها - پیام افتخارجهرمی



 
سیننیک - فرشید عبدی
۸ فروردین جمعه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (اول) بررسی آزمون - فرشید عفتی تعادل، اسید و باز -  فرشید عفتی
۹ فروردین شنبه الکتروشیمی - فرشید عفتی حل سوال ساختار اتم - فرشید عفتی حل سوال اسید و باز -  پیام افتخارجهرمی
۱۰ فروردین یک‌شنبه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (دوم) بررسی آزمون - مرتضی خلینا حل سوال الکتروشیمی - مرتضی خلینا
۱۱ فروردین دوشنبه حل سوال ترمودینامیک، الکتروشیمی - پیام افتخار جهرمی شکل هندسی، عدد اکسایش- پیام افتخار جهرمی حل سوال استوکیومتری، آلی  - سیامک کشت‌پور
 
 
المپیاد شیمی (پسران)
روز رنگ اول زنگ دوم زنگ سوم نهار و نماز  زنگ پنجم زنگ ششم
۹:۳۰ تا ۸:۰۰ ۱۱:۲۵ تا ۹:۵۰ ۱۳:۱۰ تا ۱۱:۴۰ ۱۴:۱۵ تا ۱۳:۱۰ ۱۵:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ۱۷:۲۵ تا ۱۶:۰۰
۷ فروردین پنج‌شنبه سینتیک -  فرشید عبدی حل سوال گازها -  فرشید عبدی



 
استوکیومتری، محلول‌ها و تعادل - پیام افتخار جهرمی
۸ فروردین جمعه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (اول) بررسی آزمون -  مرتضی خلینا تعادل و اسید و باز -  مرتضی خلینا
۹ فروردین شنبه حل سوال اسید و باز - پیام افتخار جهرمی الکتروشیمی - فرشید عفتی
۱۰ فروردین یک‌شنبه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (دوم) بررسی آزمون -  فرشید عفتی حل سوال الکتروشیمی -  فرشید عفتی
۱۱ فروردین دوشنبه حل سوال استوکیومتری، آلی - سیامک کشت‌پور شکل هندسی، عدد اکسایش - سیامک کشت‌پور حل سوال ترمودینامیک، الکتروشیمی - پیام افتخار جهرمی

 

معرفی اساتید رشته‌ی شیمی:

مرتضی خلینا

  • دانشجوی دکتری مهندسی پلیمر
  • 12 سال تدریس در مدارس سمپاد، نمونه دولتی و غیرانتفاعی تهران و شهرستان‌های 8 استان
  • موسس آیریسک و مدرس ده‌ها مدال‌آور کشوری و جهانی
  • اطلاعات بیشتر در اینجا
  • مولف کتاب‌های:

المپیادهای شیمی ایران (شش نوبت چاپ)

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

المپیادهای شیمی کانادا

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

شیمی در سپهر المپیاد

کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)

 

پیام افتخارجهرمی

  • دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری شیمی
  • فارغ‌التحصیل لیسانس شیمی از دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشجوی نمونه‌ی کشوری در سال 1389 در مقطع کارشناسی
  • فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد شیمی از سوئیس
  • مدرس المپیاد شیمی در دبیرستان‌های مطرح تهران و شهرستان‌ها

فرشید عبدی

  • دارنده‌ی مدال طلای المپیاد کشوری شیمی سال 1384
  • دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد جهانی شیمی سال 2006
  • کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف
  • کارشناسی ارشد اقتصاد و اعتبارات مالی از دانشگاه EPFL سوئیس
  • دانشجوی دکتری منابع مالی از دانشگاه EPFL سوئیس
  • مدرس المپیاد در دبیرستان‌های مطرح تهران و شهرستان‌ها

فرشید عفتی

  • دانشجوی کارشناسی شیمی محض دانشگاه شهید بهشتی 90
  • مدرس المپیاد در دبیرستان‌های سمپاد (شهید سلطانی 1و3) و غیر انتفاعی (ملاصدرا,...) کرج, مدارس غیر انتفاعی تهران (هاتف,...) و آموزشگاه آیریسک تهران
  • زمینه های پژوهشی: سنتز و کاربردهای بیوپلیمرهای آلی و معدنی در ساخت اعضای مصنوعی بدن مانند مری, کبد و استخوان با استفاده از سلول های بنیادی
  • مشارکت در تألیف کتاب "المپیادهای شیمی ایران، مرحله دوم" انتشارات فاطمی  (آماده به چاپ)

سیامک کشت‌پور

  • دارنده‌ی مدال نقره‌ی المپیاد کشوری شیمی سال ۹۱
  • دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف
  • مدرس المپیاد در دبیرستان‌های مطرح تهران و شهرستان‌ها ( شهید سلطانی کرج - استان فارس، شهرستان آباده - استان خراسان، شهرستان بجنورد)
 

                                                         

 

 
المپیاد فیزیک (دختران)
روز رنگ اول زنگ دوم زنگ سوم نهار و نماز  زنگ پنجم زنگ ششم
۹:۳۰ تا ۸:۰۰ ۱۱:۲۵ تا ۹:۵۰ ۱۳:۱۰ تا ۱۱:۴۰ ۱۴:۱۵ تا ۱۳:۱۰ ۱۵:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ۱۷:۲۵ تا ۱۶:۰۰
۷ فروردین پنج‌شنبه محمد علی نصیری (الکتریسیته و مغناطیس با محوریت دوره‌های ۲۴،۲۵و۲۶)



 
مهدی متقی‌پور (مکانیک با محوریت دوره‌های ۲۴ و ۲۵)
۸ فروردین جمعه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (اول) سینا شیرین‌زاد (رفع اشکال ازمون) سینا شیرین‌زاد (مکانیک با محوریت دوره‌های ۲۳ و ۲۴)
۹ فروردین شنبه مهدی متقی‌پور (مکانیک با محوریت دوره‌های ۲۱و۲۲) سینا شیرین‌زاد (الکتریسیته و مغناطیس با محوریت دوره‌های۲۱،۲۲و۲۳)
۱۰ فروردین یک‌شنبه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (دوم) محمد رضا لطفی‌نمین (زفع اشکال آزمون ۲) سعید جنتی (جمع‌بندی نور، حرارت و سیالات)
۱۱ فروردین دوشنبه محمد رضا لطفی‌نمین (مکانیک با محوریت دوره‌های۱۸،۱۹و۲۰) پیمان ناظر (الکتریسیته و مغناطیس با محوریت دوره‌های۱۸،۱۹،۲۰)
 
 
المپیاد فیزیک (پسران)
روز رنگ اول زنگ دوم زنگ سوم نهار و نماز  زنگ پنجم زنگ ششم
۹:۳۰ تا ۸:۰۰ ۱۱:۲۵ تا ۹:۵۰ ۱۳:۱۰ تا ۱۱:۴۰ ۱۴:۱۵ تا ۱۳:۱۰ ۱۵:۴۵ تا ۱۴:۱۵ ۱۷:۲۵ تا ۱۶:۰۰
۷ فروردین پنج‌شنبه مهدی متقی‌پور (مکانیک با محوریت دوره‌های ۲۵ و ۲۶)



 
محمد علی نصیری  (الکتریسیته و معناطیس با محوریت دوره‌های ۲۵ و ۲۶)
۸ فروردین جمعه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (اول) محمد علی نصیری (رفع اشکال آزمون) محمد علی نصیری (مکانیک با محوریت دوره‌های ۲۳ و ۲۴)
۹ فروردین شنبه سینا شیرین‌زاد (الکتریسیته و مغناطیس با محوریت دوره‌های ۲۲،۲۳و۲۴) مهدی متقی‌پور (مکانیک با محوریت دوره‌های ۲۱ و ۲۲)
۱۰ فروردین یک‌شنبه آزمون شبیه ساز مرحله ۲ (دوم) سعید جنتی (رفع‌اشکال آزمون) محمد رضا لطفی‌نمین (جمع‌بندی نور و حرارت و سیالات)
۱۱ فروردین دوشنبه پیمان ناظر (مکانیک با محوریت دوره‌های۱۸،۱۹ و۲۰) محمد رضا لطفی‌نمین (الکتریسیته و مغناطیس با محوریت دوره‌های ۱۸،۱۹،۲۰ و ۲۱)
  • قابل توجه شرکت‌کنندگان در دوره‌ی جمع‌بندی مرحله ۲ المپیاد فیزیک ویژه‌ی نوروز ۹۳: برنامه‌ی مندرج در جدول فوق به صورت تقریبی و با پیش‌بینی‌های هیئت علمی آیریسک از سطج علمی شرکت‌کنندگان و ضرورت‌های علمی مورد نظر ایشان طراحی شده است؛ لذا پیشنهاد می‌شود ضمن بررسی تمامی دوره‌های مندرج در جدول فوق و پیش از شروع دوره (برای صرفه‌جویی هرچه بیشتر در زمان)، نسبت به جمع‌آوری سوالات و سرفصل‌هایی که ضرورت بیشتری برای آموزش آن‌ها احساس کرده‌اید اقدام بفرمایید تا ان‌شاالله در طول دوره هر استاد با توجه به سرفصل‌های مندرج در جدول و بصورت هم‌ارز با برنامه‌ی از پیش تعیین شده، خلاء‌های آموزشی شما را نیز در حد امکان پوشش دهد.

معرفی اساتید رشته‌ی فیزیک:

مهدی متقی‌پور

  • سرپرست و استاد دانشکده‌ی نقشه‌کشی دانشگاه صنعتی‌شریف
  • سابقه‌ی تدریس در دبیرستان‌های سلام، علامه‌طباطبایی، رهیار، علامه‌حلی‌های تهران و شهرستان‌ها (کرمان، زاهدان و ...)
  • عضو و سرپرست بخش فیزیک آزمون‌های آزمایشی آیریسک
  • مولف کتاب‌های:

المپیادهای فیریک ایران مرحله اول

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

الفبای حرارت و سیالات

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

برگزیده مسابقات انجمن فیزیک‌دانان کانادا

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

مسایل فیزیک عمومی ایرودوف

انتشارات دانش‌پژوهان جوان

ترمودینامیک (مجموعه‌ی مهندسی مکانیک)

مهر

خودآموز کاملAutoCAD 2010 محیط دوبعدی

آفرنگ

 

سینا شیرین‌زاد

  • کارشناسی فیزیک دانشگاه امیرکبیر
  • سرگروه دپارتمان المپیادفیزیک دبیرستان شهید سلطانی کرج
  • مدرس المپیاد در دبیرستان‌های مطرح تهران و شهرستان‌ها (علامه‌طباطبایی، شهید سلطانی کرج، شهید بهشتی زاهدان، علامه‌حلی کرمان(
  • عضو هیئت علمی و کمیته‌ی طراحان آزمون‌های آیریسک

محمد علی نصیری

  • مدرس المپیاد فیزیک در دبیرستان‌های مطرح تهران و شهرستان‌ها (علامه‌حلی‌ها، سلام‌ها، علامه‌طباطبایی‌ها و ....)
  • مسئول و مشاور دپارتمان‌های المپیاد در دبیرستان‌های سلام، علامه‌طباطبایی، سوده، ابوریحان و ....
  • عضو هیئت علمی و عضو اسبق کمیته‌ی طراحان آزمون‌های آزمایشی آیریسک
  • کارشناسی و کارشناسی ارشد هوافضا شریف - تربیت مدرس

سعید جنتی

  • فارغ التحصیل دبیرستان علامه حلی1 تهران
  • دارنده‌ی مدال نقره (یک) المپیاد کشوری فیزیک سال 1389
  • دانشجوی کارشناسی مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت
  • مدرس المپیاد در دبیرستان‌های سمپاد تهران و شهرستان، مجموعه‌ی سلام و...

پیمان ناظر

  • دارنده‌ی مدال طلای کشوری المپیاد فیریک ۹۰ 
  • فارغ‌التحصیل دبیرستان انرژی‌اتمی
  • راهبر و مشاور المپیاد فیزیک در تالارهای گفت وگوی آیریسک
  • مدرس المپیاد در دبیرستان‌های مطرح تهران و شهرستان‌ها 

محمد رضا لطفی‌نمین

  • دارنده‌ی مدال طلای کشور
کلمات کلیدی:

المپیاد آموزش المپیاد آیریسک المپیادهای علمی ایران دوره‌ی المپیاد جمع‌بندی المپیاد مرحله دوم 1393 دانش پژوهان جوان


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط