مدال المپیاد 1397


تاریخ و زمان مرحله دوم المپیادهای علمی و ادبی 1397

در مورخه : چهارشنبه، 15 فروردين، 1397 موضوع : فعالیت‌های آیریسک,المپیاد فیزیک,المپیاد نجوم,المپیاد کامپیوتر,المپیاد آزمایشی,المپیاد ادبی,المپیاد ریاضی,المپیاد زیست شناسی,المپیاد سلولهای بنیادی,المپیاد شیمی,اخبار و آموزش المپیادهای ایران

با اعلام بخشنامه به تمام ادارات آموزش و پرورش استان‌ها، پذيرفته‌شدگان آزمون مرحلۀ­ اوّل هر يک از المپيادهای علمی و ادبی می‌توانند در آزمون مرحلۀ دوم كه مطابق جدول زیر در مراكز استان برگزار خواهد شد، شركت نمايند.

تاریخ و زمان برگزاری مرحله دوم المپیادهای علمی و ادبی سال 1397

المپیاد

دوره

روز

تاریخ

ساعت

فیزیک

31

سه‌شنبه

4 اردیبهشت

8:00 صبح

سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی

3 (آزمایشی)

سه‌شنبه

4 اردیبهشت

2:00 عصر

کامپیوتر

روز اول

28

سه‌شنبه

4 اردیبهشت

16:30 عصر

کامپیوتر

روز دوم

28

چهارشنبه

5 اردیبهشت

8:00 صبح

ادبی

31

چهارشنبه

5 اردیبهشت

2:00 عصر

زیست‌شناسی

21

چهارشنبه

5 اردیبهشت

16:30 عصر

ریاضی

روز اول

36

پنجشنبه

6 اردیبهشت

8:00 صبح

شیمی

28

پنجشنبه

6 اردیبهشت

2:00 عصر

ریاضی

روز دوم

36

جمعه

7 اردیبهشت

8:00 صبح

نجوم و اخترفیزیک

14

جمعه

7 اردیبهشت

2:00 عصر

 
ضمناً  كارت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم قبل از زمان برگزاری آزمون، ازطريق سامانه ثبت نام المپياد به نشاني  oly.medu.ir قابل دريافت است.  ضروری است دانش‌آموزان پس از دريافت كارت و تطبيق مشخصات، حتماً آن را به مهر مدرسه محل تحصيل خود ممهور کنند.
چنانچه كارت دريافتي فاقد عكس باشد، پس از الصاق عكس توسط مدير واحد آموزشی، كارت را ممهور به مهر مدرسه نمايند.
بديهی است از ورود دانش‌آموزانی كه كارت آنها فاقد عكس يا مهرمدرسه باشد به محل آزمون جلوگيری می‌شود.

 


 _MORE


فرم ثبت نام دوره تابستانی المپیاد 1397

در مورخه : شنبه، 23 تير، 1397 موضوع : فعالیت‌های آیریسک,المپیاد 1397,المپیاد فیزیک,المپیاد نجوم,المپیاد کامپیوتر,المپیاد ادبی,المپیاد ریاضی,المپیاد زیست شناسی,المپیاد سلولهای بنیادی,المپیاد شیمی,اخبار عمومی,اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های المپیاد

اطلاعیه مهم برای پذیرفته‌شدگان مرحله دوم المپیادهای علمی و ادبی سال 1397

تمام پذیرفته‌شدگان باید از تاریخ 23 تا 30 تیرماه به پنل کاربری سامانه ثبت نام المپیادهای علمی مراجعه کرده و ازطریق مسیر زیر فرم ثبت نام الکترونیکی دوره آموزش تابستانی المپیاد را تکمیل و ارسال کنند:

داشبورد اصلی-> فرم ساز-> نمایش فرم-> فرم پذیرفته شدگان المپیاد 97

طبق اطلاعیه باشگاه دانش‌پژوهان جوان، برای شرکت در دوره آموزش تابستانی المپیادهای علمی سال 97، تکمیل فرم بالا الزامی است.



 _MORE


مدال‌های المپیاد ادبی تابستان 1397

در مورخه : شنبه، 31 شهريور، 1397 موضوع : فعالیت‌های آیریسک,المپیاد 1396,المپیاد 1397,المپیاد ادبی,اخبار و آموزش المپیادهای ایران,اخبار عمومی,اطلاعیه‌ها و بخشنامه‌های المپیاد

تابستان به انتها رسید و به ترتیب رنگ مدال‌های دانش‌پژوهان المپیادی دوره‌ی تابستانه‌ی 1397 مشخص می‌شود. دوره‌ای که دیر شروع شد و با فراز و نشیب‌های زیاد پیش رفت و اکنون به خاطره‌ای خوب (و یا چند روز بد) برای بچه‌ها تبدیل شده است. بچه‌های این دوره می‌توانند خاطرات خود را در این تاپیک [+] ثبت کنند تا آیندگان از تجربه‌های آن‌ها بهره‌مند شوند.

در جدول زیر مدال‌های المپیاد ادبی سال 1397 به ترتیب نوع مدال و حروف الفبا اعلام شده است. اگر از تلگرام خبر را مشاهده می‌کنید، تصویر جدول مدال‌ها را از اینجا [+] ببینید. برای تمام این عزیزان بهترین آرزوها را داریم و امیدواریم مانند المپیادی‌های گذشته، هر سال بر افتخارات ایشان نیز اضافه شود. با مدال یا بی‌مدال، طلایی یا برنزی، دختر یا پسر، از هر شهر و زبانی، المپیادی به خاطر زحمات و اهدافش همیشه سربلند است.

 

فهرستِ مدال‌های کشوری المپیاد ادبی در تابستان 1397

ردیف نام نام خانوادگی مدال
1 امیرمهبد اسفندی طلا
2 محمدمهدی رمضانی کرشک طلا
3 نوگل صفائی بروجنی طلا
4 آریا طبیب زاده قمصری طلا
5 زهرا عدالت فر طلا
6 زهرا قادری خوراسگانی طلا
7 مهران قندی طلا
8 صبا کلائی طلا
9 زهرا مالمیر طلا
10 مهتاب محمودی ساری طلا
11 سینا محمودیان درویشانی طلا
12 هما مرادی نسب طلا
13 امید معینی طلا
14 رادمهر ملکی طلا
15 فرناز ناصری نسب طلا
16 سارا اعرابی هاشمی نقره
17 پارسا امیری نقره
18 صبا آقاجانی نقره
19 علی جمشیدی نقره
20 محمدرضا داودی نقره
21 سیمین ربیعی نقره
22 سارا رضائی نقره
23 سیده بهار شمس عالم نقره
24 ثمین عباسی سرچشمه نقره
25 عرفان میرزائی نقره
26 علی جهانگیری برنز
27 فاطمه دهقانی برنز
28 رضا رحمان زاده گروی برنز
29 فاطمه رمضانعلی برنز
30 محمدحسین رمضانی راد برنز
31 علی سلطانی فر برنز
32 علی سلطانی میرزایی برنز
33 امیرحسین سلطانیان برنز
34 محمد شاوردی شوازی برنز
35 مهتا مالی برنز
36 سادنه مقنی فرسادی برنز
37 حانیه همتی ملک برنز
38 سیدمحمدرضا احمدی گواهی شرکت در دوره
39 عرفان رافعی بجندی گواهی شرکت در دوره
40 زینب طاهرخرم آبادی گواهی شرکت در دوره
41 امین فلاطوری گواهی شرکت در دوره

 



 _MORE