ثبت نام دوره نوروزی مرحله دوم المپیاد آیریسک آغاز شد


دوره نوروزی آمادگی مرحله دوم المپیادهای علمی، از 6 تا 11 فروردین 1395 به صورت متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد. کلاس المپیاد نوروز 95این دوره حاصل تجربه‌ی 8 ساله‌ی آیریسک است که برای برنامه‌ریزی و تعیین سرفصل دروس، از همکاری  انتشارات دانش‌پژوهان جوان نیز بهره‌مند شده است.

در طول سال‌های گذشته، همواره آیریسک به صورت منظم، با همکاری اساتید به‌نام و با تجربه و بر پایه اخلاق علمی و آموزش صحیح، دوره‌های المپیادی را در تهران و تمام استان‌های کشور برگزار کرده است که حاصل این دوره‌ها بسیار درخشان بوده و فقط در دو سال اخیر، 101 مدال کشوری توسط دانش‌آموزان این کلاس‌ها به دست آمده است. امسال نیز در تمام رشته‌های المپیاد ادبی، ریاضی، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر و نجوم کلاس‌های نوروزی برگزار می‌شود.  برای کسب اطلاعات کافی و آشنایی با برنامه‌ی هر رشته روی نام آن کلیک کنید.

همچنین برگزاری جلسات مشاوره‌ی منظم با تک‌تک دانش‌آموزان توسط سرگروه علمی هر رشته، المپیاد آزمایشی مرحله‌ی دوم، اردوی رصد برای دانش‌پژوهان المپیاد نجوم و برنامه‌ی تفریحی (پینت‌بال) برای افزایش بازدهی کلاس‌ها نیز جزو نکات شاخص کلاس‌های آیریسک است.

برای مطالعه‌ی جزییات برنامه‌های آیریسک در نوروز 95، به اینجا مراجعه نمایید. ظرفیت کلاس‌ها محدود است (کلاس‌های 25 نفره) و پس از تکمیل ظرفیت هر رشته، نام آن از لیست ثبت نام حذف خواهد شد.


 

 

 

کلمات کلیدی:

کلاس المپیاد دوره جمع بندی مرحله دوم المپیاد 1394 المپیاد 1395 کلاسهای آیریسک المپیاد آیریسک المپیاد آزمایشی مرحله دوم المپیاد ادبی 1394 المپیاد ریاضی 1394 المپیاد شیمی 1394 المپیاد زیست 1394 المپیاد فیزیک 1394 المپیاد کامپیوتر 1394 المپیاد نجوم 1394 بزرگترین دوره نوروزی المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط