مسابقات المپیاد کامپیوتر یک رقابت بین المللی در زمینه برنامه نویسی و علوم کامپیوتر است. این مسابقات با هدف توسعه و پشتیبانی از استعدادهای نوجوان در زمینه فناوری اطلاعات برگزار می‌شود. این مسابقات شامل چندین دوره و مرحله مختلف هستند که در هر مرحله با سطح دشواری بالاتری روبرو می‌شوید.

در المپیاد کامپیوتر، دانش‌آموزان با مسائل پیچیده و الگوریتم‌های پیچیده روبرو می‌شوند. همچنین، آن‌ها باید توانایی حل مسائل با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی را داشته باشند.

برای قبولی در مرحله اول المپیاد کامپیوتر، بهتر است که دانش‌آموزان با الگوریتم‌های پایه آشنا باشند. همچنین، آن‌ها باید توانایی حل مسائل پیچیده را داشته باشند.

برای گرفتن مدال طلا در المپیاد کامپیوتر، دانش‌آموزان باید توانایی حل مسائل پیچیده و استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته را داشته باشند. همچنین، آن‌ها باید با زبان‌ برنامه‌نویسی ++C آشنا باشند.

الگوریتم‌ها در المپیاد کامپیوتر بسیار مهم هستند. یک الگوریتم مجموعه‌ای از دستورات قابل اجرا است که برای حل یک مسئله خاص طراحی شده است. در المپیاد کامپیوتر، دانش‌آموزان باید با الگوریتم‌های پایه و پیشرفته آشنا باشند و بتوانند از آن‌ها برای حل مسائل استفاده کنند.

در المپیاد کامپیوتر، مسائل پارادوکسی و شمارشی نیز وجود دارند که برای حل آن‌ها نیاز به الگوریتم‌های خاص و تخصصی دارید. مسائل پارادوکسی، مسائلی هستند که به نظر ساده و قابل حل می‌آیند، اما در عمل پیچیدگی بالایی دارند و برای حل آن‌ها نیاز به تفکر خلاقانه و الگوریتم‌های پیچیده دارید.

مسائل شمارشی نیز مسائلی هستند که برای حل آن‌ها نیاز به شمارش دقیق تعداد حالات مختلف دارید. این مسائل معمولاً با استفاده از روش‌های ترکیبیاتی حل می‌شوند و برای حل آن‌ها نیاز به دانش در زمینه ترکیبات و ریاضیات دارید.

 اگر به کامپیوتر علاقه‌مندید و به دنبال یادگیری مفاهیم پیشرفته این دانش می‌باشید و تصمیم دارید در المپیاد کامپیوتر شرکت کنید، آیریسک همراه شماست.

در دوره المپیاد کامپیوتر آیریسک، توسط تیم حرفه‌ای و مدرسین مدالی المپیاد فیزیک، با فراگیری مباحث تخصصی شما به سطح مناسبی برای رقابت در المپیاد کامپیوتر خواهید رسید.

در این دوره علاوه بر تدریس، مشاوره، چالش و مسابقه نیز برگزار می‌شود. شما می‌توانید با مشاوران ما درباره روش‌های بهتر یادگیری و شرکت در المپیاد کامپیوتر مشورت کنید. همچنین، با حضور در آزمون‌های آیریسک، می‌توانید توانایی خود را در این حوزه به اثبات برسانید.

.:. بیشتر بخوان .:.
تخفیف نوروزی فیلمهای آموزش المپیاد آیریسک

کلاس‌ المپیاد کامپیوتر آیریسک در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در تمام طول سال برگزار می‌شود و شما با توجه به میزان تلاش و آمادگی‌تان و پس از مصاحبه و آزمون تعیین سطح در دوره مناسب قرار خواهید گرفت. آزمون‌های متعدد و منظم و گروه اختصاصی کلاسی با حضور مدرسین مدال‌آور نیاز شما برای حل نمونه سوال و رفع اشکالات احتمالی را برطرف خواهد کرد.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

برای حضور در دوره‌ها ثبت‌نام در سامانه آموزش و آزمون آیریسک الزامیست.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

کارگاه شمارش المپیاد کامپیوتر

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:مصاحبه اختصاصی + ۱۰ ساعت کلاس آموزشی + کارگاه‌های چالش‌ورزی + مسابقه + مشاوره
  • هزینه‌ی دوره:هفتصد و پنجاه هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

۲- ثبت‌نام آنلاین:

[tikpay]

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.