نتایج المپیاد مرحله دوم سال 1390


سلام و عرض خسته نباشید به همه دانش پژوهان گرامی، تبریک به قبول شدگان و قبول نشدگانی که چند سال از بهترین دوران عمر خود را در راه کسب علم و پیشرفت دانش تلاش کردند و امیدواریم تا انتهای عمر از بهره آن استفاده کنند. بالاخره انتظارها به سر رسید و نتایج مرحله دوم المپیادهای علمی ایران در سال 1390 در تاریخ 25 خرداد و در ساعت 15 اعلام شد. برای دریافت لیست قبول شدگان و فرم اعتراض به نتیجه المپیاد، روی نام هر یک کلیک کنید.

نکات مهم بخشنامه باشگاه دانش پژوهان جوان به طور خلاصه ارایه میشود:

  • داوطلباني كه خواستار تجديد نظر در نتايج اعلام شده هستند، ميتوانند طي سه روز كاري از تاريخ 25 تا 27 خرداد با تكميل فرم اعتراض، تقاضاي كتبي خود را از طريق نمابرهاي شماره 44447353، 44437577 و 44450802 ارسال نمايند. كميته هاي علمي باشگاه نيز طي سه روز كاري تقاضاهاي رسیده را بررسي کرده و فقط در صورت ايجاد تغيير در نتيجه، موضوع كتباً به ذينفع اطلاع داده خواهد شد.
  • داوطلبان سال دوم دبیرستان در رشته های ادبی، شیمی، فیزیک، نجوم و زیست به طور آزمایشی در المپیاد شرکت کرده اند و اعتراض آنها مورد قبول نیست.
  • پذیرفته شدگان رشته المپیاد کامپیوتر باید در آزمون عملی که در تاریخهای 31 خرداد تا 2 تیر برگزار میشود شرکت نمایند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.inoi.ir مراجعه کنید.
  • ثبت نام تهرانی ها در چهارشنبه 1 تیرماه و شهرستانی ها پنجشنبه 2 تیرماه از ساعت 8:30 تا 16 انجام خواهد شد.

کلمات کلیدی:

نتایج المپیاد نتیجه مرحله دوم اسامی قبول شدگان مرحله دوم مرحله دوم سال 1390 المپیادهای علمی باشگاه دانش پژوهان جوان اعلام نتایج قبول شدگان لیست قبولی مرحله دوم


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط