گزارش سال المپیادی 97-1397 (بخش اول): آنچه گذشت


امسال هم با صدها دانش‌پژوه ایران همراه شدیم، با کوشش زیاد و همراه هم سختی کشیدیم و ساعت‌های المپیادی فراوانی را پیش رفتیم. از ابتدا هم به نتیجه‌ی بچه‌ها ایمان داشتیم، نتیجه ای که در ابتدا مدالهای کشوری و جهانی را همراه داشت و ما هنوز منتظر آینده های بهتر هستیم. بچه ها خوشحالیم که همراهان خوبی مثل شما داریم. همیشه شاد باشید که با هر بار مرور خاطره هاتون شادمون می کنید.

برای اولین بخش از خاطراتِ المپیادیِ سال گذشته مرور کلی داریم بر فعالیت‌هایی که انجام شد، تابستان المپیادی، دوره‌ی جمع‌بندی تابستانه، المپیاد پاییزی، آزمون‌های سراسری، جمع‌بندی زمستان، دوره‌ی نوروزی و ... و البته بهترین معلم‌های المپیادی که همیشه همراه بچه‌ها بودند.

خوشحالیم که با اعلام تیم‌های جهانی ایران در سال 2018، سهم آیریسک بسیار پررنگ است و در دوره‌های کوتاه و بلند مدت و المپیادهای آزمایشی، همراه اغلب دانش‌پژوهانِ مدال‌آور جهانی بوده‌ایم.


کلمات کلیدی:

المپیاد آیریسک آموزش المپیاد کلاس المپیاد مشاوره المپیاد المپیاد آزمایشی آزمونهای آیریسک گچ سفید نوک مگسک دوره جمعبندی مرحله اول المپیاد دوره جمعبندی مرحله دوم المپیاد المپیاد نوروزی کلاسهای تابستانی المپیاد کلاسهای پاییزی المپیاد مسابقات علمی ایران مدال آوران المپیاد


اشتراک گذاری:

آخرین مطالب مرتبط