اولین المپیاد آزمایشی سال 1396 برگزار شد


اولین مرحله از المپیادهای آزمایشی سال 1396 در بیش از 100 حوزه در سراسر کشور برگزار شد. پاسخ تشریحی تمام رشته‌ها از ساعت 18 روز یکشنبه 12 آذر در سایت گچ سفید بارگذاری می‌شود. همچنین شرکت‌کنندگان در این آزمون با نام کاربری و رمز ورود به سامانه‌ی گچ سفید که از مسوول آزمون دریافت کرده‌اند، می‌توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

کارنامه‌ها پس از رسیدن پاسخ‌برگ‌ها از حوزه‌های شهرستان یا تصحیح برگه‌ها در حوزه توسط نرم‌افزار برگه‌خوان به مرور به‌روزرسانی می‌شود.

دومین مرحله از المپیادهای آزمایشی آیریسک در سراسر کشور، در روزهای 28 و 29 دی‌ماه برگزار می‌شود. مسوولین محترم مدارسی که تمایل دارند دانش‌آموزان خود را در این آزمون ثبت نام کنند، با آیریسک تماس بگیرند:

02166917230

02166917231

info@irysc.com

پی‌نوشت: به‌منظور گسترش المپیاد و نمایش فعالیت‌های مرکز شما در پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و پوسترهای آیریسک، لطفاً اگر از برگزاری آزمون تصاویری را تهیه نموده‌اید، آن‌ها را به ایمیل info@irysc.com ارسال نمایید تا در سایت و کانال آیریسک به نمایش گذاشته شوند.


کلمات کلیدی:

المپیاد آزمایشی المپیاد آیریسک المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد نجوم المپیاد شیمی المپیاد سراسری المپیاد 1396 المپیاد شیمی المپیاد زیست مرحله اول المپیاد المپیاد کامپیوتر المپیاد سلولهای بنیادی کارنامه المپیاد پاسخ تشریحی المپیاد 1396 نتایج المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط