پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای بزرگ که از سال ۱۳۹۰ آغاز شده بود،المپیاد جهانی کامپیوتر 2013 تیم اعزامی ایران به المپیاد جهانی کامپیوتر (انفورماتیک) استرالیا در سال ۱۳۹۲ (۲۰۱۳ میلادی) اعلام گردید. این دوره از مسابقات از ۱۵ تا ۲۲ تیرماه سال ۱۳۹۲ برگزار می‌گردد و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پایگاه مرجع برگزاری [اینجا] مراجعه نمایید.

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. جهت آشنایی بیشتر با اعضای تیم و مرور اخبار تکمیلی در طول برگزاری و پس از مسابقات به ادامه‌ی مطلب مراجعه نمایید. در صورتی که اعضای تیم‌ها یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ می‌توانند عکسها، نتایج، تحلیل سوالات و … را به ایمیل info[@]irysc.com ارسال نمایند.

در پایان این مسابقات تیم ایران به مقام ششم جهان دست یافت که جزییات نمرات و مدال‌های کسب شده را در ادامه‌ی مطلب مشاهده می‌نمایید.

 

اعضای تیم ایران در المپیاد جهانی کامپیوتر ۲۰۱۳ استرالیا

فرزاد عبدالحسنی

فرزاد عبدالحسنی

شهر تهران

مدال برنز جهانی

کیوان علیزاده وحید

کیوان علیزاده وحید

شهر تهران

مدال نقره‌ی جهانی

دانیال مهرجردی

دانیال مهرجردی

استان خراسان رضوی

مدال نقره‌ی جهانی

سید حامد ولیزاده طوسی

سید حامد ولیزاده طوسی

شهر تهران

مدال طلای جهانی

 

نتایج نهایی تیم المپیاد کامپیوتر ایران

Rank First Name Last Name Team Score  
۱ Lijie Chen CHN ۵۶۹ Gold
۲ Mingda Qiao CHN ۵۵۷ Gold
۳ Nikolay Kalinin RUS ۵۵۵ Gold
۳ Haoran Xu CHN ۵۵۵ Gold
۵ Scott Wu USA ۵۵۴ Gold
۶ Hristo Venev BGR ۵۴۸ Gold
۷ Geunwoo Bae KOR ۵۲۴ Gold
۷ Renato Ferreira BRA ۵۲۴ Gold
۹ Federico Glaudo ITA ۵۱۸ Gold
۱۰ Kai-chi Huang TWN ۵۱۶ Gold
۱۱ Kangning Wang CHN ۵۱۵ Gold
۱۲ Konstantin Semenov RUS ۵۰۹ Gold
۱۳ Seyed Hamed Valizadeh-Toosi IRN ۵۰۷ Gold
۱۴ Joshua Brakensiek USA ۵۰۵ Gold
۱۵ Dmitry Gorbunov RUS ۵۰۴ Gold
۱۶ Tsuyoki Kumazaki JPN ۵۰۱ Gold
۱۷ Seokhwan Choi KOR ۵۰۰ Gold
۱۸ Daniel Hadas ISR ۴۹۵ Gold
۱۹ Rareș Buhai ROU ۴۹۲ Gold
۲۰ Siarhei Kulik BLR ۴۹۰ Gold
۲۰ MŒrten Wiman SWE ۴۹۰ Gold
۲۲ Eduard Batmendijn SVK ۴۸۵ Gold
۲۲ Vlad Alexandru Gavrilă ROU ۴۸۵ Gold
۲۴ Jakub Šafin SVK ۴۸۳ Gold
۲۵ Yusuf Hakan Kalaycõ TUR ۴۸۰ Gold
۲۶ Andrew Carlotti GBR ۴۷۹ Silver
۲۶ Ray Li AUS ۴۷۹ Silver
۲۸ Daniyal Mehrjerdi IRN ۴۷۴ Silver
۲۹ Arthur Riazanov RUS ۴۷۳ Silver
۳۰ Krzysztof Pszeniczny POL ۴۶۹ Silver
۳۱ Marek Sommer POL ۴۶۸ Silver
۳۲ Bumsoo Park KOR ۴۶۴ Silver
۳۳ Giorgi Guliashvili GEO ۴۶۰ Silver
۳۴ Nathan Azaria IDN ۴۴۸ Silver
۳۴ Thanh Dat Duong VNM ۴۴۸ Silver
۳۶ Jules Pondard FRA ۴۴۳ Silver
۳۷ Johnny Ho USA ۴۴۰ Silver
۳۸ Aleksejs Zajakins LVA ۴۳۸ Silver
۳۹ Georgi Georgiev BGR ۴۳۷ Silver
۳۹ Jeongwoo Ji KOR ۴۳۷ Silver
۳۹ Soh Kumabe JPN ۴۳۷ Silver
۳۹ Ivan Stosic SRB ۴۳۷ Silver
۴۳ Marko Stanković SRB ۴۳۶ Silver
۴۴ Mislav Balunovic HRV ۴۳۵ Silver
۴۵ Si Yu How MYS ۴۳۳ Silver
۴۵ James Payor AUS ۴۳۳ Silver
۴۷ Kam Chuen TUNG HKG ۴۲۸ Silver
۴۸ Ranald Yun Shao Lam SGP ۴۲۷ Silver
۴۸ Kanstantsin Sokal BLR ۴۲۷ Silver
۵۰ Tuan Anh Nguyen VNM ۴۲۲ Silver
۵۱ Tom Kalvari ISR ۴۱۹ Silver
۵۲ Steven Hao USA ۴۱۸ Silver
۵۲ Encho Mishinev BGR ۴۱۸ Silver
۵۲ Johan Sannemo SWE ۴۱۸ Silver
۵۵ GellŽrt Weisz HUN ۴۱۷ Silver
۵۶ Wei Liang Gan SGP ۴۱۴ Silver
۵۷ Michael Chen AUS ۴۱۳ Silver
۵۸ Jonathan Gunawan IDN ۴۱۱ Silver
۵۹ Roman Furko UKR ۴۰۶ Silver
۶۰ Kohji Liu JPN ۴۰۰ Silver
۶۱ Calvin Deng CAN ۳۹۷ Silver
۶۲ Jozef Marko SVK ۳۹۴ Silver
۶۳ Semih Basrõk TUR ۳۹۰ Silver
۶۳ Kwang Hui Mark Theng SGP ۳۹۰ Silver
۶۵ Keivan Alizadeh Vahid IRN ۳۸۸ Silver
۶۵ Andrei Heildelbacher ROU ۳۸۸ Silver
۶۵ Jirayu Luewetwanit THA ۳۸۸ Silver
۶۸ Ohad Klein ISR ۳۸۷ Silver
۶۹ Juliane Baldus DEU ۳۸۶ Silver
۷۰ Karolis Greblikas LTU ۳۸۴ Silver
۷۱ Domagoj Cevid HRV ۳۸۳ Silver
۷۱ Diego Alonso Roque Montoya MEX ۳۸۳ Silver
۷۳ Aron Granberg SWE ۳۸۱ Silver
۷۴ Koen Wolters NLD ۳۷۴ Silver
۷۵ Ying Hong Tham MYS ۳۵۹ Silver
۷۶ Stanislaw Dobrowolski POL ۳۵۸ Bronze
۷۷ Farzad Abdolhosseini IRN ۳۵۴ Bronze
۷۸ Ojārs Vilmārs Ratnieks LVA ۳۵۳ Bronze
۷۹ Momchil Peychev BGR ۳۵۲ Bronze
۷۹ Tony Sun NZL ۳۵۲ Bronze
۸۱ Matteo Almanza ITA ۳۴۹ Bronze
۸۱ Jimsher Skhirtladze GEO ۳۴۹ Bronze
۸۳ Jaime Silva COL ۳۴۸ Bronze
۸۴ Uladzislau Padtsiolkin BLR ۳۴۴ Bronze
۸۵ Blazej Magnowski POL ۳۴۱ Bronze
۸۵ Mihai Popa ROU ۳۴۱ Bronze
۸۵ Tossaporn Saengja THA ۳۴۱ Bronze
۸۸ Li Chen TWN ۳۳۹ Bronze
۸۹ Logan Glasson NZL ۳۳۴ Bronze
۸۹ Xuan Manh Le VNM ۳۳۴ Bronze
۹۱ Bojan Serafimov MKD ۳۳۲ Bronze
۹۱ Nikhil Tadigoppula IND ۳۳۲ Bronze
۹۳ Nikoloz Svanidze GEO ۳۳۱ Bronze
۹۴ Aleksejs Popovs LVA ۳۲۷ Bronze
۹۵ Anton Grensjš SWE ۳۲۴ Bronze
۹۶ Jakob Tejs DNK ۳۲۳ Bronze
۹۷ Toby Cathcart Burn GBR ۳۱۴ Bronze
۹۸ Ishraq Huda AUS ۳۱۳ Bronze
۹۸ Ron Ryvchin ISR ۳۱۳ Bronze
۹۸ Stepan Simsa CZE ۳۱۳ Bronze
۱۰۱ Marko Baković SRB ۳۱۱ Bronze
۱۰۲ Vendel Nagy HUN ۳۰۹ Bronze
۱۰۳ Amartya Shankha Biswas IND ۳۰۷ Bronze
۱۰۴ Dhananjoy Biswas BGD ۳۰۶ Bronze
۱۰۵ Bernard Zhi Yi Teo SGP ۳۰۳ Bronze
۱۰۶ Andy Huang CAN ۳۰۱ Bronze
۱۰۷ Dimitrije Erdeljan SRB ۲۹۷ Bronze
۱۰۸ Robert Spencer ZAF ۲۹۶ Bronze
۱۰۹ Jaroslav Petrucha SVK ۲۹۴ Bronze
۱۱۰ Tornike Mandzulashvili GEO ۲۹۱ Bronze
۱۱۱ Do Hiep Bui VNM ۲۹۰ Bronze
۱۱۱ Floris Kint BEL ۲۹۰ Bronze
۱۱۳ Kalle LuopajŠrvi FIN ۲۸۹ Bronze
۱۱۳ Roman Rubanenko UKR ۲۸۹ Bronze
۱۱۳ Ammar Fathin Sabili IDN ۲۸۹ Bronze
۱۱۶ Albert Sahakyan ARM ۲۸۶ Bronze
۱۱۶ Alperen Yakut TUR ۲۸۶ Bronze
۱۱۸ Ivan Lazaric HRV ۲۸۴ Bronze
۱۱۹ Stefano Suryanto IDN ۲۷۷ Bronze
۱۲۰ Nurlan Zhussipov KAZ ۲۷۰ Bronze
۱۲۱ Davide Pallotti ITA ۲۶۹ Bronze
۱۲۲ Kanstantsin Vilcheuski BLR ۲۶۷ Bronze
۱۲۳ Andres Erbsen EST ۲۶۵ Bronze
۱۲۳ Pak Nam HUI HKG ۲۶۵ Bronze
۱۲۵ Victor Lecomte BEL ۲۶۴ Bronze
۱۲۵ Illya Shevchenko UKR ۲۶۴ Bronze
۱۲۷ Hsin-yuan Huang TWN ۲۶۲ Bronze
۱۲۸ Lik Hang POON HKG ۲۵۹ Bronze
۱۲۸ Janno Veeorg EST ۲۵۹ Bronze
۱۳۰ Sami KalliomŠki FIN ۲۵۷ Bronze
۱۳۰ Omar Obeya EGY ۲۵۷ Bronze
۱۳۲ Gary Ye AUT ۲۵۶ Bronze
۱۳۳ Dmytro Fedoryaka UKR ۲۵۳ Bronze
۱۳۳ Yuanhao Wei CAN ۲۵۳ Bronze
۱۳۵ Martin Raszyk CZE ۲۵۰ Bronze
۱۳۶ Diego Niquefa COL ۲۴۲ Bronze
۱۳۷ Jorn Hoofwijk NLD ۲۴۰ Bronze
۱۳۸ Nihal Pednekar IND ۲۳۸ Bronze
۱۳۹ Ramon Silva BRA ۲۳۷ Bronze
۱۳۹ Svend Christian Svendsen DNK ۲۳۷ Bronze
۱۴۱ Jaan Toots EST ۲۲۹ Bronze
۱۴۲ Hugo Manet FRA ۲۲۸ Bronze
۱۴۳ Akshat Boobna IND ۲۲۷ Bronze
۱۴۴ Robinson Castro CHL ۲۲۲ Bronze
۱۴۴ Yousef Ibrahim EGY ۲۲۲ Bronze
۱۴۶ Saœl Germ‡n GutiŽrrez Calder—n MEX ۲۲۱ Bronze
۱۴۷ Krittisak Chaiyakul THA ۲۲۰ Bronze
۱۴۷ Abduqodiri Qurbonzoda TJK ۲۲۰ Bronze
۱۴۷ Bouke Van der Bijl NLD ۲۲۰ Bronze

در نهایت تیم ایران به مقام ششم این دوره از مسابقات دست یافت.

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.

خانهفرهنگ‌نامهفروشگاهکلاس‌هاتماس