المپیادهای آزمایشی آیریسک در تلگرام


8 سال از اولین روزی که المپیادهای آزمایشی آیریسک برگزار شد می‌گذرد و در این مدت بیش از 200 دوره آزمون حضوریکانال تلگرام آیریسک و مجازی در 7 رشته المپیاد در سراسر کشور برگزار شده است. آزمون‌هایی که ایده‌های فراوان دارند و می‌توانند هر دانش‌پژوهی را حداقل یک قدم جلو ببرند و یکی از عضله‌های مغز وی را تقویت کنند. این آرشیو بزرگ، با عنوان "ساعت‌ها با المپیاد" توسط انتشارات گچ در حال بازخوانی، ویرایش و تبدیل به کتاب‌های ارزشمند است که توضیحات آن در اینجا آمده است.

اما با توجه به طولانی بودن فرایند چاپ، تصمیم داریم بخشی از المپیادهای آزمایشی آیریسک را به رایگان روی کانال تلگرام آیریسک قرار دهیم تا همه‌ی علاقمندان از آن استفاده کنند. از 20 آبان هر روز با یکی از المپیادهای ادبی، ریاضی، زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، کامپیوتر و نجوم همراه شما هستیم و پاسخ تشریحی هر آزمون را نیز در اختیار شما می‌گذاریم.

به دوستان علاقمند اطلاع دهید تا از این فرصت استفاده کنند.

 


 

 

 

کلمات کلیدی:

انتشارات گچ المپیاد آیریسک المپیاد آزمایشی المپیاد رایگان المپیاد آیریسک المپیاد ادبی المپیاد نجوم المپیاد ریاضی المپیاد زیست المپیاد شیمی المپیاد کامپیوتر المپیاد فیزیک المپیاد 1394 منابع المپیاد مشاوره المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط