تیم المپیاد ریاضی ایران در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی 2014


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1391 آغاز شده بود، تیم المپیاد ریاضی ایران در مسابقات 2014 آفریقای جنوبیتیم اعزامی ایران به المپیاد جهانی ریاضی آفریقای جنوبی (شهر Cape Town) در سال 1393 (2014 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 12 تا 22 تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [اینجا] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را آرمین بهنام‌نیا، آرین حسین‌قلی‌زاده، سیدمحمدحسین سیدصالحی، یگانه علی‌محمدی، شایان غلامی و احسان مختاریان تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد ریاضی المپیاد جهانی المپیاد بین المللی المپیاد 1393 المپیاد 2014 المپیاد آفریقای جنوبی آیریسک دانش پژوهان جوان تیم المپیاد ریاضی ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط