زیست

مجموعه کارگاه‌های کوئیز، نکته و رفع اشکال با موضوعات اصلی المپیاد زیست، ویژه المپیادی‌هایی است که کمپبل را مطالعه کرده‌اند و یا در حال مطالعه و مرور آن هستند.

برنامه ویژه آیریسک برای زیستی‌های المپیادی سری کارگاه‌های آموزشی و آزمون مبحثی است که با هدف رفع اشکال و ارتقاء دانش المپیادی‌های زیست برگزار می‌شود. این کارگاه‌ها شامل سه بخش اصلی کوئیز، مرور نکته‌ها و رفع اشکال هستند و برای کسانی که کمپبل را مطالعه کرده‌اند، بسیار مناسب هستند.

بخش اول این سری کارگاه‌ها کوئیز است که به صورت تستی و بر روی سامانه آزمون آیریسک برگزار می‌شود. این کوئیزها شامل سوالات مربوط به موضوعات اصلی المپیاد زیست هستند و به دانش‌پژوهان کمک می‌کند تا دانش خود را در این زمینه بسنجند. این کوئیزها قابلیت تغییر و انتخاب دشواری متفاوت دارند به طوری که برای مخاطبانی که در سطوح مختلف قرار دارند، مناسب باشد.

بخش دوم کارگاه‌های المپباد زیست آیریسک، بخش نکته است. در این بخش، موضوعات اصلی المپیاد زیست به صورت جزئی‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرد. همراه پاسخ تشریحی، نکات کلیدی و مهم مربوط به هر موضوع فرعی توضیح داده می‌شود و مطالب مربوط به آن به صورت خلاصه آورده می‌شود. این کارگاه به المپیادی‌ها کمک می‌کند تا مفاهیم سخت را به طور ساده‌تر درک کنند و آمادگی خود را برای آزمون تقویت کنند.

بخش سوم سری کارگاه‌های آیریسک، بخش رفع اشکال است. در این بخش، با ارائه کارنامه تحلیلی مشکلات و سوال‌های دانش‌آموزان در موضوعات زیست بررسی می‌شود و به آنان کمک می‌کند تا هر گونه سوال یا نیازی که در مورد موضوع مورد نظر دارند را پاسخ بگیرند و ابهامات خود را رفع کنند.

.:. بیشتر بخوان .:.
دوره‌های تابستانی المپیاد آیریسک 1403

با توجه به بخش‌های متنوع و جامعی که سری کارگاه‌های آیریسک در بر دارد، المپیادی‌های زیست که کمپبل را مطالعه کرده‌اند، می‌توانند با شرکت در این کارگاه‌ها دانش خود را ارتقاء داده و آمادگی خود را برای مسابقات افزایش دهند.

کوئیز و کارگاه المپیاد زیست

گیاهی

می‌تونی برای همراهی و آگاهی بیشتر با آیریسک تماس بگیری!

۰۹۹۲۰۱۱۹۷۵۰ نسرین سلطان‌نژاد

۰۹۹۲۰۱۱۹۷۵۱ نیلوفر نادی

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.