مهلت ثبت نام اولین المپیاد آزمایشی 1394 تمام شد


در فرصت 30 روزه، 96 دبیرستان از 26 استان کشور در اولین مرحله از المپیادهای آزمایشی سال 1394 ثبت نام کردند [لیست مدارس] و المپیاد آزمایشی 1394این آزمون در روز‌های 12 و 13 آذر برگزار خواهد شد. به اطلاع می‌رسانیم، مهلت ثبت نام مدارس در این آزمون به پایان رسیده و فرم‌هایی که هم‌اکنون به دست ما می‌رسد، در این آزمون شرکت داده نمی‌شوند.

در صورتی که مدیران محترم مدارس و مشاورین عزیز آموزشی قصد دارند در المپیادهای آزمایشی آیریسک ثبت نام کنند، یادآوری می‌کنیم که دومین مرحله از این آزمون‌ها در 8 و 9 بهمن 1394 در تمام رشته‌های المپیادی (ادبی، ریاضی، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر و نجوم و اخترفیزیک) برگزار می‌شود و ثبت نام برای این آزمون آغاز شده است. برای اطلاع از مراحل ثبت نام به اینجا مراجعه نمایید.

پی‌نوشت: ثبت نام انفرادی در حوزه‌ی تهران هنوز ادامه دارد و دانش‌آموزان تهرانی می‌توانند با مراجعه به این صفحه و انتخاب رشته‌ی مورد نظر در آزمون 13 آذر شرکت نمایند.

 


کلمات کلیدی:

المپیاد آزمایشی المپیاد آزمایشی آیریسک المپیاد 1394 مرحله اول المپیاد کلاسهای المپیاد المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد زیست شناسی المپیاد شیمی المپیاد فیزیک المپیاد کامپیوتر المپیاد نجوم المپیاد زمین شناسی المپیاد علوم زمین نتایج المپیاد کارنامه المپیاد منابع غیردرسی المپیاد ادبی


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط