دو مرحله از المپیادهای آزمایشی سال جاری آیریسک در آبان و آذر به صورت حضوری آزمون المپیاد آیریسکدر بیش از ۷۰ دبیرستان و نمایندگی آیریسک در سراسر ایران برگزار شد. همچنین بیش از ۸۰۰ دانش‌آموز نیز به صورت مجازی و از طریق نرم‌افزار آیریسک در این آزمون شرکت کردند که پس از دریافت پاسخ‌نامه‌ی آموزشی و تشریحی این آزمون‌ها، کارنامه‌های تفصیلی خود را در پایگاه المپیاد آیریسک و یا به صورت مکتوب مشاهده کرده‌اند.

سومین مرحله از این آزمون‌ها که به عنوان آخرین پله برای آمادگی مرحله‌ی اول المپیادهای ۱۳۹۳ است؛ در روزهای ۹ و ۱۰ بهمن برگزار خواهد شد و امکان ثبت نام جدید برای مدارسی که در آزمون‌های گذشته شرکت نکرده‌اند نیز فراهم می‌باشد. بدین منظور کافی است مسوولین آموزشی مدارس، راهنمای ثبت نام حضوری را از اینجا مطالعه کرده و مراحل ثبت نام را تا 30 دی به پایان برسانند. لازم به ذکر است که آزمون حضوری در مدارسی برگزار می‌شود که حداقل ۶ شرکت‌کننده در آزمون داشته باشند.

پی‌نوشت۱: دانش‌آموزانی که دبیرستان ایشان در آزمون شرکت نکرده است، می‌توانند به ادامه‌ی مطلب مراجعه کرده و به صورت انفرادی در آزمون حضوری(فقط تهران) و مجازی (سراسر ایران) ثبت نام کنند.

پی‌نوشت۲: این آزمون به صورت هماهنگ در صبح روز جمعه ۱۰ بهمن در دوره‌ی جمع‌بندی آیریسک [+] نیز برگزار خواهد شد، پس شرکت کنندگان در این دوره‌ی آموزشی نیازی به ثبت نام در آزمون ندارند.
 

 

راهنمای ثبت نام در آزمون حضوری انفرادی (تهران):

  1. به اینجا رفته و پس از تکمیل مشخصات، از گزینه‌ی انتخاب خدمات، یکی از رشته‌های آزمون ۱۰ بهمن را انتخاب کنید.
  2. کلید تایید و ادامه را از پایین (چپ) صفحه فشار داده و مراحل پرداخت بانکی را تکمیل کنید.
  3. ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۰ بهمن آذر به همراه کارت شناسایی یا شناسنامه به حوزه‌ی آزمون مراجعه کنید.
  4. آدرس حوزه‌ی آزمون برای شما پیامک می‌شود و در تاریخ ۵ بهمن در صفحه‌ی اصلی سایت قرار می‌گیرد.
.:. بیشتر بخوان .:.
زمان برگزاری المپیادهای علمی سال 1403

 

راهنمای ثبت نام مجازی در آزمون آیریسک:

  1. راهنمای ثبت نام را از اینجا بخوانید و در عصر روز ۸ بهمن مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنید. (اگر قبلا در نرم‌افزار آیریسک عضو بوده‌اید، نیازی به این کار نیست)
  2. روزهای ۹ و ۱۰ بهمن زمان مناسبی را در نظر گرفته و در آزمون شرکت کنید.

 

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.