تیم المپیاد نجوم و اخترفیزیک ایران در مسابقات جهانی یونان 2013


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ کهالمپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک 2013 یونان از سال 1390 آغاز شده بود، تیم اعزامی ایران به المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک یونان در سال 1392 (2013 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 5 تا 14 مردادماه سال 1392 برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پایگاه مرجع برگزاری [اینجا] مراجعه نمایید.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.

پی‌نوشت: در پایگاه اطلاع‌رسانی این دوره از مسابقات، شرکت دو تیم از ایران اعلام شده است، اما هنوز تیم دوم مشخص نشده و پس از اعلام از طرف باشگاه، در ادامه‌ی مطلب قرار خواهد گرفت.


اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک 2013 یونان

 

پرهام برومند

پرهام برومند

شهر تهران

محمدرضا بنائی

محمدرضا بنائی

شهر تهران

علی پیرمرادی

علی پیرمرادی

شهر تهران

داریوش شاهین‌راد

داریوش شاهین‌راد

شهر تهران

سیدشایان ناظمی

سیدشایان ناظمی

شهر تهران

 

کلمات کلیدی:

المپیاد نجوم المپیاد جهانی نجوم المپیاد 2013 تیم المپیاد ایران آیریسک اخبار المپیاد المپیادهای علمی ایران دانش پژوهان جوان


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط