گام اول دوره آنلاین آموزش و حل تمرین المپیاد فیزیک از مجموعه‌ی آموزشی مقدماتی تا پیشرفته در بهمن و اسفند ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. این ترم ویژه‌ی دانش‌آموزان دهم و یازدهمی‌ است که برای شرکت در مرحله دوم المپیاد فیزیک آماده می‌شوند.

در این دوره علاوه بر آموزش مباحث مرحله دویی، سوالات مهم و نکته‌دار گزینش شده توسط گروه المپیاد فیزیک آیریسک به صورت ویژه بررسی می‌گردد.

هدف از طراحی و برگزاری این دوره یادگیری مفاهیم و مرور دانسته‌ها، رفع اشکال و تقویت مهارت حل مسئله المپیاد فیزیک است که دانش‌آموز را برای عبور از مرحله دوم و حضور در جمع مدال‌آوران المپیاد فیزیک آماده می‌کند.

در کنار این دوره با شرکت در آزمون‌های آزمایشی و شبیه‌سازهای المپیاد فیزیک در سامانه آزمون گچ سفید کار تکمیل می‌شود.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد فیزیک را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین آیریسک به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل بررسی کنید.

گام اول برنامه‌ی آمادگی مرحله دو المپیاد فیزیک

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره:۱۰ جلسه کلاس آموزشی + مشاوره فردی و گروهی + آزمون شبیه‌ساز مرحله دو
  • هزینه‌ی دوره کامل:ششصد هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۶۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

۲- ثبت‌نام آنلاین:

[tikpay]

.:. بیشتر بخوان .:.
مقایسه‌ی استانها در المپیاد فیزیک 1402

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.