گزارش برگزاری همایش نردبان المپیاد سنندج


همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود [اینجا]، همایش آشنایی با المپیادهای علمی برای دانش‌آموزان، اولیا و مسوولین آموزشی استان کردستان در تاریخ 20 مهرماه 1393 برگزار شد. این برنامه به همت مسئولین آموزشی دببرستان فرزانگان سنندج برگزار گردید. در این همایش ابتدا تمامی دانش‌آموزان مقاطع اول و دوم دبیرستان فرزانگان با فرآیند المپیاد و مفهوم دانش‌آموز المپیادی آشنا شدند، در ادامه نیزجلسات پیاپی‌ای برای آشنایی بیشتر خانواده‌ها با فرآیند پیش‌روی فرزندانشان برگزار شد. در بخش پایانی مجموعه‌ همایش‌های نردبان سنندح هم، دانش‌آموزان علاقمند به المپیاد سایر مراکز استعدادهای درخشان استان با جلسات مشاوره‌ی فردی و گروهی، برای مسیر پیش‌رویشان راهنمایی شدند.

برای مشاهده‌ی گزارش تصویری همایش نردبان المپیاد سنندج روی ادامه‌ی مطلب کلیک کنید.


شروع همایش نردبان با معرفی اصول و راهکارهای انگیزش توسط مرتضی خلینا در جمع دانش‌آموزان دبیرستان فرزانگان

 

چرایی و چگونگی همراهی والدین از نگاه آیریسک در جمع والدین دانش‌آموزان المپیادی دبیرستان فرزانگان

 

پرسش و پاسخ والدین دانش‌آموزان

 

کامبیز خالقی در مورد حواشی المپیاد و راهکارهای تغییر وضعیت کنونی استان و سطح امکانات و کیفیت زیرساخت‌های استان صحبت کرد.

 

در انتهای همایش دانش‌آموزیِ ویژه‌ی دبیرستان‌ فرزانگان، با تقسیم دانش‌آموزان به زیرگروه‌های تخصصی‌تر المپیادیشان، با کم و کیف مطالعه، منابع و سرفصل‌های المپیاد مورد علاقه‌شان آشنا شدند. تصویر: آقای مرتضی خلینا در جمع دانش‌آموزان المپیاد شیمی و زیست‌شناسی

 

در پایان آیریسک از تمامی کسانی که ما را در برگزاری این همایش همراهی کردند، به خصوص سرکار خانم اصفهانی مدیر محترم دبیرستان فرزانگان و سرکار خانم راست‌بین، معاونت آموزشی این دبیرستان تشکر و قدردانی می‌نماید و امیدوار است با استعانت از پروردگار متعال در مسیر پیش‌رو ثابت‌قدم‌تر از گذشته برای اعتلای علمی دانش‌آموزان استان کردستان و به‌ویژه شهر سنندج، تلاش کنند.

کلمات کلیدی:

نردبان المپیاد المپیاد کردستان المپیاد سنندج گسترش المپیاد آیریسک المپیاد در شهرستانهای ایران استعدادهای درخشان دانش پژوهان جوان المپیاد 1393


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط