سهمیه کنکور 1399 برای مدال‌های نقره و برنز المپیادهای علمی


قابل توجه دارندگان مدال های نقره و برنز کشوری المپیادهای علمی کشوری ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، کامپیوتر، نجوم و اخترفیزیک و ادبی که فرم استفاده از سهمیه 20 درصد را به باشگاه دانش‌پژوهان جوان ارسال کرده بودند؛

 دارندگان مدال‌های نقره و برنز در المپیادهای دانش‌آموزی واجد شرایط استفاده از «آئین‌ نامه پذیرش با آزمون استعدادهای درخشان به شماره 21/77897 مورخ 1393/05/05 مصوب شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» درصورتی‌ كه در آزمون سراسری سال 1399 شركت كرده باشند، باید از تاریخ 1399/08/11 لغایت 1399/08/12 نسبت به ثبت‌نام و انتخاب 5 كدرشته ‌محل از دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری سال 1399 (دفترچه شماره 2) اقدام كنند.

 لازم به ذكر است مطابق ماده 2 آیین‌نامه‌ی یادشده حداكثر 10 درصد ظرفیت هر كدرشته ‌محل به حائزین شرایط این آیین ‌نامه اعم از دارندگان نشان طلا، نقره و برنز كشوری المپیادهای دانش آموزی، دانشجویان نمونه كشوری در دوره كاردانی، رتبه های اول تا سوم نهایی جشنواره جوان خوارزمی در دوره‌های دانش آموزی یا كاردانی و دانش آموخته رتبه اول دوره كاردانی به شرط كسب حدنصاب نمره علمی لازم اختصاص می‌یابد (برای دارندگان نشان‌ های طلا، نقره و برنز كشوری المپیادهای دانش آموزی طبق ابلاغیه شماره 2/21/65664 مورخ 1394/04/07 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری 80 درصد و برای سایرین 90 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در هر كدرشته محل).

سازمان سنجش آموزش كشور براساس اولویت نمره و انتخاب رشته متقاضیان نسبت به معرفی آن‌ها در ظرفیت تخصیصی اقدام می ‌كند.

در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری كرونا مبنی بر اعمال محدودیت در پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس كرونا و حفظ سلامتی شما و خانواده های عزیز و برای ارائه خدمات سریع‌تر و دقیق‌تر این سازمان به تمامی متقاضیان، ضمن عذرخواهی از داوطلبان گرامی، امكان پاسخگویی حضوری وجود ندارد و بررسی و پاسخ‌گویی به درخواست‌ها به صورت اینترنتی انجام می‌شود. لذا خواهشمند است از مراجعه حضوری جداً خودداری فرمایید. سوالات خود را می‌توانید از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی https://request.sanjesh.org مطرح نمایید.

لینک انتخاب رشته‌ی مجدد برای دارندگان مدال‌های نقره و برنز المپیادهای علمی:

http://register1.sanjesh.org/csolympiad99/Login.aspx


کلمات کلیدی:

سهمیه المپیاد در کنکور کنکور 1399 المپیادیها در کنکور موفقیت در کنکور با المپیاد آیریسک دانش پژوهان جوان المپیاد سازمان سنجش المپیادهای علمی ایران جوایز المپیادهای علمی معافیت از کنکور برای المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط