1402 1

  • خدمات دوره:۲۷ جلسه کلاس + رفع اشکال + شبیه‌ساز مرحله اول + مشاوره فردی و گروهی
  • هزینه‌ی دوره:دو میلیون تومان
  • ظرفیت کلاس:حداکثر ۴۰ نفر
  • مهلت ثبت‌نام:تکمیل ظرفیت یا ۳ روز قبل از شروع دوره
  • روش ثبت‌نام:به صورت اینترنتی، تلفنی یا حضوری

روش‌های ثبت‌نام در این دوره

دوره آموزشی و کلاس آنلاین المپیاد اقتصاد و مدیریت ویژه آمادگی آزمون مرحله یک در زمستان ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. این ترم ویژه‌ی دانش‌آموزان سال‌های دهم و یازدهم است که تصمیم دارند در مرحله اول المپیاد اقتصاد قبول شوند.

علاقه‌مندان المپیاد اقتصاد و مدیریت در این اردو علاوه بر یادگیری سرفصل‌های مهم مرحله یکی با حل تمرین‌های نکته‌دار و شرکت در آزمون جامع مهارت‌های خود را برای قبولی و آمادگی دریافت مدال المپیاد اقتصاد افزایش می‌دهند.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

برای آشنایی با المپیاد اقتصاد ؛ تاریخچه، مراحل، منابع و سؤالات از فرهنگنامه المپیاد اقتصاد استفاده کنید.

.:. بیشتر بخوان .:.
صفر تا صد آشنایی با المپیاد اقتصاد و مدیریت سال ۱۴۰۳

دوره‌های آموزشی المپیاد اقتصاد و مدیریت آیریسک در مباحث اقتصاد، ریاضی، روانشناسی و جامعه‌شناسی به علاقه‌مندان این فرصت را می‌دهند تا با استادان مجرب و متخصص در این زمینه همراه شده و با مشاوره و رفع اشکال، برای شرکت در المپیاد اقتصاد آماده شوند. بنابراین، به همه علاقه‌مندان به اقتصاد پیشنهاد می‌شود که در دوره‌های آموزشی المپیاد اقتصاد آیریسک شرکت کنند و مهارت‌های خود را در این زمینه بهبود بخشند.

دانش‌پژوهان می‌توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با آیریسک تماس بگیرند.

فروشگاه کتاب آیریسک بزرگترین مرجع فروش کتاب‌های المپیادی ایران است. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تمرین المپیاد اقتصاد را بیابید و در صورت تمایل پس از ثبت‌نام در سایت فروشگاه کتاب آیریسک، سفارش و پرداخت وجه، آن را به صورت پستی تحویل بگیرید.

برای شرکت در این دوره به هیچ نرم‌افزار و تجهیزاتی نیاز ندارید، اما پیشنهاد می‌کنیم با کامپیوتر یا تبلت با صفحه بزرگ در این کلاس‌ها شرکت کنید، همچنین پیش از هر جلسه، تمرینات کلاس را به طور کامل انجام دهید.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.