تیم المپیاد شیمی ایران در مسابقات جهانی ویتنام 2014


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1391 آغاز شده بود، تیم المپیاد شیمی ایران در مسابقات 2014 ویتنامتیم‌های اعزامی ایران به المپیاد جهانی شیمی ویتنام (شهر Hanoi) در سال 1393 (2014 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 29 تیر تا 7 مردادماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [اینجا] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را محمدپارسا جباری، محمدمبین حسینی، هیربد حیدری و ایمان فروغمند تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد شیمی المپیاد جهانی المپیاد بین المللی المپیاد 1393 المپیاد 2014 المپیاد ویتنام آیریسک دانش پژوهان جوان تیم المپیاد شیمی ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط