پانزدهمین رادیو المپیاد آیریسک منتشر شد. برای دریافت فایل این برنامه به اینجا مراجعه نمایید. پانزدهمین رادیو المپیاد آیریسکسری برنامه‌های رادیو المپیاد آیریسک که در اولین و سومین شنبه‌ی هر ماه منتشر می‌شود، به مباحث گوناگون حوزه‌ی المپیاد می‌پردازد و هدف آن آشنایی هر چه بیشتر دانش‌آموزان سراسر کشور با رقابت‌های علمی و المپیادهای کشوری و جهانی است.

در بخش حرف‌های خودمانی این برنامه، با چند تن از اساتید دوره‌ی آموزش و جمع‌بندی آیریسک صحبت کردیم تا دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این دوره با روند پیشرفت قبل از کلاس‌ها و برنامه‌ی در نظر گرفته شده برای این دوره آشناتر شوند. همچنین در بخش گپ و گفت برنامه در ادامه‌ی صحبت با مدیر روابط عمومی و بین‌الملل باشگاه دانش‌پژوهان جوان، موضوع پارتی بازی در اهدای مدال‌های المپیاد را باز کردیم و خاطرات جالبی مطرح شد.

در هر لحظه از شبانه‌روز می‌توانید با کلیک بر اینجا (بخش رادیو المپیاد)، پیشنهادات خود درباره‌ی این مجموعه و همین‌طور سوالات مشاوره‌ای المپیاد را برای آیریسک ارسال کنید. حتما نظرات خوب شما پس از جمع‌بندی در ساخت برنامه‌های بعدی استفاده می‌شود و به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

منتظر شانزدهمین رادیو المپیاد آیریسک با ادامه‌ی موضوع کلاس‌های آموزش و جمع‌بندی در چهارم بهمن‌ماه ۱۳۹۳ باشید.

 

 

 

 

.:. بیشتر بخوان .:.
پیش بینی نقش هوش مصنوعی در مشاغل آینده 2030

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.