کلاس‌های آنلاین المپیاد زیست‌شناسی از مجموعه‌ آموزشی صفر تا بی‌نهایت به همراه مشاوره و حل تمرین در پاییز و زمستان ۱۴۰۱ و بهار ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. این دوره‌ ویژه‌ی دانش‌آموزان سال‌های هشتم، نهم و دهم است که مطالب مقدماتی و پایه را بلد نیستند و تصمیم دارند خود را برای المپیاد زیست در سال‌های آینده آماده کنند. در این برنامه ۷ جلد کتاب کمپبل شامل مباحث بیوشیمی، سلولی‌مولکولی، ژنتیک، سیستماتیک گیاهی و جانوری، فیزیولوژی و اکولوژی به صورت کامل آموزش داده می‌شود. در کنار آموزش هر مبحث حل تمرین برای دانش‌پژوهان در نظر گرفته شده تا مطالب به خوبی در ذهن باقی بمانند و در پایان هر جلد با شرکت در آزمون جامع آموخته‌هایشان را بسنجند.

دانش‌پژوهان می‌توانند دوره کامل یا مباحث مورد نیازشان را مجزا ثبت‌نام کنند و جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

مرحله اول المپیاد زیست شناسی پس از پشت سر گذاشتن نخستین دوره‌های خود که تغییراتی داشت، تقریباً روند ثابتی را تا دوره بیستم طی کرد. البته بعضی از تغییرات جزئی در این ادوار به وجود آمدند مانند اضافه شدن تعدادی سؤالات کوتاه پاسخ در چند دوره و یا تغییر مدت زمان آزمون مرحله اول دوره بیستم به جای ۳ ساعتی که در دوره‌های پیشین در نظر گرفته می‌شد، ۴ساعت بود.

اما در دوره ۲۲ المپیاد کشوری شاهد تغییرات در تعداد سؤالات مرحله اول و مفهومی‌تر شدن این آزمون بودیم بطوری که تعداد سؤالات از حدود ۴۰ سؤال که هر ساله برگزار میشد به ۳۰ سؤال رسید و مدت زمان آن هم ۲۱۰دقیقه بود و آزمون نسبت به آزمون های پیشین خود سطح بالاتری داشت و این رویه البته با سؤالات دشوار و چالشی تر در دوره ۲۳ ادامه یافت؛ به طوری‌که دیگر (برخلاف گذشته) نمی‌توان گفت که با مطالعه کتب زیست دبیرستان می‌شود در این آزمون پذیرفته شد!

تقریبا ۱۰۰۰ نفر در مرحله اول المپیاد زیست شناسی پذیرفته می‌شوند، آزمون تستی و پنج گزینه‌ای است و هیچ‌وقت نمره کف‌قبولی [+] آزمون‌ها بصورت رسمی اعلام نمی‌شود اما با بررسی داده های آماری می‌توان گفت که دانش آموزان با نتیجه بیشتر از ۲۰ درصد در این آزمون به احتمال زیاد پذیرفته می‌شوند. از منابع لازم و ضروری این مرحله کتب عمومی مانند کمپبل است.

برای آشنایی با المپیاد زیست‌شناسی؛ تاریخچه، مراحل، منابع و سؤالات از فرهنگنامه المپیاد زیست استفاده کنید.

.:. بیشتر بخوان .:.
صفر تا صد آشنایی با المپیاد زیست‌شناسی ۱۴۰۱

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد ریاضی را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین آیریسک به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل بررسی کنید.

برنامه‌ی دوره جامع کمپبل المپیاد زیست‌شناسی

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:۹۸ جلسه کلاس + حل مسئله + ۷ آزمون + مشاوره فردی و گروهی
  • هزینه‌ی بسته کامل:پنج میلیون تومان
  • هزینه‌ی جلد به جلد:هر جلسه ۶۰۰۰۰ تومان و هر آزمون ۵۰۰۰۰ تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۶۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری (نقد و اقساط)
  • روش پرداخت:از طریق پر کردن فرم مشخصات و واریز وجه

روش‌های ثبت‌نام در این دوره(شماره جلدهای مورد نظر ذکر شود)

۲- ثبت‌نام آنلاین:

[tikpay]

طراح دوره

فاطمه محمودی

💎افتخارات:

🥉مدال برنز کشوری المپیاد زیست شناسی سال ۱۳۹۵

🔹دانشجوی دندانپزشکی دانشگاه تهران

💎سوابق آموزشی:

🔸سابقه تدریس در مدارس فرزانگان و علامه‌حلی کرمان ٫ فرزانگان کرج ٫ فرزانگان گرگان

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.