چهل و دومین المپیاد جهانی شیمی از تاریخ ۱۹ تا ۲۸ جولای ۲۰۱۰ (۲۹ تیر تا ۷ مرداد ۱۳۸۹) در توکیوی ژاپن برگزار شد و تیم ۴ نفره ایران با کسب یک مدال طلا و سه مدال نقره خوش درخشید.
آقایان امیرحسین ناصری (کسب ۹۳.۸ امتیاز و مدال طلا)، محمدرضا امیرمشیری (کسب ۸۲.۹ امتیاز و مدال نقره)، حسین داداش آذر (کسب ۷۹.۵ امتیاز و مدال نقره) و خانم هانیه صفری (کسب ۷۷.۵ امتیاز و مدال نقره) نمایندگان افتخار آفرین دانش پژوهان کشور عزیز ایران در این مسابقات بودند.

در ادامه مطلب میتوانید امتیازات فردی و مدالهای کسب شده توسط تمام شرکت کننده ها را مشاهده نمایید.
پس از انتشار سوالات و پاسخهای آن، از طریق همین خبر میتوانید آنها را دریافت نمایید.
 

نتایج نهایی و مدال آوران چهل و دومین المپیاد جهانی شیمی

۲۰۱۰ ژاپن

2010 Japan
مدال نام کشور امتیاز
طلا Xianghang Shangguan China ۹۶.۶
طلا Daniil Khokhlov Russia ۹۵.۹
طلا Pilkeun Jang Korea ۹۴.۷
طلا Robert Pollice Austria ۹۴.۶
طلا سید امیرحسین ناصری Iran ۹۳.۸
طلا Qilei Zhu China ۹۳.۱
طلا Alif Noikham Thailand ۹۳.۰
طلا Ruth Franklin United Kingdom ۹۳.۰
طلا Khetpakorn Chakarawet Thailand ۹۲.۹
طلا Yu-Chi Kuo Chinese Taipei ۹۲.۸
طلا Zhiyao Zhou China ۹۲.۷
طلا Assaf Mauda Israel ۹۲.۶
طلا Manoel Manuputty Indonesia ۹۲.۵
طلا Ruyi Wang China ۹۲.۴
طلا Rafael Angel Rodriguez Arguedas Costa Rica ۹۲.۳
طلا Pinnaree Tea-Mangkornpan Thailand ۹۲.۲
طلا Hayate Saitoh Japan ۹۲.۱
طلا Eszter Najbauer Hungary ۹۱.۷
طلا Ken-Ichi Endo Japan ۹۱.۵
طلا Gleb Široki Estonia ۹۱.۴
طلا Colin Lu United States ۹۰.۹
طلا Alexander Siegenfeld United States ۹۰.۶
طلا Máté Somlyay Hungary ۹۰.۵
طلا Hyeonjae Lee Korea ۹۰.۵
طلا Ondrej Hak Czech Republic ۸۹.۹
طلا Fong Jie Ming Nigel Singapore ۸۹.۹
طلا Lum Jian Yang Singapore ۸۹.۷
طلا Frantisek Petrous Czech Republic ۸۹.۶
طلا Nicolas Villagran Dos Santos Argentina ۸۹.۲
طلا Jaehyun Lim Korea ۸۹.۱
طلا Vladimiras Oleinikovas Lithuania ۸۸.۹
طلا Ming-Ko Cho Chinese Taipei ۸۸.۸
نقره Diptarka Hait India ۸۸.۴
نقره Deniz Caglin Turkey ۸۸.۴
نقره Pavel Svec Czech Republic ۸۸.۲
نقره Constantin Giurgiu Romania ۸۸.۰
نقره Florian Berger Germany ۸۷.۶
نقره Hiroki Uratani Japan ۸۷.۵
نقره Binh Nguyen Duc Viet Nam ۸۷.۰
نقره Mehmet Cem Sahiner Turkey ۸۶.۹
نقره Levindo Jose Garcia Quarto Brazil ۸۶.۸
نقره Jiraborrirak Charoenpattarapreeda Thailand ۸۶.۷
نقره Wei-Che Tsai Chinese Taipei ۸۶.۶
نقره Attila Sveiczer Hungary ۸۶.۴
نقره Tng Jia Hao Barry Singapore ۸۵.۹
نقره Witold Hoffmann Poland ۸۵.۷
نقره Bo-Yun Gu Chinese Taipei ۸۵.۵
نقره Manuel Eberl Germany ۸۵.۰
نقره Connie Zhao Canada ۸۴.۶
نقره Kornel Ocytko Poland ۸۴.۶
نقره Luca Zucchini Italy ۸۴.۶
نقره Richard Li United States ۸۴.۴
نقره Won Jae Kim Korea ۸۴.۳
نقره Vranješević Filip Croatia ۸۴.۱
نقره Marek Buchman Slovakia ۸۳.۵
نقره Ladislav Hovan Slovakia ۸۳.۴
نقره Nikunj Saunshi India ۸۳.۳
نقره Mads Bøttger Hansen Denmark ۸۳.۰
نقره محمدرضا امیرمشیری Iran ۸۲.۹
نقره Ondrej Henych Czech Republic ۸۲.۸
نقره Fatih Alcicek Turkey ۸۲.۸
نقره Anton Topchiy Ukraine ۸۲.۷
نقره Surendra Kotra India ۸۲.۷
نقره Kengo Kataoka Japan ۸۲.۷
نقره Brian Bi Canada ۸۲.۶
نقره Dominik Štefanko Slovakia ۸۲.۶
نقره Leonard Hasenclever Germany ۸۲.۴
نقره Khu Boon Hou Derek Singapore ۸۲.۳
نقره Áron Szigetvári Hungary ۸۲.۰
نقره Alexander Kochnev Russia ۸۱.۳
نقره Kirill Sukhoverkov Russia ۸۱.۱
نقره Rémi Olivier Patin France ۸۱.۱
نقره Cyril Tang Australia ۸۰.۷
نقره Richard Liu Canada ۸۰.۴
نقره Joshua Stedman United Kingdom ۸۰.۴
نقره Quang Luu Nguyen Hong Viet Nam ۸۰.۲
نقره Dzianis Kuliomin Belarus ۸۰.۲
نقره Dominykas Sedleckas Lithuania ۷۹.۹
نقره Jarkko Timo Olavi Järvelä Finland ۷۹.۸
نقره Roberts Bluķis Latvia ۷۹.۸
نقره حسین داداش آذر Iran ۷۹.۵
نقره Vidmantas Bieliunas Lithuania ۷۹.۵
نقره Alimatun Nashira Indonesia ۷۸.۷
نقره Sergiy Shyshkanov Ukraine ۷۸.۲
نقره Yeoh Keat Hor Malaysia ۷۸.۱
نقره David Edey United Kingdom ۷۸.۰
نقره Baptiste Couet France ۷۷.۶
نقره هانیه صفری Iran ۷۷.۵
نقره Kucanda Kristina Croatia ۷۷.۳
نقره Sebastian Gogg Austria ۷۷.۲
برنز Stewart Alexander New Zealand ۷۶.۹
برنز Stuart Ferrie Australia ۷۶.۸
برنز Kelvin Cheung Australia ۷۶.۸
برنز Utsarga Sikder United States ۷۶.۶
برنز Maciej Gryszel Poland ۷۶.۵
برنز Pablo Giomi Spain ۷۶.۲
برنز Tudor Balan Romania ۷۵.۹
برنز Maksim Mišin Estonia ۷۵.۹
برنز Lujia Xu New Zealand ۷۵.۵
برنز Emilis Bruzas Lithuania ۷۵.۴
برنز David Bellamy New Zealand ۷۵.۰
برنز Alexandru Sava Romania ۷۵.۰
برنز Abylay Shakhizadayev Kazakhstan ۷۴.۸
برنز Alain Vaucher Switzerland ۷۴.۵
برنز Ilya Skripin Kazakhstan ۷۴.۵
برنز Amarsanaa Davaasuren Mongolia ۷۴.۴
برنز Wepa Roziyev Turkmenistan ۷۴.۴
برنز Žiga Perko Slovenia ۷۴.۳
برنز Marcin Malinowski Poland ۷۴.۰
برنز Árni Johnsen Iceland ۷۲.۹
برنز Viktors Pozņaks Latvia ۷۲.۷
برنز Ioana Moga Romania ۷۲.۰
برنز Stephen Yuwono Indonesia ۷۱.۶
برنز Lizaveta Durovich Belarus ۷۱.۵
برنز Nejc Petek Slovenia ۷۱.۱
برنز David Ahlstrand Sweden ۷۱.۱
برنز Maxim Kozlov Russia ۷۰.۹
برنز Agung Hartoko Indonesia ۷۰.۸
برنز Dmytro Frolov Ukraine ۷۰.۷
برنز Valter Bergant Slovenia ۷۰.۶
برنز Johannes Hellwagner Austria ۷۰.۴
برنز Zhalgas Serimbetov Kazakhstan ۷۰.۴
برنز Anandagopal Srinivasan Ireland ۷۰.۳
برنز Ezequiel Maidanik Argentina ۷۰.۱
برنز Ivan Jakovlev Estonia ۷۰.۱
برنز Mikhail Kavalchuk Belarus ۶۹.۱
برنز Tuan Le Anh Viet Nam ۶۹.۰
برنز Cuc Mai Thu Viet Nam ۶۸.۶
برنز Lukas Wagner Germany ۶۸.۴
برنز Alan Carrasco-Carballo Mexico ۶۷.۵
برنز Michael Michelachvili Israel ۶۷.۴
برنز Yannick Suter Switzerland ۶۷.۴
برنز Konstantin Krautgasser Austria ۶۷.۲
برنز Markovic Igor Croatia ۶۶.۸
برنز Christos Anastassiades Cyprus ۶۶.۷
برنز Makbule Esen Turkey ۶۶.۶
برنز Alexander Blokhuis Netherlands ۶۶.۵
برنز Andre Silva Franco Brazil ۶۶.۵
برنز Jessica Kazumi Okuma Brazil ۶۶.۳
برنز Mario Rugiero Argentina ۶۶.۱
برنز Agil Azimzada Azerbaijan ۶۵.۶
برنز Vasil Vasilev Bulgaria ۶۵.۵
برنز Kadi Liis Saar Estonia ۶۵.۳
برنز David Wade United Kingdom ۶۴.۹
برنز Eviatar Degani Israel ۶۴.۸
برنز Daniel Quill Ireland ۶۴.۶
برنز Ingrid Eidsvaag Andersen Norway ۶۴.۶
برنز Anatolij Babič Netherlands ۶۴.۲
برنز Antton Curutchet France ۶۳.۷
برنز Cédric Martin France ۶۳.۷
برنز Istvan Kleijn Netherlands ۶۳.۶
برنز Rahym Ashirov Turkmenistan ۶۳.۰
برنز Andreu Tortajada Navarro Spain ۶۲.۹
برنز Buiucli Serafim Moldova ۶۲.۰
برنز Allan Chau Australia ۶۲.۰
برنز Ivan Bojidarov Dimov Bulgaria ۶۱.۹
برنز Miras Bekbergenov Kazakhstan ۶۱.۷
برنز Jesús Alvaro Gómez Iregui Spain ۶۱.۶
برنز Niels Christian Holm Sanden Denmark ۶۱.۴
برنز Natallia Yelavik Belarus ۶۰.۸
برنز Amit Panghal India ۶۰.۶
برنز Edvard Sargsyan Armenia ۶۰.۵
برنز Rashad Yusifov Azerbaijan ۶۰.۳
برنز Matias Lanus Mendez Elizalde Argentina ۶۰.۰
برنز Vladyslav Panarin Ukraine ۶۰.۰
برنز Jari Tapio Huisman Finland ۵۹.۸
برنز Suvi Kaarina Klapuri Finland ۵۹.۶
برنز Kristian Holten Møller Denmark ۵۹.۴
برنز Raymundo Esquer-Rodriguez Mexico ۵۸.۳
برنز Manuel Van Rijn Netherlands ۵۸.۳
برنز Jaimin Choi New Zealand ۵۷.۹
برنز Fani Georgieva Madzharova Bulgaria ۵۷.۴
برنز Alberto Branchi Italy ۵۷.۴
برنز Luciano Barluzzi Italy ۵۷.۳
برنز Oscar Salomon Kivinen Finland ۵۶.۹
برنز Raul Bruno Machado Da Silva Brazil ۵۶.۶
لوح تقدیر Saidali Kholzoda Tajikistan ۵۵.۷
لوح تقدیر Ulugbek Barotov Tajikistan ۵۵.۴
لوح تقدیر Philip Sohn Canada ۵۵.۳
لوح تقدیر Oscar Garcia Montero Costa Rica ۵۵.۳
لوح تقدیر Jorge Pedro Martins Nogueiro Portugal ۵۴.۹
لوح تقدیر Marek Vician Slovakia ۵۴.۶
لوح تقدیر Panayiota Katsamba Cyprus ۵۴.۶
لوح تقدیر Božidar Aničić Slovenia ۵۳.۵
لوح تقدیر Tania Lizeth Lopez-Silva Mexico ۵۳.۲

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.

خانهفرهنگ‌نامهفروشگاهکلاس‌هاتماس