1
سلام!
_

برای ورود به یک مدرسه‌ی خوب خودت رو  آماده کن

آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و غیرانتفاعی‌های برتر

مهم‌ترین چیزی که در یک مدرسه‌ی خوب به دست میاری، دوستانی است که هدفشون با تو مشترکه و می‌تونید با هم به هر چی که دوست دارید برسید.  این هدف می‌تونه علمی، هنری، ورزشی، صنعتی یا هر چیز دیگه باشه. ما که از مدارس تیزهوشان فارغ‌التحصیل شدیم، همه جور آدم موفقی رو می‌بینیم که از علامه‌حلی تهران بیرون اومدن. فقط درس و المپیاد نبوده، تو هر چیزی که خواستن، بهترین شدن و این به خاطر انرژی جمعی بوده که تو مدرسه به دست آوردن.

_

آیریسک از دبستان تا مدال جهانی المپیاد

هدف ما پیشرفت علمی بچه‌ها همراه با شاد بودن و سالم بودن است

_
teach

دوره‌های آموزشی آنلاین، همایش‌های برنامه‌ریزی و مشاوره، اردوهای متنوع آموزشی و تفریحی

book

انتشارات

تألیف و ترجمه‌ی کتاب‌های آموزشی و مجموعه آزمون‌های استاندارد آمادگی المپیادهای علمی و تقویت هوش

اولین مؤسسه برگزاری آزمون‌های آنلاین در ایران با ارایه‌ی کارنامه‌های کامل، پاسخ تشریحی و فیلم‌های آموزشی از سال ۱۳۸۶

به ما بپیوندید
_

مشورت کنید

ما تجربه‌ی حضور در مدارس برتر ایران به عنوان محصل، مدرس و مشاور رو در اختیارتون میذاریم تا با خیال راحت همه جوانب رو بسنجید و بعد اگه مایل بودین وارد مسیر آزمون و ثبت‌نامشون بشین.

 

برای اینکه با هم گفتگو کنیم کافیه با آیریسک تماس بگیرید و پرسشتون رو مطرح کنین …

  • آکادمی مشاوره
  • گروه آموزش
  • سامانه آزمون
  • گروه سرگرمی

آکادمی مشاوره

با هم در مورد جزئیات داستان همفکری می‌کنیم.

سامانه آزمون

دانش‌آموز در آزمون‌های با کیفیت شرکت می‌کنه.

11

گروه آموزش

ما بهترین برنامه آموزشی رو تنظیم می‌کنیم.

کمپ تفریحی

تفریح و بازی در کنار درس حالش رو خوب می‌کنه.

یک قدم به جلو
_

همه باید تیزهوش باشن؟!

قبل از دیدن نظر آیریسک، چند ثانیه بهش فکر کنید

_

قرار نیست هر کسی با تعریف امروزی باهوش باشه! اصلاً هنوز همه‌ی هوش‌ها شناخته نشده و اگر کسی در تقسیم‌بندی الآن باهوش نیست، ممکنه یک بخشی از توانایی‌هاش بعداً شناخته بشه. پس چه دلیلی داره برای پیشرفت در چیزهایی پافشاری کنیم که شاید مناسب بچه‌هامون نباشه؟ مثال معروف ماهی و بالا رفتن از درخت رو شنیدید دیگه؟ باز هم اعلام می‌کنیم، آیریسک کلاس و آزمون و کتاب و . . . رو برای این پیش نکشیده که همه رو تیزهوش کنه. پس این همه سر و صدا برای چیه؟

ما قول می‌دیم هر کی آیریسکی بشه، در زمینه دلخواهش پیشرفت کنه و کلی هم بهش خوش بگذره. بالاخره حل چالش‌های یکی از انواع هوش (که فعلاً شناخته شده) می‌تونه برای هر دانش‌آموز خوشایند باشه. ما با این مسیر آشناییم و وقتی باهامون همراه می‌شی، هم مسیرت رو بهتر می‌شناسی و هم از این مسیر لذت می‌بری. آخرش هم اگر بن‌مایه‌ی خوبی داشته باشی، به بزرگ‌ترین موفقیت دل‌خواهت می‌رسی 🙂

بهترین سامانه هوش
_

انواع آزمون هوش برای کودکان

انواع هوش با تمرین تقویت می‌شه و هیچ تمرینی بهتر از آزمون نیست.

_

هوش کلامی

هوش کلامی توانایی استفاده از کلمات، صداها، ریتم‌ها، دستور زبان، لحن و نگارش و واج‌شناسی است. این نوع هوش که به آن هوش زبانی نیز گفته می‌شود، به ما این امکان را می‌دهد تا با افراد دیگر گفتگو کنیم و به راحتی متنی را بنویسیم. به طور عادی از سن ۱۰ سال می‌توان برای پرورش هوش کلامی اقدام کرد.
این توانایی در آزمون تیزهوشان و ورودی مدارس برتر مورد توجه طراحان است، اما متأسفانه منابع بسیار کمی برای آن وجود دارد. در آیریسک، آزمون‌های فراوان هوش کلامی توسط طراحان پرسابقه‌ی مدارس تیزهوشان طراحی می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند در یک رقابت آنلاین شرکت کرده، در پایان کارنامه‌ی خود را به همراه پاسخ تشریحی ببینند.

هوش تصویری فضایی

هوش تصویری فضایی مهارت شناخت تصویر، درک رابطه شکل و زمینه همچنین سازمان‌دهی و مدل‌سازی ساختار یک ایده به صورت تصویری است. این نوع هوش که به آن هوش غیر کلامی نیز گفته می‌شود، به ما این امکان را می‌دهد تا با دقت به فضای اطراف نگاه کنیم و ارتباط بین چزئیات هر پدیده را تشخیص دهیم. به دلیل اینکه در ارزیابی این هوش نیازی به سواد خواندن و نوشتن نیست از سنین پایین می‌توان برای پرورش آن اقدام کرد.
ا در آیریسک، آزمون‌های هوش غیر کلامی توسط طراحان پرسابقه‌ی مدارس تیزهوشان طراحی می‌شود و دانش‌آموزان می‌توانند از طریق سامانه آزمون به صورت آنلاین در آن شرکت کنند.

هوش محاسباتی

هوش محاسباتی، مجموعه‌ای از رویکردها و روش‌های محاسباتی است. این روش‌ها از طبیعت الهام گرفته شدند و برای حل مسائل پیچیده‌ای از دنیای واقعی استفاده می‌شوند که استفاده از روش‌های قدیمی، همچون اصول مدل‌سازی یا مدل‌سازی آماری صریح، برای حل آنها غیرمفید یا ناشدنی باشد. معمولاً به طور سنتی به هوش محاسباتی، ابتکار گفته می‌شود.

در آیریسک سؤالات هوش محاسباتی توسط طراحان آزمون‌های تیزهوشان تألیف و ترجمه شده است و دانش‌آموزان می‌توانند به صورت آنلاین خود را محک بزنند، پاسخ تشریحی را دریافت کنند و از یک رقابت جذاب با همسالان خود لذت ببرند.

بخش دقت و سرعت

آزمون دقت و سرعت، کشف الگوها، درک متن و کاربرد آن‌ و به طور کلی حل همه مسائل مرتبط با هوش در زمان کوتاه است. در این بخش شرکت‌کنندگان می‌بایست به سرعت پرسش‌ها را بخوانند، آن‌ها را درک کنند و پس از یافتن راه حل در کوتاه‌ترین زمان به پاسخ صحیح برسند. دانش کافی در کنار دقت و چالاکی لازمه عبور از آزمون است.

بانک سوال آیریسک با آزمون‌های متعدد دقت و سرعت به دانش‌آموزان علاقه‌مند کمک می‌کند تا بتوانند علاوه بر افزایش مهارت خود در این سبک آزمون، از ماجراچویی در کنار هم‌سالان و خانواده لذت ببرند.

0 0 رای
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
دیدن تمام نظرات