تیم المپیاد کامپیوتر ایران در مسابقات جهانی استرالیا 2013


پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال 1390 آغاز شده بود،المپیاد جهانی کامپیوتر 2013 تیم اعزامی ایران به المپیاد جهانی کامپیوتر (انفورماتیک) استرالیا در سال 1392 (2013 میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از 15 تا 22 تیرماه سال 1392 برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پایگاه مرجع برگزاری [اینجا] مراجعه نمایید.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و ... را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.

در پایان این مسابقات تیم ایران به مقام ششم جهان دست یافت که جزییات نمرات و مدال‌های کسب شده را در ادامه‌ی مطلب مشاهده می‌نمایید.


 

اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی کامپیوتر 2013 استرالیا

فرزاد عبدالحسنی

فرزاد عبدالحسنی

شهر تهران

مدال برنز جهانی

کیوان علیزاده وحید

کیوان علیزاده وحید

شهر تهران

مدال نقره‌ی جهانی

دانیال مهرجردی

دانیال مهرجردی

استان خراسان رضوی

مدال نقره‌ی جهانی

سید حامد ولیزاده طوسی

سید حامد ولیزاده طوسی

شهر تهران

مدال طلای جهانی

 

نتایج نهایی تیم المپیاد کامپیوتر ایران

Rank First Name Last Name Team Score  
1 Lijie Chen CHN 569 Gold
2 Mingda Qiao CHN 557 Gold
3 Nikolay Kalinin RUS 555 Gold
3 Haoran Xu CHN 555 Gold
5 Scott Wu USA 554 Gold
6 Hristo Venev BGR 548 Gold
7 Geunwoo Bae KOR 524 Gold
7 Renato Ferreira BRA 524 Gold
9 Federico Glaudo ITA 518 Gold
10 Kai-chi Huang TWN 516 Gold
11 Kangning Wang CHN 515 Gold
12 Konstantin Semenov RUS 509 Gold
13 Seyed Hamed Valizadeh-Toosi IRN 507 Gold
14 Joshua Brakensiek USA 505 Gold
15 Dmitry Gorbunov RUS 504 Gold
16 Tsuyoki Kumazaki JPN 501 Gold
17 Seokhwan Choi KOR 500 Gold
18 Daniel Hadas ISR 495 Gold
19 Rareș Buhai ROU 492 Gold
20 Siarhei Kulik BLR 490 Gold
20 MŒrten Wiman SWE 490 Gold
22 Eduard Batmendijn SVK 485 Gold
22 Vlad Alexandru Gavrilă ROU 485 Gold
24 Jakub Šafin SVK 483 Gold
25 Yusuf Hakan Kalaycõ TUR 480 Gold
26 Andrew Carlotti GBR 479 Silver
26 Ray Li AUS 479 Silver
28 Daniyal Mehrjerdi IRN 474 Silver
29 Arthur Riazanov RUS 473 Silver
30 Krzysztof Pszeniczny POL 469 Silver
31 Marek Sommer POL 468 Silver
32 Bumsoo Park KOR 464 Silver
33 Giorgi Guliashvili GEO 460 Silver
34 Nathan Azaria IDN 448 Silver
34 Thanh Dat Duong VNM 448 Silver
36 Jules Pondard FRA 443 Silver
37 Johnny Ho USA 440 Silver
38 Aleksejs Zajakins LVA 438 Silver
39 Georgi Georgiev BGR 437 Silver
39 Jeongwoo Ji KOR 437 Silver
39 Soh Kumabe JPN 437 Silver
39 Ivan Stosic SRB 437 Silver
43 Marko Stanković SRB 436 Silver
44 Mislav Balunovic HRV 435 Silver
45 Si Yu How MYS 433 Silver
45 James Payor AUS 433 Silver
47 Kam Chuen TUNG HKG 428 Silver
48 Ranald Yun Shao Lam SGP 427 Silver
48 Kanstantsin Sokal BLR 427 Silver
50 Tuan Anh Nguyen VNM 422 Silver
51 Tom Kalvari ISR 419 Silver
52 Steven Hao USA 418 Silver
52 Encho Mishinev BGR 418 Silver
52 Johan Sannemo SWE 418 Silver
55 GellŽrt Weisz HUN 417 Silver
56 Wei Liang Gan SGP 414 Silver
57 Michael Chen AUS 413 Silver
58 Jonathan Gunawan IDN 411 Silver
59 Roman Furko UKR 406 Silver
60 Kohji Liu JPN 400 Silver
61 Calvin Deng CAN 397 Silver
62 Jozef Marko SVK 394 Silver
63 Semih Basrõk TUR 390 Silver
63 Kwang Hui Mark Theng SGP 390 Silver
65 Keivan Alizadeh Vahid IRN 388 Silver
65 Andrei Heildelbacher ROU 388 Silver
65 Jirayu Luewetwanit THA 388 Silver
68 Ohad Klein ISR 387 Silver
69 Juliane Baldus DEU 386 Silver
70 Karolis Greblikas LTU 384 Silver
71 Domagoj Cevid HRV 383 Silver
71 Diego Alonso Roque Montoya MEX 383 Silver
73 Aron Granberg SWE 381 Silver
74 Koen Wolters NLD 374 Silver
75 Ying Hong Tham MYS 359 Silver
76 Stanislaw Dobrowolski POL 358 Bronze
77 Farzad Abdolhosseini IRN 354 Bronze
78 Ojārs Vilmārs Ratnieks LVA 353 Bronze
79 Momchil Peychev BGR 352 Bronze
79 Tony Sun NZL 352 Bronze
81 Matteo Almanza ITA 349 Bronze
81 Jimsher Skhirtladze GEO 349 Bronze
83 Jaime Silva COL 348 Bronze
84 Uladzislau Padtsiolkin BLR 344 Bronze
85 Blazej Magnowski POL 341 Bronze
85 Mihai Popa ROU 341 Bronze
85 Tossaporn Saengja THA 341 Bronze
88 Li Chen TWN 339 Bronze
89 Logan Glasson NZL 334 Bronze
89 Xuan Manh Le VNM 334 Bronze
91 Bojan Serafimov MKD 332 Bronze
91 Nikhil Tadigoppula IND 332 Bronze
93 Nikoloz Svanidze GEO 331 Bronze
94 Aleksejs Popovs LVA 327 Bronze
95 Anton Grensjš SWE 324 Bronze
96 Jakob Tejs DNK 323 Bronze
97 Toby Cathcart Burn GBR 314 Bronze
98 Ishraq Huda AUS 313 Bronze
98 Ron Ryvchin ISR 313 Bronze
98 Stepan Simsa CZE 313 Bronze
101 Marko Baković SRB 311 Bronze
102 Vendel Nagy HUN 309 Bronze
103 Amartya Shankha Biswas IND 307 Bronze
104 Dhananjoy Biswas BGD 306 Bronze
105 Bernard Zhi Yi Teo SGP 303 Bronze
106 Andy Huang CAN 301 Bronze
107 Dimitrije Erdeljan SRB 297 Bronze
108 Robert Spencer ZAF 296 Bronze
109 Jaroslav Petrucha SVK 294 Bronze
110 Tornike Mandzulashvili GEO 291 Bronze
111 Do Hiep Bui VNM 290 Bronze
111 Floris Kint BEL 290 Bronze
113 Kalle LuopajŠrvi FIN 289 Bronze
113 Roman Rubanenko UKR 289 Bronze
113 Ammar Fathin Sabili IDN 289 Bronze
116 Albert Sahakyan ARM 286 Bronze
116 Alperen Yakut TUR 286 Bronze
118 Ivan Lazaric HRV 284 Bronze
119 Stefano Suryanto IDN 277 Bronze
120 Nurlan Zhussipov KAZ 270 Bronze
121 Davide Pallotti ITA 269 Bronze
122 Kanstantsin Vilcheuski BLR 267 Bronze
123 Andres Erbsen EST 265 Bronze
123 Pak Nam HUI HKG 265 Bronze
125 Victor Lecomte BEL 264 Bronze
125 Illya Shevchenko UKR 264 Bronze
127 Hsin-yuan Huang TWN 262 Bronze
128 Lik Hang POON HKG 259 Bronze
128 Janno Veeorg EST 259 Bronze
130 Sami KalliomŠki FIN 257 Bronze
130 Omar Obeya EGY 257 Bronze
132 Gary Ye AUT 256 Bronze
133 Dmytro Fedoryaka UKR 253 Bronze
133 Yuanhao Wei CAN 253 Bronze
135 Martin Raszyk CZE 250 Bronze
136 Diego Niquefa COL 242 Bronze
137 Jorn Hoofwijk NLD 240 Bronze
138 Nihal Pednekar IND 238 Bronze
139 Ramon Silva BRA 237 Bronze
139 Svend Christian Svendsen DNK 237 Bronze
141 Jaan Toots EST 229 Bronze
142 Hugo Manet FRA 228 Bronze
143 Akshat Boobna IND 227 Bronze
144 Robinson Castro CHL 222 Bronze
144 Yousef Ibrahim EGY 222 Bronze
146 Saœl Germ‡n GutiŽrrez Calder—n MEX 221 Bronze
147 Krittisak Chaiyakul THA 220 Bronze
147 Abduqodiri Qurbonzoda TJK 220 Bronze
147 Bouke Van der Bijl NLD 220 Bronze

در نهایت تیم ایران به مقام ششم این دوره از مسابقات دست یافت.

کلمات کلیدی:

المپیاد کامپیوتر المپیاد جهانی کامپیوتر المپیاد 2013 تیم المپیاد ایران آیریسک اخبار المپیاد المپیادهای علمی ایران دانش پژوهان جوان


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط