تیم المپیاد ریاضی ایران در مسابقات جهانی 2015 تایلند


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1392 آغاز شده بود، المپیاد جهانی ریاضی  2015تیم‌های اعزامی ایران به المپیاد جهانی ریاضی تایلند (شهر جیانگ‌مای) در سال 1394 (2015 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 13 تا 25 تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [+] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را فرید اکباتانی، امین بهجتی، علی دائی‌نبی، آریا حلاوتی، علی صیادی و مجتبی زارع بیدکی تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در المپیادهای جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم در ادامه‌ی موفقیت‌های دانش‌پژوهان در سال‌های برگزاری این مسابقات، این تیم نیز با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکس‌ها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی ریاضی 2015 جیانگ‌مای

فرید اکباتانی

فرید اکباتانی

تهران

مدال نقره

امین بهجتی

امین بهجتی

تهران

مدال نقره

علی دائی نبی

علی دائی نبی

تهران

مدال برنز

آریا حلاوتی

آریا حلاوتی

کرمان

مدال طلا

علی صیادی

علی صیادی

تهران

مدال طلا

مجتبی زارع بیدکی

مجتبی زارع بیدکی

تهران

مدال طلا

 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد ریاضی المپیاد جهانی المپیاد 2015 تیم المپیاد ایران آیریسک المپیادهای علمی ایران مرحله اول المپیاد ریاضی مرحله دوم المپیاد ریاضی مرحله سوم المپیاد ریاضی دوره تابستانه المپیاد مدال آوران المپیاد المپیادیهای ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط