تجهیز کتابخانه المپیادی خانه‌ها و مدارس


به پاییز، فصل آموزش و مطالعه‌ نزدیک می‌شویم و دانش‌آموزان به مدارس باز‌میگردند تا با علاقه‌ی فراوان و تجهیز کتابهای المپیاد سرعت بیشتر بیاموزند. نبود امکانات مناسب در برخی مدارس باعث شده تا استعدادهای دانش‌آموزان شناخته نشود و انگیزه‌های مفید آن‌ها از بین برود. آیریسک برای تامین منابع المپیاد مدارس و دانش‌آموزان و تجهیز ایشان با کتاب‌های المپیادی معتبر، از پنجم تا آخر شهریور، تمام کتاب‌های المپیادی را با تخفیف ویژه عرضه می‌کند.

  • مدارس متقاضی، لیست کتاب‌های مورد نظر (3 جلد برای هر عنوان) را از منابع موجود [اینجا] المپیاد انتخاب کرده و سپس با آیریسک تماس بگیرند [از اینجا]. همچنین می‌توانید با ارسال سوالات خود، از مشاوره‌ی رایگان آیریسک در تهیه منابع استفاده کنید. کتاب‌های مدارس با 20 درصد تخفیف (برای بیش از 100 جلد کتاب) به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود.
  • دانش‌آموزان نیز می‌توانند کتاب‌های مورد نظر را در این مدت با 10 درصد تخفیف از فروشگاه کتاب آیریسک [اینجا]‌ به صورت آنلاین تهیه نمایند.

 


 

 

 

کلمات کلیدی:

فروشگاه کتاب فروشگاه آنلاین کتاب المپیاد ادبی المپیاد فیزیک المپیاد شیمی المپیاد زیست المپیاد نجوم المپیاد کامپیوتر المپیاد ریاضی منابع المپیاد کلاس المپیاد مرحله اول المپیاد مرحله دوم المپیاد دوره آموزش المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط