مربع1

اطلاعات تکمیلی

  • خدمات دوره کامل:مصاحبه اختصاصی + ۸ جلسه کلاس آموزشی + ۱ آزمون‌های آنلاین شبیه‌ساز مرحله اول
  • تاریخ برگزاری:۴ عصر جمعه آذر ماه
  • هزینه‌ی دوره با تخفیف آزمون:هشتصد هزار تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

مدرسین دوره

سیدامیر آصف آگاه

💎 افتخارات:

🥉 مدال برنز المپیاد کشوری زیست‌شناسی سال ۱۳۹۶

🔸 اینترن پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

💎 سوابق آموزشی:

🔹 مدرس المپیاد زیست‌شناسی در دبیرستان‌های هاشمی نژاد و فرزانگان مشهد، باشگاه المپیاد انرژی اتمی، حلی، سلطانی ۳ کرج، باشگاه المپیاد سلام و…

🔹 سابقه طراحی آزمایشگاه و تدریس در دوره تابستانه المپیاد زیست‌شناسی سال ۹۷

🔹 سابقه همکاری در دوره زمستانه (انتخاب تیم) المپیاد زیست‌شناسی سال ۹۷

🔹 طراح سؤال آزمون‌های آزمایشی و شبیه‌ساز المپیاد زیست

🔹 برنامه ریز و مشاور پایه نهم مدارس انرژی اتمی سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱

🔹 برنامه ریز و مشاور پایه دهم سلطانی ۳ کرج سال ۱۴۰۱-۱۴۰۲

توضیحات تکمیلی

المپیاد زیست یک رقابت بین‌المللی است که برای دانش‌آموزان دبیرستانی در حوزه زیست شناسی برگزار می‌شود. در این رقابت، دانش‌آموزان با مباحث مختلف زیست شناسی آشنا می‌شوند و توانایی حل مسائل و پاسخ به سوالات مرتبط با این حوزه را به چالش می‌کشند. المپیاد زیست به عنوان یک فرصت برای تقویت دانش، مهارت‌ها و علاقه دانش‌آموزان به زیست شناسی شناخته شده است.

در المپیاد زیست، مباحث مختلف و متنوعی مورد آزمون قرار می‌گیرند. از این رو، برای آمادگی مناسب در المپیاد زیست، نیاز به یادگیری دقیق و کامل این مباحث دارید.

با توجه به این نکته، حضور در دوره‌های آمادگی المپیاد زیست آیریسک در کنار آزمون و کارگاه‌های رفع اشکال، به طور کامل و جامع نیاز شما از ساده‌ترین مفاهیم تا پیچیده‌ترین مسائل را پوشش می‌دهند.

اهمیت شرکت جدی و پیوسته در کلاس‌ها، برای موفقیت در المپیاد زیست بسیار بالاست. زیرا در المپیاد زیست، سوالات بسیار پیچیده و دشوار هستند و برای حل آن‌ها، نیاز به دانش عمیق و دقیق درباره مباحث زیستی دارید. با تلاش فراوان و بهره‌مندی از مدرسی مجرب، شما به صورت کامل با مباحث پایه و تخصصی آشنا می‌شوید و می‌توانید به راحتی به سوالات پیچیده المپیاد زیست پاسخ دهید و در نتیجه، امتیاز بالاتری کسب کنید.

.:. بیشتر بخوان .:.
کلاسهای المپیاد ویژه بچه‌های ورودی یازدهم تابستان 1403

کلاس‌ المپیاد زیست آیریسک در دو سطح مقدماتی و پیشرفته در تمام طول سال برگزار می‌شود و شما با توجه به میزان تلاش و آمادگی‌تان در دوره مناسب قرار خواهید گرفت. آزمون‌های متعدد و منظم و گروه اختصاصی کلاسی با حضور مدرسین مدال‌آور نیاز شما برای حل نمونه سوال و رفع اشکالات احتمالی را برطرف خواهد کرد. آغاز دوره تخصصی پاییز ۱۴۰۲ از تاریخ ۱۴ آبان خواهد بود.

مبحث سلولی و مولکولی در المپیاد زیست شامل مطالب مربوط به سلول و اجزای آن، عملکرد سلول، ژنتیک سلولی، مولکول‌های بیوشیمیایی و فرآیندهای متابولیک، پروتئین‌ها و انواع آن‌ها، مکانیسم‌های ترجمه و ترانسکریپشن، ساختار DNA و RNA، انواع روش‌های تحقیقات سلولی و مولکولی و مباحث مرتبط با آن‌ها می‌باشد. در این مبحث، دانش‌پژوهان باید توانایی حل مسائل و تشخیص مشکلات در حوزه سلولی و مولکولی را داشته باشند. همچنین، آن‌ها باید توانایی تفسیر داده‌های آزمایشگاهی و کاربرد آن‌ها در پژوهش‌های بیولوژیک را نیز بدانند.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد ریاضی را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.