تیم المپیاد شیمی ایران در مسابقات جهانی آذربایجان 2015


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1392 آغاز شده بود، المپیاد جهانی شیمی 2015تیم‌های اعزامی ایران به المپیاد جهانی شیمی آذربایجان (شهر باکو) در سال 1394 (2015 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 29 تیر تا 7 مردادماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [+] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را آرمان آی، کسری اثنی عشری، نهال باقری و محسن صابری تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در المپیادهای جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم در ادامه‌ی موفقیت‌های دانش‌پژوهان در سال‌های برگزاری این مسابقات، این تیم نیز با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی شیمی 2015 باکو

آرمان آی

آرمان آی

تهران

مدال نقره

کسری اثنی عشری

کسری اثنی‌عشری

تهران

مدال طلا

نهال باقری

نهال باقری

ساری

مدال برنز

محسن صابری

محسن صابری

مشهد

مدال نقره

در این مسابقات تیم ایران به مقام پنجم جهان رسید.

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد شیمی المپیاد جهانی المپیاد 2015 تیم المپیاد ایران آیریسک المپیادهای علمی ایران مرحله اول المپیاد شیمی مرحله دوم المپیاد شیمی مرحله سوم المپیاد شیمی دوره تابستانه المپیاد مدال آوران المپیاد المپیادیهای ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط