تیم المپیاد فیزیک ایران در مسابقات جهانی قزاقستان 2014


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1391 آغاز شده بود، تیم المپیاد فیزیک ایران در مسابقات 2014 قزاقستانتیم اعزامی ایران به المپیاد جهانی فیزیک قزاقستان (شهر Astana) در سال 1393 (2014 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 16 تا 24 تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [اینجا] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را امیر بصیری، امیر فتح اعظم، کیارش کساییان، علیرضا مدیر شانه‌چی و کیارش نادری تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد فیزیک المپیاد جهانی المپیاد بین المللی المپیاد 1393 المپیاد 2014 المپیاد قزاقستان آیریسک دانش پژوهان جوان تیم المپیاد فیزیک ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط