کوئیز

از مجموعه کارگاه‌های کوئیز، نکته و رفع اشکال با موضوعات اصلی المپیاد زیست، ویژه المپیادی‌هایی که کمپبل را مطالعه کرده‌اند و یا در حال مطالعه و مرور آن هستند.

برنامه ویژه آیریسک برای زیستی‌های المپیادی سری کارگاه‌های آموزشی و آزمون مبحثی است که با هدف رفع اشکال و ارتقاء دانش المپیادی‌های زیست برگزار می‌شود. این کارگاه‌ها شامل سه بخش اصلی کوئیز، مرور نکته‌ها و رفع اشکال هستند و برای کسانی که کمپبل را مطالعه کرده‌اند، بسیار مناسب هستند.

بخش اول این سری کارگاه‌ها کوئیز است که به صورت تستی و بر روی سامانه آزمون آیریسک برگزار می‌شود. این کوئیزها شامل سوالات مربوط به موضوعات اصلی المپیاد زیست هستند و به دانش‌پژوهان کمک می‌کند تا دانش خود را در این زمینه بسنجند. این کوئیزها قابلیت تغییر و انتخاب دشواری متفاوت دارند به طوری که برای مخاطبانی که در سطوح مختلف قرار دارند، مناسب باشد.

بخش دوم کارگاه‌های المپباد زیست آیریسک، بخش نکته است. در این بخش، موضوعات اصلی المپیاد زیست به صورت جزئی‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این کارگاه، نکات کلیدی و مهم مربوط به هر موضوع فرعی توضیح داده می‌شود و مطالب مربوط به آن به صورت خلاصه آورده می‌شود. این کارگاه به المپیادی‌ها کمک می‌کند تا مفاهیم سخت را به طور ساده‌تر درک کنند و آمادگی خود را برای آزمون تقویت کنند.

بخش سوم سری کارگاه‌های آیریسک، بخش رفع اشکال است. در این بخش، مشکلات و سوال‌های دانش‌آموزان در موضوعات زیست بررسی می‌شود و به صورت جامع و کاربردی رفع اشکال می‌شود. این بخش به آنان کمک می‌کند تا هر گونه سوال یا نیازی که در مورد موضوع مورد نظر دارند را پاسخ بگیرند و ابهامات خود را رفع کنند.

.:. بیشتر بخوان .:.
وبینار صفر تا صد فیزیولوژی المپیاد زیست

با توجه به بخش‌های متنوع و جامعی که سری کارگاه‌های آیریسک در بر دارد، المپیادی‌های زیست که کمپبل را مطالعه کرده‌اند، می‌توانند با شرکت در این کارگاه‌ها دانش خود را ارتقاء داده و آمادگی خود را برای مسابقات افزایش دهند.

کوئیز و کارگاه المپیاد زیست

ژنتیک

می‌تونی برای همراهی و آگاهی بیشتر با آیریسک تماس بگیری!

۰۹۹۲۰۱۱۹۷۵۰ نسرین سلطان‌نژاد

۰۹۹۲۰۱۱۹۷۵۱ نیلوفر نادی

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.