پس از ماهها تلاش جمعی، کمیته علمی شیمی باشگاه دانش پژوهان جوان بر اساس نتایج آزمونها و فعالیتهای آزمایشگاهی، چهل و سومین المپیاد بین المللی شیمی - آنکارااسامی اعضای تیم ملی المپیاد شیمی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۰ خورشیدی (۲۰۱۱ میلادی) را اعلام نمود.  این دانش پژوهان جهت شرکت در چهل و سومین المپیاد جهانی شیمی که از ۱۸ تا ۲۷ تیر ماه سال جاری در شهر آنکارای ترکیه برگزار می شود برگزیده شدند. سایت المپیادهای علمی ایران ضمن عرض تبریک به این عزیزان و خانواده محترمشان کسب افتخارات علمی در عرصه های جهانی برای ایشان آرزو دارد.

برای آشنایی بیشتر با اعضای شرکت کننده، دانلود سوالات المپیاد جهانی شیمی آنکارا و همچنین نتایج و رتبه بندی نفرات تیم ایران به ادامه خبر مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که تیم المپیاد شیمی ایران با کسب دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز، به مقام چهارم مسابقات جهانی آنکارا دست یافت.

(تاریخ ویرایش و اضافه به خبر: ۳۰ اردیبهشت ۹۰ ، ۲۴ تیر ۹۰ ، ۲۸ تیر  90 ، ۳۰ تیر ۹۰)

اعضای تیم المپیاد شیمی ایران در المپیاد ۲۰۱۱ ترکیه (آنکارا)

 

 

علی اصغر آقاجانی

علی اصغر آقاجانی

علامه حلی – تهران

مدال طلای جهانی ۲۰۱۱

رضا جاویدی دشت بیاض

رضا جاویدی دشت بیاض

شهید هاشمی نژاد – خراسان رضوی

مدال طلای جهانی ۲۰۱۱

امیرپیمان دل پرستان

امیرپیمان دل پرستان

علامه حلی – تهران

مدال نقره جهانی ۲۰۱۱

عرفان شیرزادی

عرفان شیرزادی

شهید بهشتی – کرمانشاه

مدال برنز جهانی ۲۰۱۱

 

دریافت فایلدانلود سوالات پیشنهادی چهل و سومین المپیاد بین المللی شیمی

دانلود سوالات تئوری و آزمایشگاه چهل و سومین المپیاد جهانی شیمی به همراه پاسخنامه

 

مدال آوران و نتیجه انفرادی تیم المپیاد شیمی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۱۱ آنکارا

Gold Medal

Gong Zongping, China

۹۷.۳۰

Gold Medal

Ilya Ustinovich, Russia

۹۴.۹۳

Gold Medal

David Edey, United Kingdom

۹۴.۷۹

Gold Medal

Hyunsuk Lee, Korea

۹۴.۶۷

Gold Medal

Gergo Salyi, Hungary

۹۴.۲۸

Gold Medal

Guo Qingyun, China

۹۴.۰۰

Gold Medal

Xie Jiaxin, China

۹۳.۵۵

Gold Medal

Ali Asghar Aghajani, Iran

۹۳.۵۵

Gold Medal

Konstantın A. Borisov, United States

۹۳.۴۴

Gold Medal

Yang Xiao, China

۹۳.۱۷

Gold Medal

Jaewon Choi, Korea

۹۳.۱۲

Gold Medal

Makbule Esen, Turkey

۹۳.۰۶

Gold Medal

Yujin Im, Korea

۹۳.۰۲

Gold Medal

Florian Berger, Germany

۹۲.۹۸

Gold Medal

Filip Vranjesevic, Croatia

۹۲.۷۵

Gold Medal

Yongbeom Kim, Korea

۹۲.۶۶

Gold Medal

Stephen Haniel Yuwono, Indonesia

۹۲.۳۰

Gold Medal

Joses Grady Nathanael, Indonesia

۹۲.۰۱

Gold Medal

Martin Rieu, France

۹۱.۹۴

Gold Medal

Reza Javidi Dasht Bayaz, Iran

۹۲.۰۷

Gold Medal

Franta Petrouš, Czech Republic

۹۱.۸۱

Gold Medal

Steven Song, Canada

۹۱.۶۶

Gold Medal

Jiraborrirak Charoenpattarapreeda, Thailand

۹۱.۵۵

Gold Medal

Joe K. Tung, United States

۹۱.۳۶

Gold Medal

Tanawat Attachaipanich, Thailand

۹۱.۳۰

Gold Medal

Ondra Hák, Czech Republic

۹۱.۲۲

Gold Medal

Dravyansh Sharma, India

۹۱.۱۱

Gold Medal

Guillaume Fraux, France

۹۰.۷۸

Gold Medal

Diptarka Hait, India

۹۰.۷۵

Gold Medal

Maxim Kozlov, Russia

۹۰.۴۸

Gold Medal

Kirill Petryukov, Russia

۹۰.۲۵

Gold Medal

Soejima Tomohiro, Japan

۹۰.۰۸

Gold Medal

Abylay Shakhizadayev, Kazakhstan

۹۰.۰۵

Silver Medal

Seet Hua En Ian, Singapore

۸۹.۵۷

Silver Medal

Tas Yusoontorn, Thailand

۸۹.۲۸

Silver Medal

Nichola Parker, United Kingdom

۸۸.۰۸

Silver Medal

Attila Sveiczer, Hungary

۸۷.۹۸

Silver Medal

Tsao Wei-Huang, ChineseTaipei

۸۷.۷۰

Silver Medal

Eszter Sarolta Pos, Hungary

۸۷.۴۰

Silver Medal

Andhika Tangguh Pradana, Indonesia

۸۷.۳۷

Silver Medal

Tran Thi Ngoc Quy, Vietnam

۸۷.۰۲

Silver Medal

Lim Yuan Zhi Martin, Singapore

۸۷.۰۲

Silver Medal

Furkan Cetin, Turkey

۸۶.۷۵

Silver Medal

Paweł Włodarczyk, Poland

۸۶.۳۸

Silver Medal

Mikhail Kavalchuk, Belarus

۸۶.۰۳

Silver Medal

Ladislav Hovan, Slovakia

۸۵.۹۴

Silver Medal

Emre Erten, Turkey

۸۵.۸۸

Silver Medal

Elmer H. Tan, United States

۸۵.۷۸

Silver Medal

Yu-Ting Kuo, ChineseTaipei

۸۵.۷۷

Silver Medal

Chew Hong En, Singapore

۸۵.۷۷

Silver Medal

Shuoli Liu, Canada

۸۵.۷۳

Silver Medal

Eziz Kulyyev, Turkmenistan

۸۵.۶۲

Silver Medal

Máximo A. Peré Schroeder , Argentina

۸۵.۱۶

Silver Medal

Melody Guan, Canada

۸۴.۹۷

Silver Medal

Pham Dang Huy, Vietnam

۸۴.۸۶

Silver Medal

Luciano Barluzzi, Italy

۸۴.۷۹

Silver Medal

Ivan Kumanyaev, Russia

۸۴.۷۶

Silver Medal

De-Hung Chen, ChineseTaipei

۸۴.۵۴

Silver Medal

Marek Buchman, Slovakia

۸۴.۵۱

Silver Medal

Miras Bekbergenov, Kazakhstan

۸۴.۳۴

Silver Medal

Alexandru Sava, Romania

۸۴.۰۹

Silver Medal

Thushan Hettige, Australia

۸۴.۰۲

Silver Medal

Saito Hayate, Japan

۸۴.۰۰

Silver Medal

Smarak Maity, India

۸۳.۹۵

Silver Medal

Guo Xiuzhen, Singapore

۸۳.۷۷

Silver Medal

Louis Breyton, France

۸۳.۵۴

Silver Medal

Richard Liu, Canada

۸۳.۴۹

Silver Medal

Dominykas Sedleckas, Lithuania

۸۳.۴۰

Silver Medal

Dominik Stefanko, Slovakia

۸۳.۳۶

Silver Medal

Tudor Balan, Romania

۸۳.۳۴

Silver Medal

Amir Peyman Delparastan, Iran

۸۲.۶۵

Silver Medal

Georg Krause, Germany

۸۲.۵۳

Silver Medal

Lorenz Lindenthal, Austria

۸۲.۰۸

Silver Medal

Toshiki Ishii, Germany

۸۱.۷۱

Silver Medal

Uratani Hiroki, Japan

۸۱.۴۱

Silver Medal

Peter Hall, Australia

۸۱.۳۴

Silver Medal

Maria Helena Budnik, Poland

۸۱.۲۴

Silver Medal

Alimatun Nashira, Indonesia

۸۰.۶۴

Silver Medal

Ulugbek Barotov, Tajikistan

۷۹.۹۹

Silver Medal

Tayyab H. Shah, United States

۷۹.۹۴

Silver Medal

Vlad Bacauanu, Romania

۷۹.۹۲

Silver Medal

Jonathan Lay, Australia

۷۹.۷۸

Silver Medal

Sebastian Gogg, Austria

۷۹.۷۸

Silver Medal

Petr Louša, Czech Republic

۷۹.۶۷

Silver Medal

Davi Rodrigues Chaves, Brazil

۷۹.۳۰

Silver Medal

Julia Tšeglakova, Estonia

۷۹.۲۷

Silver Medal

Kurihara Saori, Japan

۷۹.۱۶

Silver Medal

Serafim Buiucli, Moldova

۷۹.۰۲

Silver Medal

Eziz Naryyev, Turkmenistan

۷۸.۴۰

Silver Medal

Boonyakiat Thammasate, Thailand

۷۸.۲۱

Silver Medal

Janis Briska, Latvia

۷۷.۷۳

Silver Medal

Marcus Tobias Olivecrona, Sweden

۷۷.۵۷

Silver Medal

Oscar Kivinen, Finland

۷۷.۴۴

Silver Medal

Anton Arkhypov, Ukraine

۷۷.۴۳

Silver Medal

Yauhen Aniskevich, Belarus

۷۷.۳۲

Bronze Medal

Tzof Shay Peled, Israel

۷۵.۸۷

Bronze Medal

Vladislav Kamysbayev, Kazakhstan

۷۵.۳۹

Bronze Medal

Balint Batki, Hungary

۷۵.۲۹

Bronze Medal

Tim Seynnaeve, Belgium

۷۵.۱۸

Bronze Medal

Lachlan Vom, Australia

۷۴.۸۲

Bronze Medal

Wei-Chen Huang, Chinese Taipei

۷۴.۶۹

Bronze Medal

Emilis Bruzas, Lithuania

۷۴.۵۱

Bronze Medal

Aneta Pospíšilová, Czech Republic

۷۴.۴۱

Bronze Medal

Aliaksei Krautsou, Belarus

۷۴.۰۰

Bronze Medal

Pinar Selina Dogan, Turkey

۷۳.۸۸

Bronze Medal

Erfan Shirzadi, Iran

۷۴.۲۴

Bronze Medal

Pham Minh Duc, Vietnam

۷۳.۶۲

Bronze Medal

Jacob van Hengst, Netherlands

۷۳.۶۱

Bronze Medal

Syed Muhammad Saad Imran, Pakistan

۷۳.۴۰

Bronze Medal

Daan van de Weem, Netherlands

۷۳.۴۰

Bronze Medal

Andreas Ohligschlaeger, Germany

۷۳.۳۸

Bronze Medal

Taivo Pungas, Estonia

۷۳.۳۱

Bronze Medal

Petar Antoan Karazapryanov, Bulgaria

۷۳.۰۳

Bronze Medal

Vo Duy Viet , Vietnam

۷۲.۸۴

Bronze Medal

Douglas Buisson, United Kingdom

۷۲.۶۷

Bronze Medal

Anant Pushkar, India

۷۲.۵۲

Bronze Medal

Vladimir Dolzhnikov, Kazakhstan

۷۱.۶۵

Bronze Medal

Petro Kuzmenko, Ukraine

۷۱.۵۰

Bronze Medal

Szymon Piotr Rzeźwicki, Poland

۷۱.۴۹

Bronze Medal

Yklym Bolmammedov, Turkmenistan

۷۱.۰۷

Bronze Medal

Thomas Joseph Fellowes, NewZealand

۷۱.۰۱

Bronze Medal

George Silvian Baltac, Romania

۷۰.۵۹

Bronze Medal

Tetyana Druzhenko, Ukraine

۷۰.۴۲

Bronze Medal

Joona Rissanen, Finland

۷۰.۴۱

Bronze Medal

Lizaveta Durovich, Belarus

۷۰.۴۰

Bronze Medal

Maja Petek, Slovenia

۷۰.۳۵

Bronze Medal

Nejc Petek, Slovenia

۷۰.۲۵

Bronze Medal

Ivan Palazzo, Italy

۶۹.۹۲

Bronze Medal

Kailun Wang, NewZealand

۶۹.۷۹

Bronze Medal

Raul Bruno Machado daSilva, Brazil

۶۹.۷۱

Bronze Medal

Erik Hans Hiltunen, Sweden

۶۹.۳۲

Bronze Medal

Matthieu Rummens, France

۶۹.۲۶

Bronze Medal

Raymundo Esquer, Mexico

۶۹.۰۹

Bronze Medal

Tabata Amaral Claudia de, Brazil

۶۸.۹۱

Bronze Medal

Shakhboz Zulfaliev, Tajikistan

۶۸.۸۹

Bronze Medal

Guillermo Arturo Carranza, Peru

۶۸.۸۴

Bronze Medal

Roman Kucera, Slovakia

۶۸.۴۴

Bronze Medal

Georgijs Trenins, Latvia

۶۸.۲۸

Bronze Medal

Michał Piotr Ociepa, Poland

۶۸.۲۸

Bronze Medal

Karolis Goda, Lithuania

۶۸.۲۵

Bronze Medal

Katrina Sepp, Estonia

۶۸.۰۶

Bronze Medal

Reinaldo Martin Roman Pardo, Cuba

۶۷.۹۷

Bronze Medal

Martin E. Walderhaug, Norway

۶۷.۶۳

Bronze Medal

Katarina Čermelj, Slovenia

۶۷.۶۲

Bronze Medal

Andrea Melani, Italy

۶۷.۳۲

Bronze Medal

Enkhbat Myagmar, Mongolia

۶۷.۲۳

Bronze Medal

Jorge Nelson Trevejo, Peru

۶۶.۴۱

Bronze Medal

Matias E. Gutierrez Suburu, Argentina

۶۶.۳۸

Bronze Medal

Michael Michelachvili, Israel

۶۶.۳۲

Bronze Medal

Edi Topic, Croatia

۶۶.۰۹

Bronze Medal

Dmitrijs Jevdokimovs, Latvia

۶۵.۹۱

Bronze Medal

Philipp Koeck, Austria

۶۵.۷۵

Bronze Medal

Christos Anastassiades, Cyprus

۶۵.۴۱

Bronze Medal

Alejandro Jesus Castro, Peru

۶۵.۳۹

Bronze Medal

Alpo Turunen, Finland

۶۵.۳۵

Bronze Medal

Stefanos Tyros, Greece

۶۴.۹۱

Bronze Medal

Verónica Muller, Argentina

۶۴.۸۸

Bronze Medal

Moises Maestro López, Spain

۶۴.۸۱

Bronze Medal

Leandro L. Missoni, Argentina

۶۴.۶۱

Bronze Medal

Tilen Potisk, Slovenia

۶۴.۴۶

Bronze Medal

Andy Gengyu Chen, NewZealand

۶۳.۵۱

Bronze Medal

Cindy Viridiana Peto Gutierrez, Mexico

۶۲.۸۳

Bronze Medal

Ragnheiður Guðbrandsdóttir, Iceland

۶۲.۶۵

Bronze Medal

Achim Leo Burger, Austria

۶۲.۳۷

Bronze Medal

Anastasia Dosca, Moldova

۶۲.۰۶

Bronze Medal

Thomas Kendell Lund, Denmark

۶۱.۹۴

Bronze Medal

Ludovic Scyboz, Switzerland

۶۱.۹۱

Bronze Medal

Marium Ahmed Uqaili, Pakistan

۶۱.۸۲

Bronze Medal

Joonas Herranen, Finland

۶۱.۷۹

Bronze Medal

Eva-Lotta Käsper, Estonia

۶۱.۴۹

Bronze Medal

Maciej Maciej Malecki, Sweden

۶۱.۲۴

Bronze Medal

Jade Fai Leung, NewZealand

۶۰.۵۷

Bronze Medal

Ganbadrakh Batnasan, Mongolia

۶۰.۴۲

Bronze Medal

Matthew Knox, Ireland

۵۹.۵۶

Bronze Medal

Oleg Borodin, Ukraine

۵۸.۹۹

Bronze Medal

Vytaute Maciulskyte, Lithuania

۵۸.۸۸

Bronze Medal

Maria Grant Valeria Alpizar, Costa Rica

۵۸.۷۹

Bronze Medal

Michelle Frei, Switzerland

۵۸.۳۶

Honorable Mention

Stelios Chatzimichail, Cyprus

۵۷.۶۴

Honorable Mention

Ida Gjerlevsen Nielsen, Denmark

۵۷.۱۹

Honorable Mention

Nadav Orion, Israel

۵۶.۹۲

Honorable Mention

Abdul Mohamad, United Kingdom

۵۶.۷۰

Honorable Mention

Luis Vargas Felipe Huertas, Costa Rica

۵۶.۳۹

Honorable Mention

Albert Soto Company, Spain

۵۶.۳۴

Honorable Mention

Amna Rashid, Pakistan

۵۵.۷۳

Honorable Mention

Kristina Smokrovic, Croatia

۵۵.۷۳

Honorable Mention

Ling Xiao Chun, Malaysia

۵۵.۶۶

Honorable Mention

Kyriakos Grammatikos, Greece

۵۵.۳۹

 

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.

خانهفرهنگ‌نامهفروشگاهکلاس‌هاتماس