تیم المپیاد کامپیوتر ایران در مسابقات جهانی قزاقستان 2015


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1392 آغاز شده بود، المپیاد جهانی کامپیوتر 2015تیم‌های اعزامی ایران به المپیاد جهانی کامپیوتر قزاقستان (شهر آلماتی) در سال 1394 (2015 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 4 تا 11 مردادماه سال جاری برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه مرجع برگزاری [+] مراجعه نمایید. اعضای تیم ایران در این مسابقات را علی بهجتی، پیمان جبارزاده گنجه، علی حقانی و امیرکیوان محتشمی تشکیل می‌دهند.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در المپیادهای جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم در ادامه‌ی موفقیت‌های دانش‌پژوهان در سال‌های برگزاری این مسابقات، این تیم نیز با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.


اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی کامپیوتر 2015 آلماتی

علی بهجتی

علی بهجتی

تهران

مدال طلا

پیمان جبارزاده گنجه

پیمان جبارزاده گنجه

مشهد

مدال برنز

علی حقانی

علی حقانی

تهران

مدال طلا
 

امیرکیوان محتشمی

امیرکیوان محتشمی

تهران

مدال نقره
 

 

تیم المپیاد کامپیوتر ایران در پایان این رقابت‌ها به مقام ششم جهان رسید.

 

 

 

کلمات کلیدی:

المپیاد کامپیوتر المپیاد جهانی المپیاد 2015 تیم المپیاد ایران آیریسک المپیادهای علمی ایران مرحله اول المپیاد کامپیوتر مرحله دوم المپیاد کامپیوتر مرحله سوم المپیاد کامپیوتر دوره تابستانه المپیاد مدال آوران المپیاد المپیادیهای ایران


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط