کلاس و آزمون المپیاددر سال 99-1398

کلاس و آزمون المپیاددر سال 99-1398


تقویم آموزش و آزمون المپیاد در سال 1398 و 1399

  

ردیف موضوع زمان توضیحات ثبت نام
1 کلاس‌های المپیاد هفتگی در تابستان

از 13 تیر تا 31 مرداد

کلیک کنید ثبت نام
2 ماراتن‌های المپیاد تمام طول سال با برنامه راهبردی کلیک کنید کلیک کنید
3 دوره آموزش فشرده المپیاد تابستانی 20 تا 22 شهریور کلیک کنید ثبت نام
4 کلاس‌های المپیاد هفتگی در پاییز 26 مهر تا 8 آذر کلیک کنید ثبت نام
5

اولین شبیه‌ساز جامع مرحله اول المپیاد

21 و 22 آذر 1398 گچ سفید کلیک کنید
6 دوره‌ی جمع‌بندی متمرکز مرحله‌ اول المپیاد 2 تا 4 بهمن 1398 کلیک کنید ثبت نام
7 دومین شبیه‌ساز جامع مرحله اول المپیاد 3 و 4 بهمن 1398 گچ سفید کلیک کنید
8 دوره‌ی آموزش و جمع‌بندی مرحله‌ دوم المپیاد 6 تا 11 فروردین 1399 کلیک کنید ثبت نام
9 شبیه‌ساز جامع مرحله دوم المپیاد فروردین 1399 کلیک کنید به زودی

 

همایش‌های سراسری نردبان المپیاد

همایش‌های سراسری نردبان المپیاد از سال 1390 در سراسر کشور و به دعوت ادارات آموزش و پرورش، سمپاد، دانشگاه‌ها و مدارس برتر هر استان برگزار می‌شود. تا کنون این نردبان در 25 استان کشور برگزار شده و برنامه‌ی عمومی و سرفصل فعالیت در این همایش‌های یک یا چند روزه، به شرح زیر است.

  • معرفی المپیادهای علمی و برنامه‌ریزی موفقیت در المپیاد برای مدیران مدارس و مسوولین آموزشی استان
  • معرفی مسیر المپیادی شدن و برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزان مستعد و خانواده‌های ایشان
  • استعدادسنجی و جذب دانش‌آموزان برای رشته‌های مختلف المپیادهای علمی و ادبی
  • ایجاد نظام المپیاد (آموزش، آزمون و مشاوره) در استان‌هایی که در رقابت المپیاد کمتر موفق بوده‌اند

حاصل برگزاری نردبان‌های المپیاد، رشد چندده درصدی دانش‌آموزان المپیادی در سراسر کشور و همچنین افزایش چشمگیر پذیرفته‌شدگان المپیاد در استان‌هایی است که این برنامه‌ها را به طور جدی پیگیر بوده‌اند. به طور مثال در استان‌های خراسان شمالی، ایلام، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، تعداد المپیادی‌های فعال، از عدد صفر به بیش از 100 نفر رسیده است و در استان‌های خراسان رضوی، مازندران و اصفهان که پیش از این فعالیت جدید در عرصه‌ی المپیاد داشته‌اند، تعداد قبولی‌های المپیاد بیش از 50 درصد رشد داشته است. گزارش پیشرفت استان‌های مختلف در صفحه‌ی خبری آیریسک منتشر می‌شود.

برای برگزاری همایش نردبان المپیاد، ابتدا امکان‌سنجی و هماهنگی‌های درون استانی را انجام داده و چند تاریخ را برای این برنامه در نظر بگیرید. سپس با آیریسک تماس بگیرید تا هماهنگی‌های نهایی انجام شود و نردبان المپیاد به بهترین شیوه در استان شما برگزار شود.

 

کلاس‌های آموزشی المپیاد در مدارس تمام استان‌ها

پس از جذب دانش‌آموان و برنامه‌ریزی کل مسیر توسط دبیرستان‌ها، برگزاری کلاس‌های المپیاد توسط مدرسین المپیاد که خود بر قله‌ی علمی ایستاده‌اند و سال‌ها راهنمای دانش‌آموزان مدال‌آور بوده‌اند، می‌تواند تسهیل‌کننده‌ی رسیدن به موفقیت باشد. گروه علمی آیریسک با 15 سال تجربه و تربیت صدها مدال‌آور کشوری و جهانی، آمادگی دارد از اولین قدم تا رسیدن به هدف در کنار مدارس و دانش‌آموزان علاقمند باشد.

کلاس‌های المپیاد در تمام رشته‌های علمی و ادبی به صورت بلند مدت (هفتگی) یا کوتاه مدت (دوره‌های چند روزه) در تمام شهرهای کشور برگزار می‌شود. جهت برنامه‌ریزی و برگزاری این کلاس‌ها، فقط کافی است مسوولین آموزشی یا مدیران مدارس با آیریسک تماس بگیرند.

توجه: در زمان‌های اوج اقبال المپیادی مثل بهمن و فروردین هرسال، درخواست برگزاری کلاس ده‌ها برابر می‌شود. با توجه به محدودیت در تعداد مدرسین مجرب، اولویت با مدارسی است که پیش‌تر برنامه‌ی خود را نهایی کرده باشند و بالطبع امکان پاسخ‌گویی به دیگر متقاضیان وجود ندارد.

 

کلاس‌های خصوصی و نیمه‌گروهی المپیاد توسط مدرسین آیریسک

سطوح المپیادی دانش‌آموزان با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارد. در حالی که برخی خود را برای مرحله‌ی اول آماده می‌کنند، عده‌ای به کسب مد ال فکر می‌کنند. همچنین شرکت کلیه‌ی مقاطع دبیرستانی در یک آزمون مشابه باعث می‌شود که ناهمگونی سطوح آموزشی پررنگ‌تر به نظر برسد. به همین دلیل امکان جدیدی ایجاد شده تا اگر دانش‌آموزی قصد دارد به صورت انفرادی یا گروهی اما همراه با دانش‌آموزانی در سطح خودش و مسیر آموزشی را طی کند، بهترین جایگاه و کلاس برایش در نظر گرفته شود. واضح است که سرعت پیشرفت در این روش بیشتر است و نیازمند همراهی و همکاری خانواده و دانش‌آموز با اساتید و مشاورین آیریسک است.

برای شرکت در کلاس‌های خصوصی یا نیمه‌گروهی آیریسک و استفاده از مشاوره‌ی اختصاصی المپیاد، با آیریسک تماس بگیرید [+].

 

 

 
بازديد : 42489 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : تدریس المپیاد کلاس المپیاد نردبان المپیاد دوره مرحله اول دوره مرحله دوم برترین اساتید المپیاد منابع المپیاد المپیاد ادبی المپیاد ریاضی المپیاد زیست المپیاد شیمی المپیاد فیزیک المپیاد کامپیوتر المپیاد نجوم آیریسک باشگاه دانش پژوهان جوان دوره سراسری المپیاد المپیاد آزمایشی المپیاد مجازی المپیاد حضوری مشاوره المپیاد برنامه ریزی المپیاد