مشاوره و برنامه‌ریزی مرحله دوم المپیاد 1395


تا مرحله‌ی دوم المپیادهای علمی و ادبی سال 1395 کمتر از دو ماه زمان باقی مانده و تب و تاب مرحله‌ی اول نیز در حال فروکش کردن است. علاوه بر اینها تعطیلات نوروزی پیش رو، آخرین و بهترین فرصتی است که در اختیار المپیادی‌ها قرار دارد تا بتوانند از آن به بهترین نحو استفاده کنند. در بسیاری از رشته‌های المپیاد، نمره مرحله‌ی اول در مرحله‌ی دوم بی‌تاثیر است و در سال‌های گذشته بوده‌اند کسانی که مرحله‌ی اول را با کف قبولی پشت سر گذاشته‌اند اما در مرحله‌ی دوم موفق بوده‌اند و حتی به مدال طلای کشوری و جهانی رسیده‌اند.

بسیاری از دانش‌آموزان از المپیادی‌شدن، همت و انگیزه و استعداد را دارند اما ممکن است مسیر را درست پیش نروند و انرژی آن‌ها به هدر برود. برای رفع این مشکل، از روز 15 تا 28 اسفند 1394، هر روز 3 ساعت مشاوره تلفنی رایگان را برای علاقمندان، امیدهای مدال، دانش‌پژوهان پر انرژی و دانش‌آموزان کم امکانات در نظر گرفتیم. برای استفاده از این امکان فقط در ساعات یاد شده با تلفن 66980538 تماس بگیرید و به طور مستقیم با آقای خلینا (مدیر و موسس آیریسک) صحبت کنید و سوالاتتان را در میان بگذارید.


کلمات کلیدی:

مشاوره تلفنی المپیاد مرحله دوم المپیاد المپیادهای علمی ایران دوره نوروزی المپیاد المپیاد 1395 المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد زیست المپیاد شیمی المپیاد فیزیک المپیاد نجوم المپیاد کامپیوتر المپیاد فیزیک کلاسهای المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط