imo 2024

همراه آیریسک

با تیم ایران در مسابقات جهانی المپیاد ریاضی

bath

محل برگزاری: انگلستان، باث

_

باث یک شهر میراث جهانیه که به خاطر چشمه‌های آب گرم، تاریخ رومی و معماری گرجی شهرت داره. این شهر خانه ریاضیدان معروف آدلارد بوده.

شرکت‌کنندگان در طول مدت IMO2024 در دانشگاه باث مستقر میشن. پردیس دانشگاه بر روی تپه‌ای در بالای باث واقع شده و مناظر خیره‌کننده‌ای از شهر و حومه اطراف پیش روتونه.

از بچه‌ها به خوبی مراقبت و پذیرایی میشه، اتاق غذاخوری، مناطق تفریحی و سالن امتحان همگی در فاصله چند قدمی محل اقامت هستند.

 

جزئیات رویداد IMO2024

_

تیم‌های المپیاد ریاضی کشورهای مختلف از تاریخ ۱۱ تا ۲۲ جولای ۲۰۲۴ در این رقابت حضور دارن و دو روز متوالی (حدود ۴.۵ ساعت) تو امتحان‌های ریاضی سنگین که سه مسئله‌ایه شرکت می‌کنن. برگه‌های امتحان در چند روز بعدش تصحیح میشه و مدال های طلا، نقره و برنز و همچنین جوایز افتخاری رو اهدا می‌کنن.

این رویداد منحصربه‌فرد درخشان‌ترین ذهن‌های جوان رو از سراسر جهان گرد هم میاره و برای اون‌ها فرصت‌هایی فراهم می‌کنه تا از همراهی جوانان مثل خودشون از سراسر جهان لذت ببرند و خاطرات و دوستی‌هایی ایجاد کنند که تا آخر عمر باقی بمونه.

 

maryam mirzakhani 1

اعضای تیم المپیاد ریاضی ایران برای مسابقات جهانی سال ۱۴۰۳ (۲۰۲۴ میلادی) اعلام شد. پس از تلاش فراوان دانش‌پژوهان سراسر کشور و پایان یافتن مسابقه‌ای کشوری که از سال ۱۴۰۱ آغاز شده بود، اعضای منتخب تیم ایران با میزبانی انگلستان وارد آخرین مرحله از مسابقه‌ی بزرگ می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرجع برگزاری مراجعه نمایید.

.:. بیشتر بخوان .:.
دوره آمادگی المپیاد ریاضی تابستان 1403 هشتم تا یازدهم

اعضای تیم المپیاد ریاضی ۲۰۲۴

تیم المپیاد ریاضی جهانی 2024

آیریسک برای تمام شرکت کنندگان ایرانی حاضر در مسابقات جهانی آرزوی موفقیت فراوان دارد و امیدواریم این تیم با بهترین نتیجه‌ی ممکن به ایران بازگردد. در صورتی که اعضای تیم یا همراهان آن‌ها تمایل دارند گزارشی کامل در آیریسک منتشر شود،‌ عکس‌ها، نتایج، تحلیل سؤالات و … را به ایمیل info@irysc.com ارسال نمایند.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.