تیم المپیاد زیست شناسی ایران در مسابقات جهانی 2015 دانمارک


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1392 آغاز شده بود، المپیاد جهانی زیست شناسی 2015تیم‌های اعزامی ایران به المپیاد جهانی زیست شناسی دانمارک (شهر آرهاوس) در سال 1394 (2015 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 21 تا 28 تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [+] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را محمدامین صادقی، سیدمحمدنوید عطایی، نیما مسیبی و دینا موسوی اصل تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در المپیادهای جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم در ادامه‌ی موفقیت‌های دانش‌پژوهان در سال‌های برگزاری این مسابقات، این تیم نیز با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکس‌ها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی زیست شناسی 2015 آرهاوس

محمدامین صادقی

محمدامین صادقی

تبریز

مدال طلا

سید محمد نوید عطایی

سید محمد نوید عطایی

اصفهان

مدال نقره

نیما مسیبی

نیما مسیبی

اصفهان

مدال نقره

دینا موسوی اصل

دینا موسوی اصل

تهران

مدال برنز

تیم المپیاد زیست شناسی ایران در المپیاد جهانی 2015 در میان 63 کشور به مقام پنجم رسید.

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد زیست المپیاد جهانی المپیاد 2015 تیم المپیاد ایران آیریسک المپیادهای علمی ایران مرحله اول المپیاد زیست مرحله دوم المپیاد زیست مرحله سوم المپیاد زیست دوره تابستانه المپیاد مدال آوران المپیاد المپیادیهای ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط