رتبه‌بندی مدارس کشور براساس پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیاد 1393


پس از رقابت دانش‌آموزان مدارس کشور در مرحله‌ی اول المپیادهای سال 1392 و رتبه‌بندی مدارس استان‌های کشور براساس پذیرفته‌شدگان در المپیادهای رتبه بندی مدارس و آمار مرحله دوم المپیاد 1393علمی و ادبی [اینجا]، اکنون که نتایج مرحله‌ی دوم المپیادهای سال 93-1392 اعلام شده است، آمار پذیرفته‌شدگان هریک از دبیرستان‌ها و همچنین آمار قبولی استان‌های کشور آماده شده است تا بتواند راهگشای برنامه‌ریزی‌های کوتاه و بلندمدت مسوولین آموزشی باشد. به علاوه این آمار می‌تواند برای انتخاب صحیح خانواده‌ها و دوری از تبلیغات گسترده و گاه نادرست، راه چاره‌ای صحیح را نشان دهد.

لازم به ذکر است که با وجود رشد و توزیع متناسب‌تر المپیادی‌های دوره‌ی تابستانه در سال جاری، همچنان شاهد نتایج ناموزون در این مسابقه هستیم که امید است با تلاش‌های مسوولین آموزشی و همکاری آیریسک بتوانیم قدم‌های مثبتی در این راه برداریم.

جهت دریافت فایل رتبه‌بندی مدارس و مشاهده‌ی نقشه‌ی توزیع پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیاد در سطح کشور، به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید.


نقشه‌ی توزیع پذیرفته‌شدگان مرحله‌ی دوم المپیاد 1393

 

نقشه‌ی توزیع پذیرفته‌شدگان مرحله‌ی دوم المپیاد 1393

 

 

دریافت فایل رتبه‌بندی مدارس کشور بر اساس پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی سال 93-1392

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

رتبه بندی مدارس آمار المپیاد آیریسک باشگاه دانش پژوهان جوان المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد زیست المپیاد شیمی المپیاد فیزیک المپیاد کامپیوتر المپیاد نجوم المپیاد 1393 اعلام نتایج المپیاد تعداد قبولی المپیاد استانها عملکرد ادارات آموزش و پرورش المپیادهای علمی ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط