بررسی سوالات و کف قبولی مرحله اول المپیاد 1397


مرحله اول المپیادهای علمی و ادبی سال 1397 در حال برگزاری است و دانش‌آموزان بلافاصله پس از آزمون به دنبال جواب قطعی سوالات و تخمین کف قبولی هستند. قبلا در اینجا [+] نمره‌ی کف قبولی المپیاد معرفی شده است، حتماً آن را مطالعه کنید تا دنباله‌رو شایعات نباشید.

امسال هم برای هر رشته تاپیکی جداگانه در تالارهای آیریسک ایجاد شده تا از طرفی دانش‌آموزان و مدرسین بتوانند سطح علمی سوالات را بررسی کنند و پیشرفت علمی داشته باشند و از طرف دیگر با بررسی اوضاع دانش‌پژوهان برتر کشور، تخمین مناسبی از کف قبولی هر رشته به دست آید. برای بررسی سوالات هر المپیاد، روی نام آن در ادامه‌ی مطلب کلیک کنید:

🔸 بررسی المپیاد ادبی 1397

🔹 بررسی المپیاد جغرافیا 1397

🔸 بررسی المپیاد ریاضی 1397

🔹 بررسی المپیاد زیست‌شناسی 1397

🔸 بررسی المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی 1397

🔹 بررسی المپیاد شیمی 1397

🔸 بررسی المپیاد فیزیک 1397

🔹 بررسی المپیاد کامپیوتر 1397

🔸 بررسی المپیاد نجوم و اخترفیزیک 1397

اگر فکر می‌کنی در مرحله‌ی اول پذیرفته می‌شوی، وقت را از دست نده و برای دو ماه زمستان و دوره‌ی نوروزی برنامه‌ریزی کن، کلاس‌های نوروزی آیریسک [توضیحات +] بهترین پیشنهاد برای مطالعه‌ی عمیق‌تر و قبولی در مرحله‌ی دوم است.

 

 


کلمات کلیدی:

نمره کف قبولی المپیاد کف قبولی المپیاد 1397 دوره نوروزی المپیاد المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد زیست المپیاد زیست 1397 المپیاد شیمی المپیاد فیزیک المپیاد نجوم المپیاد کامپیوتر المپیاد 1394 منابع المپیاد المپیاد 1398 کلاس المپیاد آیریسک باشگاه دانش پژوهان جوان تالارهای المپیاد المپیاد جغرافیا المپیاد سلولهای بنیادی


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط