icho2024

همراه آیریسک

با تیم ایران در مسابقات جهانی المپیاد شیمی

Riyadh

محل برگزاری: عربستان، ریاض

_

عربستان سعودی یک کشور با اقتصاد بسیار پرسرعت و توسعه‌یافته است. این کشور دارای ذخایر نفت و گاز بسیار غنیه و یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت در جهانه.

در سال‌های اخیر، این کشور تلاش‌های زیادی برای تنوع اقتصادی و کاهش وابستگی به نفت داشته. برنامه “ویژن ۲۰۳۰” که توسط ولیعهد عربستان، محمد بن سلمان، معرفی شده، شامل اصلاحات در حوزه‌های مختلف از جمله تحولات در بخش تجارت، گردشگری، صنعت، فناوری و آموزشه.

این کشور دارای جاذبه‌های فراوانی برای شرکت‌کنندگان ۵۶امین دوره مسابقات جهانی شیمیه که از سراسر جهان تو ICHO2024 حضور پیدا می‌کنن و قراره با هم رقابت کنن.

جزئیات رویداد ICHO2024

_

تیم‌های المپیاد شیمی کشورهای مختلف از تاریخ ۲۱ تا ۳۰ جولای ۲۰۲۴ در این رقابت حضور دارن و تو یک رقالت جدی و باحال شرکت می‌کنن. برگه‌های امتحان در چند روز بعدش تصحیح میشه و مدال های طلا، نقره و برنز و همچنین جوایز افتخاری رو اهدا می‌کنن.

این رویداد منحصربه‌فرد درخشان‌ترین ذهن‌های جوان رو از سراسر جهان گرد هم میاره و برای اون‌ها فرصت‌هایی فراهم می‌کنه تا از همراهی جوانان مثل خودشون از سراسر جهان لذت ببرند و خاطرات و دوستی‌هایی ایجاد کنند که تا آخر عمر باقی بمونه.

 

Alfred Nobel3
.:. بیشتر بخوان .:.
مقایسه‌ی استانها در المپیاد تفکر و کارآفرینی 1402

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.