مشاوره المپیاد آیریسک

مشاوره المپیاد آیریسک


خودم می‌دونم المپیاد چیه، یک گونی کتاب می‌خرم و می‌خونم و مدال می‌گیرم و میرم جهانی و نخبه می‌شم و شاید یک روزی فرار مغزها شدم! الو المپیاد آیریسکهمین و بس ... اینجوری می‌شه که با همچین شناخت کامل و قوی، اگر یکی بگه المپیاد بخونی به درسات لطمه میزنه، یا جفت پا میرم توی چشماش یا می‌گم عجبا، چه اشتباهی کردم من! بی‌خیال المپیاد، بچسبم به درسم. تازه اگر جزو جفت‌پایی‌ها باشم و سر قولم با المپیاد بمونم، باز هم من هستم و یک گونی کتاب و آخرش که نمی‌فهمم فرق استوکیومتری و الکترومغناطیس و اکولوژی چی بود؟ نه یکی به من گفته که از کدوم کتاب بخونم و نه کسی راهنمایی کرده که چی رو اول بخونم. با این وضع نتیجه نمی‌گیرم و به بقیه می‌گم المپیادی نشید که همش ضرره!

نه اینکه فکر کنید این شناخت قوی فقط برای شما بچه‌هاست‌ها، نه! باور کنید نزدیک به 10 ساله که توی شهرها و مدارس و اداره‌های آموزش و پرورش شهرهای مختلف می‌چرخیم و همایش و سمینار و جلسه برگزار می‌کنیم تا بگیم المپیاد چیه، باز هم بعضی‌ها از ما می‌پرسن، المپیاد دبستان و راهنمایی و دبیرستان چه فرقی داره؟

پدر و مادرها هم که همیشه نگران شما هستن، نگرانن که المپیادی بشید و برید ته چاه، بعدا نشه برای کنکور بیارنتون بیرون و همونجا بمونید و از گردونه‌ی پیشرفت جا بمونید. فکر و ذکرشون اینه که المپیاد بهتره یا کنکور؟ المپیاد بهتره یا امتحان نهایی؟ یکی که المپیادی بشه افسرده میشه؟ اگر بچه‌ی نازنینم سرخورده بشه چی کارش کنم؟ تازه بعضی از بچه‌های فامیل رو دیدن که المپیادی شدن و برای پدر و مادر خرج‌تراشی می‌کنند، اینه که دوست دارند شما کلا بی‌خیال قضیه بشید.

 

الو المپیاد چیه؟

 

نشستیم با بچه‌های آیریسک فکر کردیم که اگر فرصتی رو در اختیار دانش‌آموز و ولی و مسوول آموزشی بذاریم تا سوالات خودش رو به راحتی و از هر کجای ایران بپرسه و ما هم در حد توان و تجربه‌ی خودمون جوابگو باشیم، اقلا این 15 سال سر و کله زدن با المپیادی‌ها رو جای خوبی خرج کردیم. قرار شد هر زمانی یکی از بچه‌های المپیادی قدیم که چند سالیه داره خوب نتیجه می‌گیره و مدالی پرورش می‌ده رو دعوت کنیم تا هر کس خواست توی 5 دقیقه تلفنی و مجانی مشاوره بگیره. موضوعات پیشنهادی الو المپیاد چیه:

  • انتخاب هدف و رشته‌ی المپیاد
  • راهنمایی و برنامه‌ریزی درسی
  • برنامه‌ریزی مطالعاتی المپیادی
  • بررسی کتاب‌ها و منابع المپیادی
  • آشنایی با مسیر و فواید هر المپیاد
  • و ...

فقط یادتون باشه قبل از تماس، سوالات خودتون رو بنویسید که در کمترین زمان (حداکثر 5 دقیقه) بتونیم به جواب قابل قبولی برای اونها برسیم.

 

شماره‌ی الو المپیاد چنده؟

 

021-66980538

این تلفن برای تماس 24 ساعته‌ی شما با آیریسک است و در ساعات برنامه‌ی "الو المپیاد" میزبان اساتید رشته‌های مختلف خواهد بود.

برنامه‌ی زمانی مهمانان الو المپیاد

 

رشته میهمان تخصص تاریخ ساعت
المپیاد زیست‌شناسی آقای محسن گلکار ژنتیک و فیزیولوژی یکشنبه 3 آبان 1394 19 تا 21
المپیاد شیمی آقای علیرضا مسکاران شیمی آلی دوشنبه 4 آبان 1394 20 تا 22
المپیاد ریاضی آقای محمد شریفی جبر و نظریه اعداد سه‌شنبه 5 آبان 1394 19:30 تا 21
المپیاد نجوم آقای احسان مهرجو نجوم کروی چهارشنبه 6 آبان 1394 19 تا 21

برای آشنایی با سوابق هر یک از میهمانان الو المپیاد به بخش معرفی اساتید آیریسک مراجعه نمایید.

 

برنامه‌ریزی و مشاوره الو المپیاد با کیه؟

 

این برنامه با همفکری جمعی از مدرسین و مشاورین المپیاد شروع شده و برنامه‌ریزی اجرا در تمام مراحل با مرتضی خلینا  است.

 

  

بازديد : 3642 بار نمايش يافته است .

کلمات کليدي : : کلاس المپیاد مدرس المپیاد دوره مرحله اول المپیاد دوره مرحله دوم المپیاد کف قبولی المپیاد المپیاد آزمایشی برنامه ریزی المپیاد مشاوره المپیاد برنامه‌ریزی المپیاد کلاس المپیاد