برنامه آیریسک در سال تحصیلی 96-1395


با برگزاری مرحله دوم المپیادهای علمی و ادبی، پرونده آموزش المپیادهای امسال بسته می‌شود و از این به بعد، بچه‌های موفق را باشگاه دانش‌پژوهان جوان آموزش خواهد داد. حالا نوبت برنامه‌ریزی برای بچه‌های آینده است تا آن‌ها را هم به سمت مدال‌های کشوری و جهانی راهنمایی کنیم. در سال‌های گذشته نیز اعلام به موقع تقویم اجرایی المپیاد توسط آیریسک خرسندی و همراهی بهتر مسوولین آموزشی را در پی داشت. این موضوع باعث شد اولیاء گرامی در کنار مسوولین آموزشی مدارس برتر طی یک روند مشخص برای یک سال المپیادی دانش‌آموزان برنامه‌ریزی کنند.

برنامه‌های علمی آیریسک در سال تحصیلی 96-1395 نیز تمام نیازهای دانش‌آموزان را پاسخ می‌دهد:

  • همایش‌های استانی آشنایی و برنامه‌ریزی المپیادهای علمی : بسیاری از مدال‌آوران با نردبان المپیاد آیریسک آغاز کرده‌اند
  • کلاس‌های آموزشی بلندمدت در مدارس سراسر کشور : پرسابقه‌ترین و گسترده‌ترین برنامه برای گسترش المپیاد
  • دوره‌های جمع‌بندی استانی و متمرکز در شهر تهران : موفق‌ترین کلاس‌های المپیاد در سراسر ایران
  • المپیادهای آزمایشی مرحله اول و دوم المپیاد : بزرگ‌ترین جامعه‌ی آماری موفق در تمام کشور

همچنین برای دانش‌آموزان دوره اول دبیرستان نیز در راستای طرح ملی شهاب (شناسایی و هدایت استعدادهای برتر) طرح گچ سفید آیریسک اجرا می‌شود. این برنامه که برای اولین بار در مقاطع هفتم، هشتم و نهم مدارس سمپاد، نمونه دولتی، غیرانتفاعی برتر و ... برگزار خواهد شد، راه را برای نمایش استعدادهای دانش‌آموزان هموارتر خواهد کرد.

جهت دریافت فایل کاتالوگ فعالیت‌ها به اینجا مراجعه نمایید. همچنین اطلاعات دبیرستان خود را در اینجا وارد کنید تا پوسترها و کاتالوگ‌های آیریسک برای شما ارسال شود. تقویم فعالیت‌های آیریسک و همچنین توضیح هر یک از آن‌ها نیز در اینجا قرار دارد. 

امیدواریم به یاری حضرت حق و همکاری مسوولین آموزشی و اولیاء محترم، قدم مثبتی برای دانش‌آموزان ایران عزیز برداریم.

 


کلمات کلیدی:

المپیاد 1395 المپیاد 1396 برنامه المپیاد گسترش المپیاد المپیادهای آزمایشی همایش المپیاد نردبان المپیاد کلاسهای المپیاد دوره جمعبندی المپیاد 1395 دوره نوروزی المپیاد 1396 مرحله اول المپیاد مرحله دوم المپیاد آیریسک المپیادهای علمی ایران المپیاد ادبی المپیاد شیمی المپیاد ریاضی المپیاد زیست المپیاد سلولهای بنیادی المپیاد فیزیک المپیاد کامپیوتر المپیاد نجوم نتایج المپیاد مدال المپیاد اساتید المپیاد گچ سفید انتشارات گچ


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط