تیم المپیاد فیزیک ایران در مسابقات جهانی هندوستان 2015


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1392 آغاز شده بود، المپیاد جهانی ریاضی  2015تیم اعزامی ایران به المپیاد جهانی فیزیک هندوستان (شهر بمبئی) در سال 1394 (2015 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 14 تا 21 تیرماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [+] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را محمدعلی خادم سهی، محمدحسین دارستانی فراهانی، علی شیرالی، سیدمحمدجواد طباطبایی یزدی و علی فتحی تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در المپیادهای جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم در ادامه‌ی موفقیت‌های دانش‌پژوهان در سال‌های برگزاری این مسابقات، این تیم نیز با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکس‌ها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


 

اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی فیزیک 2015 بمبئی

محمدعلی خادم سهی

محمدعلی خادم سهی

اصفهان

مدال نقره

محمدحسین دارستانی فراهانی

محمدحسین دارستانی فراهانی

شهر تهران

مدال طلا

علی شیرالی

علی شیرالی

اصفهان

مدال طلا

سید محمدجواد طباطبایی یزدی

سید محمدجواد طباطبایی یزدی

قم

مدال نقره

علی فتحی

علی فتحی

شهر تهران

مدال نقره

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد فیزیک المپیاد جهانی المپیاد 2015 تیم المپیاد ایران آیریسک المپیادهای علمی ایران مرحله اول المپیاد فیزیک مرحله دوم المپیاد فیزیک مرحله سوم المپیاد فیزیک دوره تابستانه المپیاد مدال آوران المپیاد المپیادیهای ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط