مدالهای المپیاد کامپیوتر سال 1401

با گذر از دوره‌ی تابستانی و آموزش و آزمون‌های فراوان، مدال‌های کشوری المپیاد کامپیوتر در سال ۱۴۰۱ توسط کمیته علمی باشگاه دانش‌پژوهان جوان اعلام شد.

برای تمام نوجوانان پرتلاش و نخبه‌ی ایران که در ادامه اسامی آن‌ها آمده است، آرزوی موفقیت داریم و فارغ از اینکه کدام شهر، استان یا مدرسه بوده‌اند و در کلاس‌های المپیاد آیریسک شرکت کرده‌اند یا نه، بهترین‌ها را می‌خواهیم. همگی در قدم اول راهی هستید که در نهایت به اثرگذاری شما برای بهتر شدن جهان خواهد رسید.

هر زمان که کمکی نیاز داشتید، روی ما حساب کنید و هر وقت به صورت حضوری و مجازی تشریف بیارید، قدمتان بر چشم ما جای دارد. بچه‌های قدیمی‌تر خبر دارند که دفتر آیریسک کی‌ها بازه، رسم است که شیرینی میارید و آش رشته می‌گیرید!

مدال‌های کشوری المپیاد کامپیوتر در سال ۱۴۰۱

ردیف نام نام خانوادگی استانمدال
۱رایان حدیدی تهران طلا
۲امیرحسین وحیدی‌تبار تهران طلا
۳رادین جریره تهران طلا
۴سپهر رمضانی خراسان رضوی طلا
۵رادین زاهدی‌گلپایگانی تهران طلا
۶محمدعقیل حافظی تهران طلا
۷محمدمهدی خاوری خراسان رضوی طلا
۸یاسمین رحبی‌ریسه خراسان رضوی طلا
۹امیررضا درستی تهران نقره
۱۰بهراد همتی آقاباقری تهران نقره
۱۱علیرضارحیمی یزدی تهران نقره
۱۲بهارسادات هاشمی تهران نقره
۱۳آرین نورزاده تهران نقره
۱۴محمدصدرا کوهستانی تهران نقره
۱۵سیدعلی الهی اصفهان نقره
۱۶پارسااسلامی باباحیدری اصفهان نقره
۱۷حسینکیهانی تهران نقره
۱۸صادق صمدی تهران نقره
۱۹متین بدری‌زاده اصفهان نقره
۲۰سهیل الهی فارس نقره
۲۱سعید صباغیان تهران نقره
۲۲ستایشسلیمی طوسیتهران نقره
۲۳سیده بهار مرعشیتهران نقره
۲۴پارسافرج‌پورسرابی البرزنقره
۲۵پارساصادقیتهران نقره
۲۶پویا شمس کلاهی تهران نقره
۲۷آرمیا آقابابائیالبرز نقره
۲۸محمدپارسا انبارداران تهران نقره
۲۹محمدآرین احمیدیتهران نقره
۳۰مهراد نیریتهران برنز
۳۱کوروشکاوه تهران برنز
۳۲امیرحسین فرخنده‌فر البرزبرنز
۳۳سیدرادین علیمیتهران برنز
۳۴پارسا عدل‌پرور تهران برنز
۳۵ایلیا رهبر تهران برنز
۳۶سید ایلیا میراسکندری تهران برنز
۳۷نیما کهدناروئی البرز برنز
۳۸کیان عموء‌خادم خراسان رضوی برنز
۳۹عرفان کاظمی کرمان برنز
۴۰فاطمه بلوک‌آذری تهران برنز
۴۱پارسا اسماعیلی تهران برنز
۴۲مهران سپه‌وند البرز برنز
۴۳سوگل نوری تهران برنز
۴۴محمدحسین ایل‌خانی تهران برنز
۴۵سبحان بهزادی پور تهران برنز
۴۶مهدیس میرزائی خراسان جنوبی برنز
۴۷شهرادکیانی تهران برنز
۴۸مانی کرمانی تهران برنز
۴۹پارمیدا تیموری‌براکوهی خراسان رضوی برنز
۵۰سید حمید محمودی تهران برنز
۵۱سیدبردیارضوی تهران دیپلم افتخار
۵۲پارسا نوروزی‌منش تهران دیپلم افتخار
.:. بیشتر بخوان .:.
برنامه کلاس‌های المپیاد آیریسک از مقدمات تا مدال جهانی

امکان ارسال دیدگاه برای این نوشته وجود ندارد.