تابستان امسال، در آیریسک برنامه‌های متنوعی برای المپیاد ادبی داریم، نه فقط برای المپیادی‌ها، که برای تمام دانش‌آموزان و حتی همۀ علاقه‌مندان به ادبیات 🙂
می‌دانید که هر سال منابع المپیاد ادبی تغییر می‌کند و مشخصاً یک منبع یا بخشی از یک کتاب را نمی‌توان از پیش برای آزمون خواند؛ از سویی دیگر، بدون مطالعات کلی در حوزۀ ادبیات و داشتن اطلاعات پایه دربارۀ متون و سبک‌ها و غیره، ممکن است در خواندن و درک منابع هر دوره، در یک مدت کوتاه تا آزمون، دچار مشکل شویم.
از این روی، قرار است در آیریسک کارگاه‌ها و برنامه‌های مختلفی برگزار کنیم که برای علاقه‌مندان به شرکت در المپیاد ادبی، مثل همیشه، مفید باشد، اما کمی آزادتر و دورتر از فضای درسی، تا کسانی که به‌طور کلی به ادبیات علاقه دارند هم بتوانند شرکت کنند و بخشی از کنجکاوی‌هایشان دربارۀ ادبیات برطرف شود!

شاهنامه بی‌شک از مهم‌ترین متون تاریخ ادبیات فارسی است، در آزمون المپیاد ادبی هم از منابع ثابت است. خواندن متن شاهنامه و آشنایی کافی با وجوه مختلف آن (داستانی، زبانی، اساطیری) از هر جهت برای علاقه‌مندان به ادبیات فارسی و المپیاد ادبی فایده‌مند است.

در این کارگاه، دانش‌آموزان آشنایی جامعی نسبت به خود کتاب شاهنامه و منابع مرتبط با آن پیدا می‌کنند و همچنین بخشی از شاهنامه با جزئیات خوانده می‌شود.

این کارگاه برای دانش‌آموزان نهم تا یازدهم، علاقه‌مندان به ادبیات و کسانی که می‌خواهند فهم عمیق‌تری از شاهنامه داشته باشند مناسب است.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین آیریسک به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل بررسی کنید.

.:. بیشتر بخوان .:.
مقایسه‌ی استانها در المپیاد نانو 1402

برنامه‌ی کارگاه آشنایی با شاهنامه تابستان ۱۴۰۱

اطلاعات تکمیلی کلاس المپیاد ادبی

  • خدمات دوره:۵ جلسه کلاس آموزش و متن‌خوانی
  • هزینه‌ی دوره کامل:دویست هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۳۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری
  • روش پرداخت:آنلاین از طریق فرم همین صفحه

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

۲- ثبت‌نام آنلاین:

[tikpay]

مدرس دوره

علی شاپوران

💎افتخارات:

🔸دکترای پزشکی

💎سوابق آموزشی:

🔹پژوهشگر حوزهٔ ادبیات

🔹نویسندهٔ مقالات و یادداشت‌های متعدد در زمینهٔ شاهنامه و ادبیات کهن

🔹مدرس کنکور

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.