نجوم

مجموعه کارگاه‌های کوئیز، نکته و رفع اشکال با موضوعات اصلی المپیاد نجوم، ویژه المپیادی‌هایی است که مطالب مقدماتی المپیاد را مطالعه کرده‌اند و یا در حال مطالعه و مرور آن هستند.

برنامه ویژه آیریسک برای نجومی‌های المپیادی سری آزمون‌های مبحثی است که با هدف رفع اشکال و ارتقاء دانش المپیادی‌های نجوم و اخترفیزیک برگزار می‌شود. این کارگاه‌ها شامل سه بخش اصلی کوئیز، مرور نکته‌ها و رفع اشکال هستند و برای کسانی که مقدمات مباحث نجوم کروی، اخترفیزیک، کیهانشناسی و مکانیک سماوی را مطالعه کرده‌اند، بسیار مناسب هستند.

بخش اول این سری کارگاه‌ها کوئیز است که به صورت تستی و بر روی سامانه آزمون آیریسک برگزار می‌شود. این کوئیزها شامل سوالات مربوط به موضوعات اصلی المپیاد نحوم هستند و به دانش‌پژوهان کمک می‌کند تا دانش خود را در این زمینه بسنجند. این کوئیزها قابلیت تغییر و انتخاب دشواری متفاوت دارند به طوری که برای مخاطبانی که در سطوح مختلف قرار دارند، مناسب باشد.

بخش دوم کارگاه‌های المپباد ریاضی آیریسک، بخش نکته است. در این بخش، موضوعات اصلی المپیاد نجوم به صورت جزئی‌تر مورد بررسی قرار می‌گیرد. در پاسخنامه تشریحی، نکات کلیدی و مهم مربوط به هر موضوع فرعی توضیح داده می‌شود و مطالب مربوط به آن به صورت خلاصه آورده می‌شود. این قسمت به المپیادی‌ها کمک می‌کند تا مفاهیم سخت را به طور ساده‌تر درک کنند و آمادگی خود را برای آزمون تقویت کنند.

کوئیز و کارگاه المپیاد نجوم

شماره ۲

می‌تونی برای همراهی و آگاهی بیشتر با آیریسک تماس بگیری!

۰۹۹۲۰۱۱۹۷۵۰ نسرین سلطان‌نژاد

۰۹۹۲۰۱۱۹۷۵۱ نیلوفر نادی

1 نجوم نتیجه
.:. بیشتر بخوان .:.
کلاس مکانیک و نجوم کروی المپیاد نجوم تابستان 1403

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.